Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

новий розіграш

Оберіть свій подарунок

Sale 20%

на продовження
вашого домену

Gift

безкоштовний .COM.UA.

Домен .promo

Оберіть гарне ім’я своєму сайту

44.18 Реєстрація
44.18 Продовження

Реєстрація домену .promo

Знижки - важливий інструмент торгівлі, здатний збільшити продажі. З розвитком цифрових купонів, домен .PROMO стає необхідним для всіх торгових майданчиків.

Задійте новий gTLD домен .PROMO як фірмове посилання на знижки на своєму сайті або для анонсування акцій в інших магазинах. Використовуючи домен .PROMO, ви завжди повідомте своїх покупців про нову хвилю акцій, мотивуючи їх до покупок.

При реєстрації домену пам’ятайте – ідеальне доменне ім’я містить від 3 до 15 символів. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося, відображало вашу діяльність та містило ключові слова. При цьому дефісів, тире та подвоєння літер краще уникати.

Домен в зоні .promo можна придбати на строк від 1 до 9 років. На даний момент ціна реєстрації становить 44.180000, вартість трансферу – 44.180000. Продовжити домен на наступний рік можна за ціною 44.180000.

Місяць хостингу безкоштовно

Отримайте тариф Перший Turbo NVMe у подарунок до свого нового домену

Отримати

Конструктор для створення власних сайтів за кілька хвилин

Безкоштовний SSL сертифікат для безпечного з’єднання та підвищення позицій

Пошта для домену для підкреслення значимості бізнесу

ID захист домену для максимальної приватності

Додаткова послуга 10 Детальніше

Корисні поради при виборі домену

Крок 1

Проаналізуйте ринок

Реєструючи домен для свого бізнесу, слід передусім звернути увагу, які імена вже використовують ваші конкуренти. Краще не реєструвати імена, співзвучні з уже існуючими. Неуважні клієнти можуть помилитися і замість вашого сайту зробити замовлення на схожому за назвою.

Крок 2

Впевніться в легкості імені

Краще реєструвати доменне ім’я, яке легко запам’ятати та написати без помилок. Не використовуйте в назві подвійні слова, цифри, дефіси та інші знаки. Чим простіше буде адреса сайту, тим більше вірогідність, що ваш потенційний клієнт знайде саме вас, а не конкурента.

Крок 3

Перевірте історію домену

Доменне ім’я, яке вже було раніше зареєстровано може принести як багато користі, так і розчарувань. Домен, який раніше був під санкціями пошукових мереж, може скомпрометувати ваш бізнес. Ми підготували чудову статтю, яка стане вам в нагоді при перевірці історії домену.

Крок 4

Зареєструйте домени в різних зонах

Пам’ятайте, що ідея вашого бізнесу може сподобатися іншим. Деякі нечесні конкуренти можуть скористатися вашою славою та зареєструвати таке саме ім’я в іншій зоні, перехоплюючи тим самим ваших клієнтів. Купуючи домени в інших зонах та перенаправляючи трафік з цих доменів на основний, ви розширюєте площу присутності вашого бізнесу в мережі інтернет.

Купуйте більше-платіть менше!

0+

Початкова ціна

Реєструючи домени для свого сайту в Hostpro, ви безкоштовно отримуєте консультацію у виборі доменної зони, допомогу у реєстрації та захист особистої інформації в українських зонах. Замовте безкоштовний конструктор сайтів і самостійно створіть сайт своєї мрії.

20+

Знижка 15%

Зареєструвавши 20 доменів і більше ви автоматично отримуєте постійну знижку 15%. Дана акція діє не тільки на усі нові реєстрації, а також на трансфер, та на продовження.

50+

Знижка 20%

При 50+ доменних реєстрацій ви отримуєте можливість купувати, переносити домени від іншого реєстратора, також продовжувати їх за найвигіднішими цінами. Ваша знижка складатиме 20%.

Купити та зареєструвати домен .promo FAQ

Скільки потрібно часу для реєстрації домену .promo?

Час реєстрації домену залежить від особливостей доменної зони. Більшість доменних зон реєструються протягом 30 хвилин після надходження оплати.

Домен в зоні .ua реєструється тільки після модерації з боку реєстру і може тривати 2-5 робочих днів (вкрай рідко бувають затримки до 14 днів), в разі коректно вказаного номера ТМ при замовленні домену на сайті.

Домени .ru, .su – протягом доби після надання повних і достовірних даних для реєстрації домену.

Протягом години (в окремих випадках – протягом доби) реєструються .od.ua, .in.ua, .yalta.ua, .crimea.ua, .lviv.ua

Домени .com, .net, .org, .biz, .name, .info, new gTLD-домены, .com.ua, .kiev.ua, .org.ua, .pl.ua, .zt.ua, .rv.ua, .if.ua, .vn.ua, .ks.ua, .km.ua, .uz.ua, .cv.ua, .cn.ua, .ck.ua, .co.ua, .biz.ua, .dn.ua, .kh.ua, .lg.ua, .zp.ua, .sm.ua, .dp.ua, .net.ua, .УКР реєструються протягом 10-30 хвилин (в окремих випадках – протягом доби).

Що таке DNS і для чого він потрібен?

Служба Доменних Імен (DNS) призначена для того, щоб комп’ютери, які працюють у всесвітній мережі, могли визначити IP-адресу сервера, на якому розміщується домен, і звернутися до нього за контентом.

Що буде, якщо домен вчасно не продовжити?

Якщо домен вчасно не продовжити, він переходить у RedemptionPeriod – період відновлення домену після його видалення. Вартість відновлення домену з Redemption Grace Period встановлюється адміністратором кожної доменної зони індивідуально.

Вартість викупу з RedemptionPeriod, без урахування вартості продовження, українських доменних зон: .ua – 4000 грн; .net.ua – 1200 грн; .ck.ua, .cherkasy.ua, .cherkassy.ua, .donetsk.ua, .dn.ua, .kharkov.ua, .kh.ua, .kharkiv.ua, .lugansk.ua, .lg.ua, .sumy.ua, .sm.ua, .zaporizhzhe.ua, .zp.ua – 1100 грн; .com.ua, .cn.ua, .chernigov.ua, .lt.ua, .lutsk.ua, .volyn.ua – 1000 грн; .in.ua, .zt.ua, .zhitomir.ua – 900 грн; .kiev.ua, .kyiv.ua, .org.ua, .km.ua, .khmelnitskiy.ua, .cv.ua, .chernovtsy.ua, .pl.ua, .poltava.ua, .if.ua, .ivano-frankivsk.ua, .uz.ua, .uzhgorod.ua, .ks.ua, .kherson.ua, .te.ua, .ternopil.ua, .od.ua, odessa.ua, .nikolaev.ua, .mk.ua – 800 грн; .lviv.ua, .rv.ua, .rovno.ua – 700 грн; .укр, .vn.ua, .vinnica.ua, .kirovograd.ua, .kr.ua – 600 грн; .dp.ua – 400 грн.

Вартість викупу з RedemptionPeriod, з урахуванням вартості продовження, міжнародних доменних зон: .com, .net, .biz, .info, name, .org – $ 280 USD, згідно курсу НБУ на день виставлення рахунку.

По закінченню RedemptionPeriod домен виходить у вільний продаж.

Я зареєстрував домен, що далі?

Реєстрація домену – це перша сходинка на шляху до створення сайту. Домен повинен мати “прописку” на теренах мережі інтернет, щоб його бачили ваші потенційні клієнти. Якісний та швидкий хостинг буде другою сходинкою на шляху залучення клієнтів на ваш ресурс. В переліку тарифів Hostpro ви знайдете саме той, що буде відповідати потребам вашого сайту. Кваліфіковані спеціалісти техпідтримки допоможуть визначитися та налаштувати роботу вашого сайту в режимі 24/7.

Чи обов’язково вводити свої особисті дані при реєстрації домену?

Без даних реєстранта, реєстратор доменів не зареєструє домен і він буде доступний до замовлення для інших користувачів.

Для міжнародних доменів, окрім адреси, обов'язково слід вказувати індекс. Якщо такого індексу не існує, або він не збігається із зазначеною адресою, реєстратор відмовить у реєстрації. За правилами обслуговування міжнародних доменних зон після реєстрації домену необхідно обов'язково підтвердити контактні дані!

Для верифікації даних на email, зазначений в контактах, надсилається лист. У листі буде посилання для верифікації інформації, на яке досить натиснути, і інформація буде верифікована. Якщо протягом 15 календарних днів власник домену не верифікує інформацію, домен буде заблокований реєстром.

Як отримати місяць хостингу в подарунок?

Після оплати рахунку створіть тікет з темою "Хочу подарунок до нового домену". У тікеті вкажіть панель управління, яку бажаєте встановити. Пропозиція діє тільки на тариф Перший Turbo NVMe терміном на 1 місяць. По закінченню цього часу вам буде виставлений рахунок на наступний місяць користування тарифом.

Шукаєте надійний хостинг?

Безкоштовно та безпечно перенесемо ваш сайт на Hostpro
Кошик