Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Захист від спаму за $5/міс

Banner

Захист від спаму

В основі послуги “Захист від спаму на сайті” лежать найсучасніші технології фільтрації електронної пошти за різними категоріями ризику та блокування листів зі скомпрометованих поштових акаунтів. Ви можете замовити спам захист за $5/міс для одного домену та необмеженої кількості поштових скриньок. Уся пошта починає фільтруватися після зміни MX-записів. Також за вашим бажанням ми можемо вручну додавати домени в білий або чорний список.

З одним із найкращих на ринку комерційних спам-фільтрів MailChannels ви забудете, що таке перевірка спаму вручну – листи від ботів та підозрілих відправників будуть спершу проходити через сервери із антиспамом, перевірятися за рядом критеріїв і в разі відповідності їм потрапляти в карантин. Про кожний такий випадок ви отримуватимете сповіщення на користувацький email. За необхідності емейли в карантині можна позначати як потрібні.

Переваги при замовленні захисту від спаму

Card 0

Чиста пошта на домені

Антиспам корпоративного рівня заблокує небажану вхідну пошту
Card 1

Білі та чорні списки

Формування білих і чорних списків відправників, зручне сортування
Card 2

Експертна підтримка

Безкоштовно проконсультуємо, допоможемо зі зміною MX-записів

Безкоштовне перенесення

Хоститеся не в нас? Охоче перенесемо ваш сайт на наші сервери й подаруємо 1 місяць Хостингу та SSL-сертифікат на рік

FAQ

Що відбувається, якщо знайдено спам-лист?

Коли система MailChannels виявляє скомпрометованого відправника, вона генерує сповіщення про спам-лист. Опісля на ваш користувацький email буде надіслано повідомлення про те, що заблокований лист “потрапив у карантин”. Ви можете самостійно розблокувати його, натиснувши на “Manage Quarantine”.

Як працює послуга “Захист від спаму”?

Якщо ви давно шукали, де скачати захист від спаму wordpress, маємо для вас добрі новини, бо в HostPro ви можете отримати автоматичний захист від спам-ботів та підозрілих відправників без завантаження жодного WP-плагіна. Ви просто замовляєте захист від спаму за $5/міс на 1 домен (необмежено скриньок) і все – на вашій корпоративній пошті лише робоча інформація і жодних надокучливих чи небезечних повідомлень.

Чи включено Contact Form 7 захист від спаму?

Захист від спаму wordpress включає й захист від спаму, що ллється з Contact Form 7, тож вам буде приходити тільки “чиста пошта”.

Спам-повідомлення одразу видаляються?

Ні, навіть спам-повідомлення ніколи не будуть видалені без вашої згоди. Якщо MailChannel виявить, що не може доставити повідомлення, email буде поміщено в карантин, а вам надійде детальна інформація про проблему.

Коли послуга захист від спаму активується?

Захист від спаму на сайті стане доступним після зміни MX-записів.

Захист від спаму за $5/міс

Вбережіть домен від онлайн-загроз
Кошик