Огляд тарифів хостинга від HostPro

При бажанні зареєструвати хостинг часто виникають питання та хвилювання. Насправді все виконується швидко і просто. Тому поспішаємо розвіяти всі страхи та зайвий раз переконати в тому, що зареєструвати хостинг на HostPro.ua дуже просто, наша команда пропрацювала усі кроки до дрібниць, залишивши для Вас лише ті пункти, які важливі.

Зареєструвати свій хостинг – просто

Для початку, потрібно визначитися з платформою для хостингу – Linux або Windows. Ваш вибір буде залежати лише від того, що саме Ви збираєтеся використовувати на своєму сайті.

Ми пропонуємо кілька типів хостингу:

  • Linux Хостинг
  • PRO Linux Хостинг
  • Windows Хостинг
  • WordPress Хостинг

Як ми вже згадували раніше, насправді в кожному конкретному випадку вибір платформи Windows або Linux залежить від пропонованих до хостингу вимог і від особливостей сайту.

Для того, щоб визначитися з типом хостингу, ви можете скористатися пробним періодом на 5 днів, протягом якого точно визначитесь із підбором потрібного тарифу.

Яка різниця між хостингами?

Обрати тариф необхідно залежно від вашої потенційної або площадки, що існує: чим більше сайтів буде тримати хостинг, тим об’ємніший потрібен тариф.

  • Linux Хостинг

Перший та найдоступніший хостинг – це Linux Хостинг, в який представлений варіантами: Простий, Сильний і Потужний. При виборі більшого тарифу, буде збільшуватися кількість підтримуваних сайтів, обсяг SSD-диску і пам’яті для PHP. В іншому ж вони вмикають в себе однакові інструменти та можливості, необхідні для швидкого, зручного і якісного адміністрування сайтів: панель управління вебхостингом cPanel, повне діагностування несправності скриптів, можливість відновлення зламаних або пошкоджених сайтів, а також безкоштовне отримання сертифікату Let’s Encrypt SSL.

Linux Хостинг Простий ідеально підійде для невеликих сайтів або блогів, які будуть містити в собі лише якусь текстову інформацію – контакти, статті, історії та тому подібне.

Linux Хостинг Сильний буде гарним вибором для невеликих інтернет-магазинів, не розрахованих на широкий асортимент, або для форумів та wiki-сайтів, які розміщують велику кількість текстової інформації.

Linux Хостинг Потужний – це правильне рішення для проєктів з більшою відвідуваністю, чи то великий інформаційний портал, магазин з широким асортиментом.

  • PRO Linux Хостинг

Якщо ваші ресурси потребують, у всіх сенсах, в комфортному розміщенні, варто звернути увагу на PRO Linux Хостинг, представлений тарифами Вигідний, Смачний і Великий. Тут різниця між обраними варіантами стосується кількістю сайтів і обсягом SSD-диску, а що стосується пам’яті для PHP, тут вона залишається фіксованою і становить 256 MB на всіх тарифах.

При виборі хостингу PRO Linux з’являється більша кількість додаткових налаштувань та інструментів для більш точного і професійного управління своїми ресурсами. Так, до панелі управління вебхостингом cPanel додається панель управління Multiadmin, 10 GB і мережу доставки контенту CDN, що відповідає за швидке доставлення контенту користувачеві. Також Ви матимете доступ до діагностики несправності скриптів, відновлення зламаних або пошкоджених сайтів і Let’s Encrypt SSL сертифікат.

PRO Linux Хостинг Вигідний – цей тариф підійде для середніх сайтів усіх напрямків – від інформаційного порталу до невеликого магазину з більш широкою панеллю керування.

PRO Linux Хостинг Смачний – тариф буде вигідно використовувати, якщо у Вас є власна вебстудія, на якій відбувається обробка інформації, або є велика кількість фільтрів, даних, інформації та інших сторінок.

PRO Linux Хостинг Великий стане зручним тарифом для розробників та потужних сайтів, що надають велику кількість послуг, можливостей, товарів і так далі.

  • Windows Хостинг

Windows Хостинг представлений трьома тарифами: W-Вигідний, W-Смачний і W-Великий. Тут різниця буде стосуватися лише кількості сайтів, а також обсягу SSD-диску. Для управління хостингом вам буде доступна панель Plesk 12. Крім того, при виборі тарифів на Windows Хостинг, ви безкоштовно отримаєте сертифікат Comodo Positive SSL.

Робити вибір на користь Windows хостингу варто в тому випадку, коли для вашого сайту потрібна система Windows або ви плануєте використовувати пропрієтарне ПЗ від Microsoft.

Windows Хостинг W-Вигідний – цей тариф підійде для середніх сайтів усіх напрямків – від інформаційного порталу до невеликого магазину.

Windows Хостинг W-Смачний – тариф буде вигідно використовувати, якщо у вас є власна вебстудія, на якій відбувається обробка інформації, або є велика кількість фільтрів, даних, інформації та інших сторінок.

Windows Хостинг W-Великий стане зручним тарифом для розробників і великих сайтів, що надають велику кількість послуг, можливостей.

Після вибору потрібного хостинг тарифу, ви потрапляєте на сторінку оформлення замовлення. Тут вам залишається виконати всього три простих кроки, щоб завершити своє замовлення.

  • WordPress Хостинг

Система управління контентом WordPress – найпопулярніша у світі. Судіть самі – біля третини усіх сайтів у всесвітній павутині функціонують саме на WP. Оскільки простота, популярність і зручне управління CMS тягне багато потенційних адміністраторів, ми створили спеціальний хостинг, здатний задовольнити запити користувачів. Для зручності до усіх тарифів ВордПресс ми додали менеджер, систему автооновлення, активований WP – CLI, модуль кешування LiteSpeed Web Cache, DEV-версію WP і передвстановлений Git.

Для замовлення доступний три тарифи:

WordPress Хостинг Старт – хороший вибір для користувачів, які тільки запускають свої проєкт. Для хостингу доступні 5 сайтів на WP, а SSD диск розрахований на 10 GB.

WordPress Хостинг Про – підійде тим, хто збирається розвивати свою справу і заробляти. Універсальний вибір для власників інтернет-магазинів або відразу декількох сайтів, які мають хороші рейтинги відвідуваності. Об’єм SSD- диску – 20 GB, а кількість сайтів – до 15.

WordPress Хостинг Бізнес – тариф для розробників. Потужний пакет, який включає досить місця, щоб одноразово містити до 30 сайтів. Для тих, хто робить на цьому справжній бізнес.

  • Реселлер Хостинг

Реселер Хостинг – пропозиція, яка говорить за себе. Спочатку хостинг для реселерів буде привабливий усім, кому цікаво створити власне ім’я у сфері хостингових послуг. Адміністратор пакету реселер самостійно управляє обліковими записами через єдину панель, видаючи клієнтам або власним сайтам, якщо тариф залучається для обслуговування великої кількості своїх ресурсів, потрібний об’єм послуг. Таким чином, реселлинг хостингу – ідеальний варіант для розробників, вебстудій або адміністраторів, які хочуть побудувати власний бізнес або полегшити наявний, згрупувавши все в одному місці.

Реселер 1 – підійде для тих, хто займається розробками сайтів або ж вебстудіям – зручне управління з однієї панелі дозволить контролювати все, що відбувається з вашими ресурсами. Доступно до 20 аккаунтів, а об’єм SSD диска складає 50 GB.

Реселер 2 – вибір для тих, хто створює власний бізнес-проєкт. З цим тарифом можна спробувати свої сили у хостинг-справі, розмістивши завдяки одному пакету до 50 аккаунтів. Об’єм SSD диска у цьому тарифі складає 75 GB.

Реселер 3 – передусім призначається для тих, хто має великі проєкти і розвиває бізнес, продаючи хостинг. Підійде тим людям, хто знається на своїй справі і розуміє, для чого йому треба такий об’єм. Тариф включає 100 аккаунтів і 100 GB SSD-диску.

Оформлення замовлення

На першому кроці зареєструєте домен або вкажіть свій.

Після відбудеться переадресація на сторінку Контакти і Оплата, де залишиться лише заповнити потрібні поля інформації, підібрати спосіб оплати, ознайомитися з правилами та завершити замовлення.

Якщо у Вас залишилися питання, то задати їх Ви можете нашої служби підтримки, написавши на пошту support@hostpro.ua, або зателефонувавши за телефоном +38 (067) 823-83-81.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

Як встановити CMS Magento 2 на сервер з Linux Ubuntu?

Magento – одна з найбільш надійних, гнучких та масштабованих систем керування контентом з відкритим...

Diana Honcharenko | Оновлено: 26.11.2021

post thumbnail

Створення мультимовного сайту з використанням плагіна WPML для Divi шаблону

Якщо ви вирішили створити сайт з допомогою CMS WordPress, який буде відображатися на декількох...

Diana Honcharenko | Оновлено: 22.09.2021

post thumbnail

Налаштовуємо плагін iThemes Security для WordPress

iThemes Security (раніше називався Better WP Security) – один з найбільш популярних плагінів для WordPress,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 22.09.2021

post thumbnail

11 способов восстановления забытого пароля администратора WordPress

Если вы по каким-то причинам не знаете правильный пароль в в админ-панель вашего WordPress-сайта...

Angela Beklemysheva | Оновлено: 27.09.2021