Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Зареєструйте свій домен в зоні

.ua

Реєстрація домену .UA

.UA - національний домен верхнього рівня (ccTLD) для України. Найвпізнаваніше ім’я в Україні: домен .UA допоможе вести бізнес професійно, на рівні країни.

Створити сайт в цій зоні – значить показати своїм клієнтам і партнерам, що ви – надійна запатентована торговельна марка і заслуговуєте довіри. У зоні України можна реєструвати домен тільки при наявності однойменної торгової марки, назва якої точно збігається з ім'ям домена.

Процес реєстрації в середньому займає 3 дні. Домен відкритий до загальної реєстрації в 1992 році. Реєстром українського домену верхнього рівня є компанія «Хостмастер».

На сьогодні на домені .UA нараховується понад 555 тисяч імен. Він дуже популярний, не дивлячись на обмеження. Не пропустіть можливість зайняти звучне ім'я в головній доменній зоні країни за привабливою ціною.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації 0, а продовження домену на наступний рік 0. Домен в зоні .UA можна купити на термін від 1 до 10 років.

Переваги використання домену .UA

Hostpro

Впізнанний і відомий для українських інтернет-користувачів

Hostpro

Коротке та ємне ім'я домену однозначно асоціюється з Україною

Hostpro

Викликає більше довіри у користувачів завдяки вимогам наявності власної ТМ

Можливості для вдалого старту та розвитку

Безкоштовний SSL сертифікат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Особиста пошта сайту

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як [email protected]

Просуваємо національні кольори разом

Просуваємо національні кольори разом

Лого домену .UA, створене нами з національною атрибутикою України, доступне для скачування і використання всім бажаючим.
Завантажити [.zip]

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Кошик