Оберіть гарне ім'я своєму сайту

Найкращий хостинг в Україні

Перший Turbo NVMe

Відмінний вибір для старту

 • Кількість сайтів

  2

 • NVMe-диск

  10 GB

 • Inodes

  300 000

Сильний Turbo NVMe

Ідеально для інтернет-магазину

 • Кількість сайтів

  10

 • NVMe-диск

  20 GB

 • Inodes

  500 000

Потужний Turbo NVMe

Для масштабних проектів

 • Кількість сайтів

  20

 • NVMe-диск

  30 GB

 • Inodes

  700 000

Спробуйте вже зараз

Нові VPS тарифи

Banner

Тарифи для максимальної продуктивності сайту

Linux Хостинг

Тариф Простий – гарний вибір для блогів та невеликих сайтів

 • Кількість сайтів

  2

 • SSD-диск

  10 GB

 • Пам'ять для PHP

  512 MB

SSD VPS

Тариф SSD VPS-0 з безкоштовним адмініструванням 24/7

 • Оперативна пам'ять

  1 GB

 • SSD-диск

  25 GB

 • Процесор

  1 CPU

 • Виділена IP

  1

WordPress Хостинг

Тариф Старт для невеликих сайтів на WordPress

 • WordPress сайтів

  5

 • SSD-диск

  20 GB

 • Inodes

  300 000

Найкращий хостинг від Hostpro

Ми – це HostPro

HostPro – українська хостингова компанія, яка на ринку IT-послуг вже більше 22 років. За цей час нам вдалося здобути визнання сотень тисяч клієнтів і компаній. Наша місія – надати кожному замовнику високий рівень хостингу і забезпечити кращу технічну підтримку.

За такий довгий час у галузі провайдерів ми встановили високу планку з надання IT-послуг, створивши сучасний, якісний, надійний і стабільний хостинг сайтів в Україні. Ми перша українська компанія, яка запустила хмарний хостинг і перейшла на роботу по протоколу HTTP / 2.

Якщо ви шукаєте найкращий хостинг в Україні, то HostPro – це те, що потрібно вам і вашому сайту.

Відчуйте переваги платного хостингу від HostPro вже зараз

Зробити замовлення на хостинг від HostPro легко: оберіть відповідну послугу та оформіть замовлення. Та просто у нас не лише замовити хостинг, а й почати з ним роботу – кожен сайт унікальний, ми готові надати український хостинг для будь-якого ресурсу, чи то лендінг-пейдж, чи то сайт-візитка на WordPress, чи то новинний портал на самописному движку або інтернет-магазин на Opencart – який би вибір ви не зробили, вам завжди гарантована швидка підтримка і безперебійне підключення.

Якщо ви тільки починаєте займатися інтернет-діяльністю, і ми для вас перший платний хостинг – не переймайтеся, почати роботу зі своїм новим сайтом можна вже через кілька хвилин після купівлі: ви можете вибрати хостинг зі встановленою CMS або самостійно встановити движок за кілька кліків.

Окремий привід для гордості – це команда професіоналів технічної підтримки. Наші компетентні сапорти готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань: з ресурсом, сервером, SSL-сертифікатом або просто консультацією. На вирішення кожного питання в будь-який час доби наша підтримка приділить вам стільки уваги, скільки потрібно.

Максимальна продуктивність сайту з надшвидкими NVMe-дисками

Hostpro – один з перших українських хостинг-провайдерів, який почав використовувати NVMe SSD-накопичувачі нового покоління як на звичайному віртуальному хостингу, так і на VPS. У поєднанні з найпотужнішими серверами досягається максимальна швидкість читання/запису та обробки запитів, що прискорює сайт у 8 разів навіть у моменти підвищеного трафіку.

Послуги хостингу HostPro

 • Найшвидший хостинг на NVMe-дисках;
 • WordPress Хостинг і Cloud Хостинг;
 • Оренда Linux і Windows VPS хостингу;
 • Виділені сервери;
 • Оформлення та встановлення SSL-сертифікатів;
 • Реєстрація доменних імен;
 • Захист ID домену;
 • Бекордер доменів (автовикуп);
 • CloudFlare (CDN і захист від DDoS);
 • Оренда ліцензій Microsoft.

Часті запитання (FAQ)

Що таке хостинг і для чого він потрібен?

Хостинг – це послуга, яка дозволяє розміщувати вашу інформацію на сторонньому сервері. Крім класичного розуміння, що хостинг розміщує сайти, на серверах можуть перебувати бази даних, хмарні сховища файлів, поштові скриньки, ftp-акаунти і багато іншого. Якісний хостер гарантує, що ваш сайт завжди доступний, буде працювати без збоїв і на стабільному рівні.

Всього розрізняють три різновиди хостингу: віртуальний хостинг, віртуальний сервер та виділений сервер. Кожна послуга полягає в наданні дискового простору, оперативної пам'яті і потужностей процесорів користувачеві в оренду на певний час. У разі віртуального хостингу – заявлену частину на сервері по сусідству із сайтами або файлами інших клієнтів; віртуального сервера – середовище з більшими ресурсами, ізольоване від інших клієнтів; виділеного сервера – самостійний фізичний ресурс, який повністю належить одному клієнту на час оренди.

Як правильно обрати хостинг для сайту?

Вперше збираєтеся обрати хостинг для сайту? Візьміть до уваги дві складові – бюджет і потенційну відвідуваність сайту. Якщо ваш ресурс тільки стартує, в цьому випадку підійде найекономніший варіант – це віртуальний хостинг, коли ваш сайт розміщується на одному сервері з іншими клієнтами. Це хороший вибір, якщо проєкт тільки запускається або не розрахований на широку аудиторію. У разі, якщо розумієте, що сайту потрібен буде більший обсяг ресурсів, тоді варто вибирати між віртуальним і виділеним серверами.

Підібрати хостинг – це не тільки вибрати відповідний тариф, підлаштуватися до бюджетних рамок і визначитися з CMS-системою, важливу роль у цьому питанні відіграє компанія-хостер – надійний та перевірений провайдер надасть вашим сайтам якісне обслуговування й забезпечить максимальною швидкістю.

Як отримати безкоштовний тестовий період?

Якщо ви хочете точніше визначитися з хостингом або переконатися, який з тарифів підходить вам найкраще, тоді скористайтеся послугою хостинг з тестовим періодом. За час тесту ви зможете проаналізувати технічні характеристики тарифу і кількість пам’яті SSD чи NVMe диску для розміщення ваших файлів, а вже потім зробити остаточне рішення.

Hostpro безкоштовно надає тестовий період для всіх тарифів хостингу на 5 днів і на 7 днів для тарифів VPS. Якщо вас влаштовує якість послуг, кількість ресурсів, ви без проблем можете продовжити користування хостингом, сплативши обраний вами тариф.

Тестовий хостинг ніяк не обмежує ваші сайти, надаючи аналогічні потужності й можливості, що й для користувачів з уже сплаченими послугами. Замовити тестовий період дуже просто – під кожним тарифом, біля кнопки замовити, є посилання на тестовий період, яке відправить вас на сторінку оформлення.

Як завантажити сайт на хостинг?

Якщо у вас є сайт, то для того щоб він був у мережі постійно, вам потрібно буде завантажити його на хостинг. Або якщо в один момент ви розумієте, що вас не влаштовує швидкість вашого сайту на діючому хостингу, а часті збої заважають нормальній роботі, тоді варто задуматися про міграцію до іншого провайдера.

Завантаження сайту на хостинг може відбуватися декількома способами – за допомогою різних FTP-клієнтів (FileZilla, Total Commander та інші), через Диспетчер файлів у вашій панелі управління (cPanel та інші) або ж ви можете виконати перенесення сайту з використанням SSH. У кожному з випадків вам потрібно бути обачними при архівації файлів і подальшому їх розміщенні. Ми ж безкоштовно пропонуємо перенести всі сайти наших клієнтів на наш хостинг, забезпечуючи правильну і швидку міграцію.

Наша допомога повністю безкоштовна. Просто зверніться у наш відділ техпідтримки будь-яким зручним для вас способом: через чат на сайті, телефонний дзвінок, Telegram чи тікет-систему.

Шукаєте надійний хостинг?

HostPro – саме те, що треба вашому сайту