Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Домен .kiev.ua

Оберіть гарне ім’я своєму сайту

10.49 Реєстрація
10.49 Продовження

Реєстрація домену .kiev.ua

Домен для столичного бізнесу .KIEV.UA. Домени .KIEV.UA/ KYIV.UA є дзеркальними, тому при реєстрації імені свого сайту в одній зоні, за вами автоматично резервується аналогічна назва у другій. Зареєструвати домени у зонах .KIEV.UA/ KYIV.UA можуть як фізичні, так і юридичні особи, без жодних особливих умов та обмежень.

Для багатьох також плюсом є те, що домени в зонах .KIEV.UA/ KYIV.UA можна зареєструвати на кирилиці.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо хтось зареєстрував бажаний домен в альтернативній зоні до вас, то при оформленні замовлення домену на сайті система перевірки визнає таке доменне ім’я вільним, однак пізніше у його реєстрації буде відмовлено.

При реєстрації домену пам’ятайте – ідеальне доменне ім’я містить від 3 до 15 символів. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося, відображало вашу діяльність та містило ключові слова. При цьому дефісів, тире та подвоєння літер краще уникати.

Домен в зоні .kiev.ua можна придбати на строк від 1 до 9 років. На даний момент ціна реєстрації становить 10.490000, вартість трансферу – 10.490000. Продовжити домен на наступний рік можна за ціною 10.490000.

Місяць хостингу безкоштовно

Отримайте тариф Перший Turbo NVMe у подарунок до свого нового домену

Отримати

Конструктор для створення власних сайтів за кілька хвилин

Безкоштовний SSL сертифікат для безпечного з’єднання та підвищення позицій

Пошта для домену для підкреслення значимості бізнесу

ID захист домену для максимальної приватності

Домен захищено Детальніше

Корисні поради при виборі домену

Крок 1

Проаналізуйте ринок

Реєструючи домен для свого бізнесу, слід передусім звернути увагу, які імена вже використовують ваші конкуренти. Краще не реєструвати імена, співзвучні з уже існуючими. Неуважні клієнти можуть помилитися і замість вашого сайту зробити замовлення на схожому за назвою.

Крок 2

Впевніться в легкості імені

Краще реєструвати доменне ім’я, яке легко запам’ятати та написати без помилок. Не використовуйте в назві подвійні слова, цифри, дефіси та інші знаки. Чим простіше буде адреса сайту, тим більше вірогідність, що ваш потенційний клієнт знайде саме вас, а не конкурента.

Крок 3

Перевірте історію домену

Доменне ім’я, яке вже було раніше зареєстровано може принести як багато користі, так і розчарувань. Домен, який раніше був під санкціями пошукових мереж, може скомпрометувати ваш бізнес. Ми підготували чудову статтю, яка стане вам в нагоді при перевірці історії домену.

Крок 4

Зареєструйте домени в різних зонах

Пам’ятайте, що ідея вашого бізнесу може сподобатися іншим. Деякі нечесні конкуренти можуть скористатися вашою славою та зареєструвати таке саме ім’я в іншій зоні, перехоплюючи тим самим ваших клієнтів. Купуючи домени в інших зонах та перенаправляючи трафік з цих доменів на основний, ви розширюєте площу присутності вашого бізнесу в мережі інтернет.

Купуйте більше-платіть менше!

0+

Початкова ціна

Реєструючи домени для свого сайту в Hostpro, ви безкоштовно отримуєте консультацію у виборі доменної зони, допомогу у реєстрації та захист особистої інформації в українських зонах. Замовте безкоштовний конструктор сайтів і самостійно створіть сайт своєї мрії.

20+

Знижка 15%

Зареєструвавши 20 доменів і більше ви автоматично отримуєте постійну знижку 15%. Дана акція діє не тільки на усі нові реєстрації, а також на трансфер, та на продовження.

50+

Знижка 20%

При 50+ доменних реєстрацій ви отримуєте можливість купувати, переносити домени від іншого реєстратора, також продовжувати їх за найвигіднішими цінами. Ваша знижка складатиме 20%.

Купити та зареєструвати домен .kiev.ua FAQ

Скільки потрібно часу для реєстрації домену .kiev.ua?

Час реєстрації домену залежить від особливостей доменної зони. Більшість доменних зон реєструються протягом 30 хвилин після надходження оплати.

Домен в зоні .ua реєструється тільки після модерації з боку реєстру і може тривати 2-5 робочих днів (вкрай рідко бувають затримки до 14 днів), в разі коректно вказаного номера ТМ при замовленні домену на сайті.

Домени .ru, .su – протягом доби після надання повних і достовірних даних для реєстрації домену.

Протягом години (в окремих випадках – протягом доби) реєструються .od.ua, .in.ua, .yalta.ua, .crimea.ua, .lviv.ua

Домени .com, .net, .org, .biz, .name, .info, new gTLD-домены, .com.ua, .kiev.ua, .org.ua, .pl.ua, .zt.ua, .rv.ua, .if.ua, .vn.ua, .ks.ua, .km.ua, .uz.ua, .cv.ua, .cn.ua, .ck.ua, .co.ua, .biz.ua, .dn.ua, .kh.ua, .lg.ua, .zp.ua, .sm.ua, .dp.ua, .net.ua, .УКР реєструються протягом 10-30 хвилин (в окремих випадках – протягом доби).

Що таке DNS і для чого він потрібен?

Служба Доменних Імен (DNS) призначена для того, щоб комп’ютери, які працюють у всесвітній мережі, могли визначити IP-адресу сервера, на якому розміщується домен, і звернутися до нього за контентом.

Що буде, якщо домен вчасно не продовжити?

Якщо домен вчасно не продовжити, він переходить у RedemptionPeriod – період відновлення домену після його видалення. Вартість відновлення домену з Redemption Grace Period встановлюється адміністратором кожної доменної зони індивідуально.

Вартість викупу з RedemptionPeriod, без урахування вартості продовження, українських доменних зон: .ua – 4000 грн; .net.ua – 1200 грн; .ck.ua, .cherkasy.ua, .cherkassy.ua, .donetsk.ua, .dn.ua, .kharkov.ua, .kh.ua, .kharkiv.ua, .lugansk.ua, .lg.ua, .sumy.ua, .sm.ua, .zaporizhzhe.ua, .zp.ua – 1100 грн; .com.ua, .cn.ua, .chernigov.ua, .lt.ua, .lutsk.ua, .volyn.ua – 1000 грн; .in.ua, .zt.ua, .zhitomir.ua – 900 грн; .kiev.ua, .kyiv.ua, .org.ua, .km.ua, .khmelnitskiy.ua, .cv.ua, .chernovtsy.ua, .pl.ua, .poltava.ua, .if.ua, .ivano-frankivsk.ua, .uz.ua, .uzhgorod.ua, .ks.ua, .kherson.ua, .te.ua, .ternopil.ua, .od.ua, odessa.ua, .nikolaev.ua, .mk.ua – 800 грн; .lviv.ua, .rv.ua, .rovno.ua – 700 грн; .укр, .vn.ua, .vinnica.ua, .kirovograd.ua, .kr.ua – 600 грн; .dp.ua – 400 грн.

Вартість викупу з RedemptionPeriod, з урахуванням вартості продовження, міжнародних доменних зон: .com, .net, .biz, .info, name, .org – $ 280 USD, згідно курсу НБУ на день виставлення рахунку.

По закінченню RedemptionPeriod домен виходить у вільний продаж.

Я зареєстрував домен, що далі?

Реєстрація домену – це перша сходинка на шляху до створення сайту. Домен повинен мати “прописку” на теренах мережі інтернет, щоб його бачили ваші потенційні клієнти. Якісний та швидкий хостинг буде другою сходинкою на шляху залучення клієнтів на ваш ресурс. В переліку тарифів Hostpro ви знайдете саме той, що буде відповідати потребам вашого сайту. Кваліфіковані спеціалісти техпідтримки допоможуть визначитися та налаштувати роботу вашого сайту в режимі 24/7.

Чи обов’язково вводити свої особисті дані при реєстрації домену?

Без даних реєстранта, реєстратор доменів не зареєструє домен і він буде доступний до замовлення для інших користувачів.

Для міжнародних доменів, окрім адреси, обов'язково слід вказувати індекс. Якщо такого індексу не існує, або він не збігається із зазначеною адресою, реєстратор відмовить у реєстрації. За правилами обслуговування міжнародних доменних зон після реєстрації домену необхідно обов'язково підтвердити контактні дані!

Для верифікації даних на email, зазначений в контактах, надсилається лист. У листі буде посилання для верифікації інформації, на яке досить натиснути, і інформація буде верифікована. Якщо протягом 15 календарних днів власник домену не верифікує інформацію, домен буде заблокований реєстром.

Як отримати місяць хостингу в подарунок?

Після оплати рахунку створіть тікет з темою "Хочу подарунок до нового домену". У тікеті вкажіть панель управління, яку бажаєте встановити. Пропозиція діє тільки на тариф Перший Turbo NVMe терміном на 1 місяць. По закінченню цього часу вам буде виставлений рахунок на наступний місяць користування тарифом.

Які документи потрібні для купівлі домену в зоні .KIEV.UA?

Щоб придбати домен у зоні .KIEV.UA, не потрібні жодні документи.

Чи можливо зареєструвати домен .KIEV.UA без торговельної марки?

Так, для того щоб зареєструвати домен у зоні .KIEV.UA, не потрібно мати торговельну марку.

Скільки коштує зареєструвати торговельну марку для доменної зони .KIEV.UA?

Мінімальна вартість подання заявки на реєстрацію ТМ для доменної зони .KIEV.UA одним заявником складає 3200 грн (за умови подання електронної заяви) та 4000 грн при поданні фізичної.

Якщо заявників на одну торговельну марку кілька, вартість подання заявки становить 5200 грн.

Додаткові збори:

Кожний додатковий клас МКТП – 4000 грн.
Подача в заявці кольорового зображенням знака – 1000 грн.
Кожен клас при публікації про видачу свідоцтва на знак у чорно-білому зображенні – 600 грн.
Публікація знака у кольоровому зображенні – 200 грн.

При отриманні свідоцтва на знак додатково сплачується держмито:

Для фізичних та юридичних осіб, які проживають в Україні – 85 грн;
Для фізичних та іноземних юридичних осіб, які проживають/розташовані за кордоном – 200 доларів

*Вказана вартість реєстрації ТМ надана для ознайомлення та актуальна на квітень 2022 року, відповідно до інформації, вказаної на офіційному сайті Укрпатенту. Ми не можемо гарантувати, що зазначені ціни залишатимуться саме такими та не будуть змінюватися.

Строки реєстрації торговельної марки складають 18-20 місяців. За умови доплати термін реєстрації ТМ скорочується до 7-8 місяців.

Особливості та переваги домену .KIEV.UA

Доменна зона .KIEV.UA – друга за популярністю в Україні. На сьогодні зареєстрованих доменів з цим розширенням налічується понад 38 тисяч і кількість їх невпинно зростає. Спершу домен .KIEV.UA призначався для громадських та бізнес-організацій, а також фізичних осіб, які територіально позиціонували себе як кияни.

З часом домени у зоні .KIEV.UA почали без обмежень реєструвати всі, кому важлива лояльність саме київської аудиторії. Чим би ви не займалися: мовні курси, послуги сантехніка, сайт знайомств чи онлайн-магазин іграшок, домен KIEV.UA привабить на ваш сайт найбільш цільовий трафік.

Шукаєте надійний хостинг?

Безкоштовно та безпечно перенесемо ваш сайт на Hostpro
Кошик