Блог компанії Hostpro сторінка 1

Читати повністю

🚀 Максимум швидкості з новими тарифами Turbo VPS

Ми запускаємо найшвидший VPS в Україні – три тарифи TurboVPS на високопродуктивних процесорах з щоденним резервним копіюванням і технічною підтримкою. У тарифах задіяна технологія Turbo Boost від Intel, що підвищує продуктивність процесора в момент пікових навантажень. Розповідаємо, що це таке.

Читати повністю

Працюєш з дому? Отримай 3 місяці хостингу в подарунок!

Гадаємо, що більшість, як і ми, працюють віддалено. Основна задача на даний час — це залишатись вдома, дбати про себе і своїх близьких та прийняти участь в акції від Hostpro.

Читати повністю

🎥 10 фільмів для карантину, які ви могли пропустити

Закриті кінотеатри, бари і ресторани; рекомендації залишатися вдома і утриматися від прогулянок по вулиці без необхідності — ще недавно такий результат подій здавався фантастичним, але зараз це залишається актуальним. Це не привід сумувати! У такі дні краще присвятити себе перегляду чогось цікавого, відкинувшись на спинку дивана і забувши про всі

Читати повністю

💰 5 інструментів для заробітку на партнерській програмі від HostPro

Давно замислювалися про організацію пасивного доходу? Специфіка вашої роботи близька до ІТ і ви б хотіли отримати від неї додаткову користь? Або може багатьом вашим знайомим потрібен хостинг? Якщо хоч на одне питання ваш відповідь буде “Так”, тоді партнерська програма Hostpro — це те, що ви шукаєте.

Читати повністю

Перенесення домену. Основні аспекти трансферу домену між реєстраторами.

Перенесення домену або трансфер домену — переведення доменного імені на обслуговування і підтримку до іншого реєстратора. Іншими словами, це зміна реєстратора доменного імені. Перенесення домену є дуже важливою процедурою і він повинен проводитися з дотриманням всіх нормативів і ступенів обережності, встановлених реєстратором зони до даного процесу.

Читати повністю

⚡ Сервіс Railgun від Cloudflare

Нещодавно ми розібралися, чому Cloudflare краще CDN і які явні переваги. Детальніше про це ви можете почитати тут. Тепер давайте розглянемо одну з пріоритетних функцій Cloudflare — сервіс Railgun*, який стискає контент, що не кешується іншими CDN.