Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Контакти

Потрібна допомога?

Banner

Наша адреса:

м. Київ, вул. Юрія Поправки (попередня назва вул.Миколи Лебедєва) 4/39А, 1 під'їзд, 18 поверх

ТОВ "ХОСТПРО ЛАБ"
ЄДРПОУ 42591377
ІПН 425913726539

Адреса для листування: а/с 121, м. Київ, 02094

FAQ

Як я можу отримати договір та документи про оплату для бухгалтерії?

Ми працюємо за передплатою. Оплата проводиться на основі попереднього рахунку-фактури, що формується при замовленні. Після надходження оплати в системі автоматично, без ручного втручання, формуються документи бухгалтерської звітності, зокрема і Договір. ТОВ "Хостпро Лаб" працює за електронним документообігом. Документи автоматично надсилаються з КЕП (кваліфікованим електронним підписом) через програму M.E.Doc впродовж 3-5 робочих днів після надходження оплати.

Чи можу я отримати паперові оригінали документів?

Так, договір надається на паперових носіях за запитом з контактної електронної адреси, вказаної при реєстрації, до відділу продажів на [email protected].

З ким можна обговорити питання співпраці?

Якщо у вас є пропозиції щодо партнерської інтеграції, напишіть нам на скриньку [email protected]. Ми з радістю розглянемо всі можливості співпраці у будні з 10.00 до 18.00.

Хочу працювати в HostPro. Куди надсилати резюме?

Наша команда стає більшою з дня на день, тож ми завжди раді новим поглядам та експертним думкам. Хочете до нас у сімʼю? Надсилайте своє резюме на [email protected], наш HR-менеджер звʼяжеться з вами і розповість про всі деталі вакансії.

Кошик