Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Реєстрація домену вашої мрії

Виберіть своє ім'я серед сотень українських, регіональних і міжнародних зон

Міжнародні доменні зони

Доменна зона Реєстрація Продовження Трансфер

Українські доменні зони

Доменна зона Реєстрація Продовження Трансфер

Нові доменні зони

Доменна зона Реєстрація Продовження Трансфер

Купуйте більше-платіть менше!

Категорії доменних зон

Переваги купівлі доменів у HostPro

Навіщо мені купувати домен?

У сучасному світі без сайту розвивати бізнес неможливо. Купити доменне ім'я – це перший крок на зустріч до вашим клієнтам: демонстрації продукції на онлайн-вітрині або презентації послуги, якими ви займаєтеся. Зареєструвавши особистий домен ви отримаєте не тільки інтернет-магазин або майданчик для продажу, а й власний блог, де можна ділитися ідеями, порадами та розповідями. З новим доменом ви можете отримати навіть майданчик для створення професійного резюме, прикладами власних робіт і багато іншого. Перевірка доменів, а потім реєстрація доменного імені – всього кілька кліків для вашої присутності в інтернеті.

Широкий вибір

На нашому сайті ви можете перевірити наявність вільного імені та зареєструвати домен більше ніж в 300 доменних зонах. Ви обов'язково знайдете тут гарне ім'я для свого сайту. Популярні, міжнародні, українські, регіональні, кириличні та най-най новіші домени: ми постійно оновлюємо цей список і додаємо нові зони.

Величезний досвід

Ми реєструємо домени ось уже 19 років! За цей період тисячі клієнтів вибрали саме нас в якості реєстрантів. А через деякий час 94% з цього числа продовжили раніше зареєстровані імена. Нас вибирають не тільки як реєстранта, а й як провайдера хостингу.

Доменне ім'я - візитна картка

Доменне ім'я – це візитна картка в сучасному інтернет-світі: судячи з назви можна відразу визначити діяльність компанії або фірми, зрозуміти тематику живої сторінки або блогу, дізнатися напрямок новин; крім сфери, в якій розвивається сайт, можна визначити країну і навіть місто: Україна – домен .UA, наприклад. І найголовніше, що ціна такої постійної «візитки» обійдеться дуже дешево.

Купити домен у HostPro – це вигідно, надійно і просто

Ми професіонали в справі реєстрації доменів. Щодня ми допомагаємо створювати десятки нових доменних імен, реєструючи як дешеві домени, так і міжнародні, і верхнього рівня. Крім того, якщо ви є постійним реєстратором, то отримуєте ще й відчутні знижки.

З 01.12.2016 року вступають в дію нові правила ICANN, які стосуються усіх міжнародних доменів. Деталі у нашому блозі.

Форма хартії прав та обов’язків власників реєстрацій

Акційні ціни діють при реєстрації домену на 1 рік. Реєстрація більш ніж на 1 рік і продовження – за звичайною ціною.
При реєстрації преміум доменів в усіх зонах (деякі імена із 2-х, або 3-х літер, географічні назви, назви відомих торгових марок і т.п.), їх вартість може значно перевищувати зазначену в прайсі. Для вирішення такої ситуації, з вами зв’яжеться співробітник відділу продажів по email.

Реєструючи домен ви можете зробити свої особисті дані конфіденційними з допомогою послуги захист ID домену.

Відновлення з RedemptionPeriod – період відновлення домену після його видалення. Вартість відновлення домену з Redemption Grace Period встановлюється адміністратором кожної доменної зони індивідуально.

Вартість викупу з RedemptionPeriod, без урахування вартості продовження, українських доменних зон: .ua – 4000 грн; .net.ua – 1200 грн; .ck.ua, .cherkasy.ua, .cherkassy.ua, .donetsk.ua, .dn.ua, .kharkov.ua, .kh.ua, .kharkiv.ua, .lugansk.ua, .lg.ua, .sumy.ua, .sm.ua, .zaporizhzhe.ua, .zp.ua – 1100 грн; .com.ua, .cn.ua, .chernigov.ua, .lt.ua, .lutsk.ua, .volyn.ua – 1000 грн; .in.ua, .zt.ua, .zhitomir.ua – 900 грн; .kiev.ua, .kyiv.ua, .org.ua, .km.ua, .khmelnitskiy.ua, .cv.ua, .chernovtsy.ua, .pl.ua, .poltava.ua, .if.ua, .ivano-frankivsk.ua, .uz.ua, .uzhgorod.ua, .ks.ua, .kherson.ua, .te.ua, .ternopil.ua, .od.ua, odessa.ua, .nikolaev.ua, .mk.ua – 800 грн; .lviv.ua, .rv.ua, .rovno.ua – 700 грн; .укр, .vn.ua, .vinnica.ua, .kirovograd.ua, .kr.ua – 600 грн; .dp.ua – 400 грн.

Вартість викупу з RedemptionPeriod, з урахуванням вартості продовження, міжнародних доменних зон: .com, .net, .biz, .info, name, .org – $ 280 USD, згідно курсу НБУ на день виставлення рахунку.