Блог компанії Hostpro сторінка 1

Читати повністю

🇺🇦 Домен в зоні UA: особливості та переваги реєстрації

Зараз вже важко уявити бізнес, який не представлений в інтернеті. А його існування там неможливе без сильного домену. Найпрестижнішим доменом, який відкриває можливості для професійного ведення бізнесу в Україні, є національний домен верхнього рівня (ccTLD) — UA. Діюча вже більше 27 років, ця доменна зона, як і раніше залишається найбільш

Читати повністю

💿 R1Soft: налаштовуємо резервне копіювання

Про важливість резервних копій ми говорили вже багато раз: вони слугують гарантією, що всі зміни, які відбуваються без вашого відома або помилково, можуть бути скасовані — це рішення може врятувати не тільки дорогоцінний час, а й весь бізнес.

Читати повністю

🔩 Softaculous – можливість зібрати сайт за пару кліків

От би комбінації сайтів для своїх цілей можна було б🔩 змінювати за допомогою пари кліків? Хочу створити інтернет-магазин, сайт-візитку або тематичний блог, вибираю для цього потрібну систему з управління контентом, доповнюю її актуальними плагінами і додатками і виходжу в реліз… Стоп, стривайте-но, так це реально зробити вже зараз — все

Читати повністю

☁ Чому Cloudflare краще CDN

Багато адміністраторів могли чути про CDN мережі, які дозволяють завантажувати сайти швидше, істотно зменшуючи час відгуку. Але наскільки залишається актуальною послуга CDN і чи можна замінити її на більш сучасне і вигідне рішення, що сполучає не тільки мережі доставки вмісту, але ще і інші корисні функції? Таким рішенням є Cloudflare.

Читати повністю

Захист і прискорення сайту з Cloudflare

Цілком ймовірно, багато хто чув про Cloudflare – мережі доставки контенту і захисту від DDoS. Понад 100 дата центрів Cloudflare розташовані по всьому світу, а з недавнього часу ще й в Києві. Це дозволяє максимально прискорити передачу контенту для українських відвідувачів. Hostpro і Cloudflare разом роблять інтернет швидким і безпечним.

Читати повністю

🔒 ImunifyAV+ – безпека у режимі 24/7

Віруси, зараження і шкідливе ПЗ можуть потрапити на сайт в будь-яку хвилину, завдавши шкоди і зіпсувавши все, що ви створювали довгий час. Щоб уникнути цього і захистити ваші сайти, ми запровадили нову послугу – антивірус ImunifyAV+. Що це таке і за яким принципом працює? Давайте розбиратися.