Блог компанії Hostpro сторінка 1

Читати повністю

Налаштування LiteSpeed Cache для WordPress

LiteSpeed Cache для WordPress (LSCWP) – це безкоштовний плагін для прискорення роботи сайту, який включає в себе кеш на рівні сервера і набір функцій оптимізації: прискорення обробки динамічного контенту сайту, більш ефективної обробки статичного контенту, зменшення навантаження на сервер.

Читати повністю

Найкращі IT-пропозиції Чорної п’ятниці 2022 

Чорна п’ятниця вже дихає у шию своїми найкращими оферами. Як же зекономити і при цьому не дати себе обдурити? Ми підібрали для вас список чесних IT-оферів від роками перевірених компаній. А тепер занурюймося🤿 – все гідне вашої уваги в одному місці. До -90% на замовлення послуг в HostPro  За 21

Читати повністю

Хостинг сайтів з LiteSpeed веб-сервером 

Знаєте, іноді рішення про покупку на сайті – справа однієї секунди. Ось чому так важливо понад усе працювати над оптимізацією швидкості, що б ви не продавали. Зараз ми візьмемо й з’ясуємо, як ваш сайт можна пришвидшити за допомогою хостингу з LiteSpeed сервером.

Читати повністю

Як налаштувати онлайн-магазин в WooCommerce?

Коли ми почали говорити про плагіни, усвідомили, що робота з WooCommerce – досить об’ємна тема, і кількома абзацами тут не обійтись. Тож гайд по налаштуванню магазину на WordPress в WooCommerce – до ваших послуг. 

Читати повністю

Як зробити сайт на WordPress у 2022-му. Частина 6. Плагіни

Наш гайд по створенню сайту на WordPress добігає кінця – сьогодні маємо останню серію, в якій з’ясуємо, які плагіни обов’язково потрібно додати на ваш WordPress-сайт з самого початку, як їх встановити, і як вони зроблять з вашого ресурсу справжню цукерочку.  

Читати повністю

Як зробити сайт на WordPress у 2022-му. Частина 5. Створення сторінок і блогу

Саме через сторінки на WordPress-сайті ви можете відтворити свою бізнес-ідею, розповісти чим займається ваша компанія та представити список товарів чи послуг. Залишилось лише дізнатися, як ці сторінки створити й наповнити контентом.