Блог компанії Hostpro сторінка 1

Читати повністю

Як створити сайт на WordPress. Вступ

Природа дала нам серце, щоб любити Україну, а HostPro – щоб допомогти вам зробити крутий сайт власноруч. Якщо ви давно шукаєте повний покроковий гайд про те, як створити сайт на WordPress, наші вітання – ви його знайшли. 

Читати повністю

Де шукати роботу айтішнику? 

Правда в тому, що більшість IT-компаній вже не шукає людей в команду через платформи найму (типу наших work.ua або rabota.ua). Частіше айтівці й компанії знаходять один одного через спеціалізовані сайти, реферальні стосунки з уже наявними співробітниками або ж через старі-добрі рекомендації. 

Читати повністю

Підсумки 2022-го від HostPro

Коли минулого Різдва ми бажали вам незабутнього року, то ще не знали, що справді не забудемо його ніколи. Він зробив нас у стократ сильнішими, емоційнішими, та й взагалі показав, ху із ху. Але давайте з самого початку – що змінилося в HostPro за рік?

Читати повністю

Налаштування LiteSpeed Cache для WordPress

LiteSpeed Cache для WordPress (LSCWP) – це безкоштовний плагін для прискорення роботи сайту, який включає в себе кеш на рівні сервера і набір функцій оптимізації: прискорення обробки динамічного контенту сайту, більш ефективної обробки статичного контенту, зменшення навантаження на сервер.