Блог компанії Hostpro сторінка 1

Читати повністю

💚 Повертаємо зелений індикатор і відображення компанії для EV-SSL у Firefox 70

З версії Firefox 70 браузер перестав виводити розширене маркування сертифікатів Extended Validation (EV) – з цього оновлення пошуковий рядок браузера, при наявності активного SSL сертифікату, показує тільки значок закритого замочка. Тепер це відображення ідентичне для всіх типів сертифікатів.

Читати повністю

❗ Chrome і Firefox припинили маркування сертифікатів з розширеною версією

Google Chrome з версії 77 перестав виводити розширені позначки сертифікатів рівня Extended Validation (EV). Тепер в адресному рядку демонструється тільки значок замка — такий же, як і у сертифікатів з верифікацією доступу до домену (DV).

Читати повністю

👋 Робимо ідеальний вітальний лист

Ваша електронна поштова скринька нагадує збірку спам-листів, більшість з яких видаляється, навіть не відкрившись? Багато компаній не до кінця розуміють цінність листів, які відкриваються користувачами і отримують взаємодію. Електронна розсилка може бути не шаблонною і набридливою, а корисною, цікавою і іноді навіть очікуваною.

Читати повністю

Встановлення і запуск Python/Django на cPanel

У даній статті ми розглянемо можливість установки Python-застосунків на сервера з панеллю керування cPanel. Як і Ruby, Python зараз користується великою популярністю, і все більше і більше розробників намагаються створювати web-застосунки на Python.

Читати повністю

@HostproBot – ваш миттєвий помічник в режимі 24/7

Автоматизація і блискавична доступність інформації – приклад прогресу сучасного Інтернету. Тепер вивчити рахунки, подивитися розклад або дізнатися про фінансові операції можна за кілька натискань на смартфоні.

Читати повністю

Зміни Centos Web Panel при використанні декількох версій PHP

Нещодавно постачальник панелі управління Centos Web Panel заборонив використання декількох версій PHP на безкоштовному варіанті панелі і продовжити використання можливо тільки на платній версії.