Блог компанії Hostpro сторінка 1

Читати повністю

Захист і прискорення сайту з Cloudflare

Цілком ймовірно, багато хто чув про Cloudflare – мережі доставки контенту і захисту від DDoS. Понад 100 дата центрів Cloudflare розташовані по всьому світу, а з недавнього часу ще й в Києві. Це дозволяє максимально прискорити передачу контенту для українських відвідувачів. Hostpro і Cloudflare разом роблять інтернет швидким і безпечним.

Читати повністю

🔒 ImunifyAV+ – безпека у режимі 24/7

Віруси, зараження і шкідливе ПЗ можуть потрапити на сайт в будь-яку хвилину, завдавши шкоди і зіпсувавши все, що ви створювали довгий час. Щоб уникнути цього і захистити ваші сайти, ми запровадили нову послугу – антивірус ImunifyAV+. Що це таке і за яким принципом працює? Давайте розбиратися.

Читати повністю

🌐 Як змінилося наше життя за 20 років

Через пару днів пройде ще одна декада – світ зустріне 2020 рік, який ознаменує початок чогось нового. Озираючись назад, хочеться підвести підсумки останніх двадцяти років – як змінилося наше життя від початку 2000-х до наступаючого 2020?

Читати повністю

⚡ Що нового в PHP 7.4

У листопаді 2019 відбувся реліз версії PHP 7.4 і ми вирішили розглянути різницю в продуктивності, деякі найцікавіші доповнення і нові функції, які зроблять PHP ще швидше і надійніше.

Читати повністю

⛓ UTM-мітки: Ключ до аналізу трафіка

Звідки береться трафік? Це публікації в Twitter або вдала емейл-розсилка? Чи приносить користь щотижневий електронний дайджест і якщо так, то які листи викликають кращий фідбек? Відповіді на подібні питання допомагають власникам малого бізнесу удосконалювати маркетингові стратегії і зосередити сили на те, що приносить користь.

Читати повністю

📖 Будуємо ідеальну ділову зустріч

Подейкують, що ділова зустріч — подія, на якій запам’ятовуються хвилини, а години проходять безслідно. У Boise State University помітили, що зустрічі можна зробити продуктивніше, конкретніше і цікавіше, вивчивши записи зборів від ряду компаній. Підключивши психологів, Університету вдалося виділити 10 головних пунктів, які здатні збільшити продуктивність ділової зустрічі.