Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Про компанію

Нам – вже 23 роки

За мірками інтернет-бізнесу вік в 23 роки – вагомий і пристойний аргумент. Але ми все ще продовжуємо розвиватися, а зупинятися нам нема чого і ні до чого.

Ми – мрійники. А мріям притаманно збуватися, чи не так?

Можливо, саме через погляди вперед, ми першими в Україні запустили хмарний хостинг. Ми – українська компанія, яка з кожним днем розширює горизонти. Базуючись в нашій країні, ми завжди раді клієнтам з усього світу: у нас є сервера у Нідерландах, США, а наші точки CDN Cloudflare – в 35 країнах і 50 містах.

Хто не помиляється? Ми готові це визнавати

Ми працюємо над собою – завжди і всюди, кожен раз намагаємося привносити щось нове. Часто буваємо першопрохідцями, піднімаючи планку якості трішки вище. Часом, це призводить до помилок. Але ми визнаємо це і самі пишемо про них в тікет-системі, а також в соціальних мережах. Не варто дивуватися – ми не любимо робити вигляд, що все добре, коли дійсно схибили.

Коли ваше наступне приймання ванни?... Так, ми полюбляємо спілкуватися з клієнтами!

Ми не роботи і не удаємо з себе бундючних експертів – ми просто намагаємося вам допомогти. Відповідаємо не тільки на мобільні дзвінки, але і стежимо за іншими джерелами зв'язку – живий чат, тікет-система, форуми, блог, Facebook, Twitter, Google +. До речі, якщо ви не відмовитеся побачити нас вживу, приходьте на різні IT-зльоти і конференції: ми намагаємося їх не пропускати.

Рухаємося вперед. Рухайтесь разом з нами

Гучні епітети, ділові міни, зарозумілість, гординя – це не про нас. Ми просто допомагаємо вам, як ви допомагаєте нам у скрутну хвилину. Якщо ви рухаєтеся разом з нами, значить ми рухаємося в правильному напрямку. А це дорогого коштує.

❤ Щиро ваша, команда HostPro.

Кошик