Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Надійний

CMS хостинг для вашого сайту

  • Прискорювач сайтів LiteSpeed
  • Антивірус на всіх тарифах
  • Certum Commercial SSL у подарунок
Banner

Кращий CMS хостинг в Україні

Просто оберіть свій движок – решта за нами

Хостинг у подарунок

Швидко і дбайливо перенесемо сайт від іншого хостера та надамо місяць користування вашим тарифом у подарунок.

Переваги при замовленні CMS хостингу від HostPro

Card 0

Автовстановлення CMS

Встановлюйте систему керування вмістом в один клік при замовленні тарифу
Card 1

LiteSpeed Cache

Прискорюйте сайт у 5 разів з кешуванням на рівні веб-сервера
Card 2

Щоденні бекапи

Дані зберігаються автоматично і доступні в панелі клієнта протягом 30 днів
Card 3

Підтримка 24/7

У будь-який час дня і ночі вирішимо питання якнайшвидше і якнайліпше

Чому варто замовити CMS хостинг HostPro?

CMS хостинг – універсальний, він підходить для сайтів будь-якого напрямку: інтернет-магазин, блог, особистий сайт-візитка, ресурс для ресторану або онлайн-школа з вивчення мов. У вас маленький односторінковий сайт або масштабний ресурс для оптової торгівлі – контролювати всю роботу зручно завдяки встановленій системі управління контентом. Варіантів cms багато: WordPress, Joomla, PrestaShop, Drupal, Magento, MODx або OpenCart – для кожного з варіантів ми пропонуємо CMS хостинг.

Хостинг під CMS – це завжди вигідно, якщо замовляти його в HostPro. Разом із чудовим віртуальним хостингом, оптимізованим під вашу CMS, ви отримуєте автовстановлювач движків і прискорювач сайтів LiteSpeed Cache на додаток до надшвидких SSD-дисків.

Не сподобалось у минулого хостера? З радістю перенесемо ваш сайт до нас на хостинг швидко, дбайливо і безкоштовно. А ще подаруємо місяць користування вашим тарифом Хостингу та комерційний SSL Certum Commercial на 1 рік.

FAQ

Що таке хостинг для CMS?

Хостинг для CMS – сервер, який вже оптимально налаштований для роботи сайтів на базі різних CMS. Головна перевага такого хостингу – встановлений движок сайту, готовий до повноцінної роботи. Вам не потрібно шукати файли, підшукувати дистрибутиви та актуальні оновлення – за встановлення, налаштування і підтримку вже подбали ми.

А веб-сервер LiteSpeed дозволить швидко обробляти і передавати контент сайту користувачам. За допомогою панелі керування, встановленій на сервері, є можливість оптимізувати версію, модулі і параметри РНР.

Також наявність встановлених модулів для безпеки (Mod_Security | ImunifyAV) допоможе вам максимально швидко виявляти можливі ураження сайту і вживати щодо них належних заходів.

Для яких сайтів підійде CMS хостинг?

Лендінг, сайт-візитка, блог, інтернет-магазин, корпоративний/навчальний сайт чи інформаційний портал – будь-який проєкт, створений на базі CMS, стане доступним і швидким з CMS хостингом від HostPro.

Як завантажити сайт на CMS на Хостинг?

Завантажити сайт на хостинг можна кількома способами: за допомогою різних FTP-клієнтів (FileZilla, Total Commander та інших), через “Диспетчер файлів” у панелі управління (cPanel та інші) або з використанням SSH. У кожному з випадків слід бути обачними з архівацією файлів та їх подальшим розміщенням. Покрокові інструкції із самостійного перенесення сайтів на CMS на наш хостинг доступні в базі знань.

Однак ми пропонуємо безкоштовне і швидке перенесення сайтів на хостинг HostPro. Для цього достатньо звернутися до нашої служби підтримки.

Прискорте свій сайт

з нашими тарифами WordPress хостингу
Кошик