Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Огляд тарифів хостингу від HostPro

post thumbnail

При бажанні зареєструвати хостинг часто виникають питання та хвилювання. Насправді все виконується швидко і просто. Тому поспішаємо розвіяти всі страхи та зайвий раз переконати в тому, що зареєструвати хостинг на HostPro дуже просто, наша команда пропрацювала усі кроки до дрібниць, залишивши для вас лише ті пункти, які важливі.

Зареєструвати хостинг – просто

Для початку, потрібно визначитися з платформою для хостингу – Linux або Windows. Ваш вибір буде залежати лише від того, що саме ви збираєтеся використовувати на своєму сайті.

Ми пропонуємо кілька типів хостингу:

Як ми вже згадували раніше, насправді в кожному конкретному випадку вибір платформи Windows або Linux залежить від вимог, що висунуті до хостингу, і від особливостей сайту.

Зокрема, якщо ви плануєте використовувати ASP / ASP.NET і MSSQL, тоді обирати слід виключно Windows хостинг. Сумісний він також з CMS, які базуються на .NET технології – Sitecore, Umbraco й Kentico.

Водночас Linux хостинг стане ідеальним рішенням для проєктів на PHP, Perl, Python і Ruby, а також тих, які використовують бази даних MySQL чи PostgreSQL. Також без проблем на такому типі Хостингу працюватимуть сайти на базі найпопулярніших CMS – WordPress, Prestashop, Drupal тощо.

Для того, щоб визначитися з типом хостингу, ви можете скористатися пробним періодом на 5 днів, протягом якого зможете перевірити швидкість завантаження сайту, аптайм, оперативність відповіді техпідтримки й точно визначитесь із потрібним тарифом. З усім переліком аспектів, які потрібно перевірити під час тестового періоду, ви можете ознайомитися в цій статті.

Яка різниця між хостингами?

Обирати тариф потрібно залежно від вашого потенційного або наявного майданчика: скільки ресурсів йому потрібно, чи планується масштабуванння в майбутньому, чи бувають моменти пікового навантаження під час напливу користувачів тощо.

NVMe Хостинг

Головна перевага NVMe хостингу – це його швидкість та висока продуктивність, порівняно з іншими. Ним варто скористатись власникам великих порталів, або проєктів, які не дозволяють кешувати запити, і регулярно стикаються з підвищеним трафіком в певні періоди.

SSD NVMe-диски забезпечують в рази швидшу роботу бази даних. Все завдяки протоколу PCI Express. Раніше продуктивність жорстких дисків впиралась в пропускну здатність шини SATA. Вона може працювати виключно з однією чергою, яка підтримує до 32 інструкцій.

NVMe передбачає можливість передачі даних через 65536 черг управління, в кожній з яких може міститись до 65536 інструкцій. До того ж, старі інтерфейси мають робити два запити до оперативної пам’яті для виконання однієї команди. У нашому ж випадку – достатньо одного.

Технологія Turbo Boost дозволяє періодично підвищувати частоту ядер процесора, які активно використовуються, задіявши ресурс тих, що в цей момент неактивні.

Ми провели тестування, де порівняли продуктивність сайтів на пʼяти тарифах конкурентів та наших Turbo NVMe. Результати тут.

Сервери NVMe хостингу розташовані в чотирьох країнах: Україні, Польщі, Нідерландах і США.

Перший Turbo NVMe чудово підійде для не дуже великого сайту: блогу, сайту-портфоліо, сайту-візитки тощо. Розрахований на 2 сайти та 10 GB NVMe-диску.

Сильний Turbo NVMe – це відмінний варіант для інтернет-магазинів та корпоративних сайтів. Ресурсів вистачить навіть при підвищеному трафіку. Можна розмістити 10 сайтів, NVMe-диск – 20 GB.

Потужний Turbo NVMe знадобиться власникам по-справжньому масштабних проєктів та онлайн-крамниць. Тут можна розмістити до 20 сайтів, а об’єм NVMe-диску – 30 GB.

Linux Хостинг

Найдоступніший хостинг – це Linux Хостинг, який представлений тарифами: Простий, Сильний і Потужний. При виборі більшого тарифу, буде збільшуватися кількість підтримуваних сайтів, обсяг SSD-диску і пам’яті для PHP. В іншому ж вони включають в себе однакові інструменти та можливості, необхідні для швидкого, зручного і якісного адміністрування сайтів: панель управління вебхостингом cPanel, повне діагностування несправності скриптів, можливість відновлення зламаних або пошкоджених сайтів, а також безкоштовне отримання сертифікату Certum Commercial.

Сервери для Linux хостингу розташовані в Україні, Нідерландах і США.

Linux Хостинг Простий ідеально підійде для невеликих сайтів або блогів, які будуть містити в собі лише якусь текстову інформацію: контакти, статті, історії тощо. Розрахований на 2 сайти і 10 GB SSD-диску.

Linux Хостинг Сильний буде гарним вибором для невеликих інтернет-магазинів, не розрахованих на широкий асортимент, або для форумів та wiki-сайтів, які розміщують значну кількість текстової інформації. Можете розмістити 15 сайтів, а об’єм SSD-диску складає 20 GB.

Linux Хостинг Потужний – це правильне рішення для проєктів з більшою відвідуваністю, таких як великий інформаційний портал або магазин з широким асортиментом. Кількість сайтів – 25, SSD-диск – 30 GB.

PRO Linux Хостинг

Якщо ваші ресурси потребують у всіх сенсах комфортного розміщення, варто звернути увагу на PRO Linux Хостинг, представлений тарифами Вигідний, Смачний і Великий. Тут різниця між обраними варіантами стосується кількості сайтів і обсягу SSD-диску, а що стосується пам’яті для PHP, тут вона становитиме 1024 МВ, 1536 МВ і 2048 МВ відповідно.

При виборі хостингу PRO Linux з’являється більша кількість додаткових налаштувань та інструментів для більш точного і професійного управління своїми ресурсами. Так, до панелі управління вебхостингом cPanel додається панель управління Multiadmin і 10 GB. Також ви матимете доступ до діагностики несправності скриптів, відновлення зламаних або пошкоджених сайтів і Certum Commercial SSL-сертифікат.

Локації серверів PRO Linux хостингу: Україна, Нідерланди, США.

PRO Linux Хостинг Вигідний. Цей тариф підійде для середніх сайтів усіх напрямків: від інформаційного порталу до невеликого магазину з середнім трафіком. Розрахований на 5 сайтів і 20 GB SSD-диску.

PRO Linux Хостинг Смачний. Тариф буде вигідно використовувати, якщо у вас є власна вебстудія, на якій відбувається обробка інформації, або є велика кількість фільтрів, даних, інформації та інших сторінок. Кількість сайтів – 20, SSD-диск – 40 GB.

PRO Linux Хостинг Великий стане зручним тарифом для розробників та потужних сайтів, що надають велику кількість послуг, можливостей, товарів тощо. Можна розмістити 30 сайтів, об’єм SSD-диску – 60 GB.

Windows Хостинг

Windows Хостинг представлений трьома тарифами: W-Вигідний, W-Смачний і W-Великий. Тут різниця буде стосуватися лише кількості сайтів, а також обсягу SSD-диску. Для управління хостингом вам буде доступна панель Plesk 18. Крім того, при виборі тарифів на Windows Хостинг, ви безкоштовно отримаєте сертифікат SSL Certum Commercial.

Робити вибір на користь Windows хостингу варто в тому випадку, коли для вашого сайту потрібна система Windows, або ви плануєте використовувати пропрієтарне ПЗ від Microsoft.

Врахуйте, що сервери Windows хостинг розташовані лише в Україні.

Windows Хостинг W-Вигідний. Цей тариф підійде для середніх сайтів усіх напрямків: від інформаційного порталу до невеликого магазину. Кількість сайтів – 2, об’єм SSD-диску – 10 GB.

Windows Хостинг W-Смачний. Тариф буде вигідно використовувати, якщо у вас є власна вебстудія. Розрахований на 10 сайтів і 20 GB SSD-диску.

Windows Хостинг W-Великий стане зручним тарифом для розробників і масштабних сайтів, що надають велику кількість послуг. Можете розмістити 20 сайтів, SSD-диск – 40 GB.

Після вибору потрібного хостинг тарифу, ви потрапляєте на сторінку оформлення замовлення. Тут вам залишається виконати всього три простих кроки, щоб завершити своє замовлення.

WordPress Хостинг

Система управління контентом WordPress – найпопулярніша у світі. Судіть самі – біля третини усіх сайтів у всесвітній павутині функціонують саме на WP. Тож ми створили спеціальний хостинг, здатний задовольнити запити користувачів. Для зручності до усіх тарифів Вордпрес ми додали менеджер, систему автооновлення, активований WP – CLI, модуль кешування LiteSpeed Web Cache, DEV-версію WP і передвстановлений Git.

Сервери розташовані в Україні, Польщі, Нідерландах і США.

Для замовлення доступні три тарифи:

WordPress Хостинг Старт. Хороший вибір для користувачів, які тільки запускають свої проєкти. Для хостингу доступні 5 сайтів на WP, а SSD диск – 20 GB.

WordPress Хостинг Про підійде тим, хто збирається розвивати свою справу і заробляти. Універсальний вибір для власників інтернет-магазинів або відразу декількох сайтів, які мають хороші рейтинги відвідуваності. Об’єм SSD-диску – 30 GB, а кількість сайтів – до 15.

WordPress Хостинг Бізнес – це тариф для розробників. Потужний пакет, який включає досить місця, щоб одноразово містити до 30 сайтів, а об’єм SSD-диску складає 60 GB. Для тих, хто робить на цьому справжній бізнес.

Cloud Site Хостинг

Це віртуальний хостинг, на якому вам надається визначена кількість ресурсів: 1 сайт, 1 GB оперативної пам’яті, 1 ядро процессора і 10 GB на SSD-диску. Також в базовому тарифі ви отримуєте безкоштовний SSL-сертифікат, захист від вірусів з ImunifyAV та техпідтримку 24/7.

Особливість Cloud Site хостингу в тому, що в будь-який момент, коли вам це потрібно, ви можете збільшити кількість ресурсів. Для цього в «Особистому кабінеті» увімкніть режим «Турбо». Кожен із початкових показників можна примножити у 8 разів.

Зверніть увагу, що сервери для Cloud Site хостингу розташовані лише в Україні.

Тепер ви можете підключити додаткові ресурси: збільшити кількість ядер, обсяг оперативної пам’яті чи SSD-диску. За таких умов додаткова тарифікація буде відбуватись погодинно і лише за використані ресурси, а також відповідатиме базовому тарифу. Тобто ви точно не будете переплачувати.

Реселер Хостинг

Реселер Хостинг – пропозиція, яка говорить сама за себе. Хостинг для реселерів буде привабливий усім, кому цікаво створити власне ім’я у сфері хостингових послуг. Адміністратор пакету реселер самостійно керує обліковими записами через єдину панель, видаючи клієнтам або власним сайтам, якщо тариф залучається для обслуговування великої кількості своїх ресурсів, потрібний об’єм послуг. Таким чином, реселлинг хостингу – ідеальний варіант для розробників, вебстудій або адміністраторів, які хочуть побудувати власний бізнес або полегшити наявний без значних бюджетних вкладень.

Локації розміщення серверів: Україна, Нідерланди, Польща.

Реселер 1 підійде для тих, хто займається розробками сайтів, або ж вебстудіями. Зручне управління з однієї панелі дозволить контролювати все, що відбувається з вашими ресурсами. Доступно до 20 акаунтів, а об’єм SSD-диска складає 70 GB.

Реселер 2 – це вибір для тих, хто створює власний бізнес-проєкт. З цим тарифом можна спробувати свої сили у хостинг-справі, розмістивши завдяки одному пакету до 50 акаунтів. Об’єм SSD-диска у цьому тарифі складає 100 GB.

Реселер 3 передусім призначається для тих, хто має великі проєкти і розвиває бізнес, продаючи хостинг. Підійде тим людям, хто знається на своїй справі і розуміє, для чого йому треба такий об’єм. Тариф включає 100 акаунтів і 150 GB SSD-диску.

Оформлення замовлення

На першому кроці зареєструйте домен або вкажіть свій.

Після відбудеться переадресація на сторінку «Контакти» і «Оплата», де залишиться лише заповнити потрібні поля інформації, підібрати спосіб оплати, ознайомитися з правилами та завершити замовлення.

Якщо у вас залишилися питання, наша служба підтримки проконсультує вас 24/7 й допоможе підібрати найбільш відповідний тариф. Просто напишіть нам на пошту [email protected] або зателефонуйте за телефоном +38 (067) 823-83-81.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Огляд преміумтеми Divi

Огляд преміумтеми Divi

"Divi від Elegant Themes – один з кращих преміумшаблонів WordPress", – у такій думці...

Diana Honcharenko | Оновлено: 11.06.2024

Як правильно налаштувати FileZilla для роботи з хостингом по FTP

Як правильно налаштувати FileZilla для роботи з хостингом по FTP

https://www.youtube.com/watch?v=GZteIFwBSMQ Останнім часом до наших працівників техпідтримки все частіше надходять звернення з приводу блокування...

Diana Honcharenko | Оновлено: 10.06.2024

Причини виникнення 509 error. Як усунути помилку

Причини виникнення 509 error. Як усунути помилку

Помилка 509 Bandwidth Limit Exceeded виникає при досягненні ліміту трафіку, який встановлений для вашого...

Diana Honcharenko | Оновлено: 08.01.2024

Що значить помилка Error 503

Що значить помилка Error 503

Як тільки вебсайт досягає межі встановлених для нього ресурсів, його робота починає сповільнюватися. Коли...

Diana Honcharenko | Оновлено: 08.01.2024