Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Панель cPanel: надійний інструмент управління хостингом

post thumbnail

Хостинг, як і сайт, вимагає постійного контролю. З цією метою були створені панелі управління – програмні інструменти з графічною оболонкою, які полегшують взаємодію з хостингом. Зрозуміла і варіативна хостинг-панель має фундаментальне значення для майбутнього розвитку сайту: чим більше функцій під рукою, тим простіше розвивати свої проєкти та реалізувати цікаві рішення. Ми розуміємо цінність таких інструментів, тому надаємо своїм клієнтам cPanel у всіх тарифах.

Панель cPanel: надійний інструмент управління хостингом

Перша версія панелі з’явилася у 1996 році. Протягом майже двох десятиліть cPanel стала вибором для мільйона системних адміністраторів. Платформа надає користувачам інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс, який полегшує процес управління вебхостингом.

За ці роки cPanel сильно допомогла стартувати новим компаніям і їх власникам – коли у тебе немає фінансів для найму професійної команди, всі функції доводиться виконувати самостійно. І панель справляється з будь-якими завданнями – від резервного копіювання до підвищення безпеки.

Коли на сайті запускаються ресурсомісткі програми, використання і розподіл пам’яті стає критично важливим для загальної продуктивності. Чим більше ресурсів задіюється, тим повільніше буде працювати сайт або додаток – як наслідок, помилки сервера і тривалий час завантаження.

cPanel – це менеджер ресурсів, завдяки якому можна оптимізувати сайт, забезпечити продуктивність і зменшити навантаження. Але це далеко не увесь список функцій: ви отримуєте безліч інструментів для повного контролю над хостингом.

cPanel: особливості та переваги

Все починається з інтерфейсу, а він тут простий і зручний: меню дозволяє додавати нові домени та піддомени, створювати і редагувати облікові записи, підвищувати безпеку і продуктивність. Користувачі можуть виконувати всі прості команди, керуючи складними функціями. Від обслуговування системи до створення резервних копій – все контролюється парою кліків.

  • Розмір і система

Вебхостинг cPanel не вимагає багато місця – 20 ГБ на диску і 512 мегабайт оперативної пам’яті. У наші дні це виглядає як цілком базова вимога. Одне обмеження – панель cPanel працює тільки на базі операційної системи Linux. (Звичайно, запустити на Windows реально, але офіційної підтримки немає).

  • Характеристики

Одна з головних особливостей cPanel – широкий спектр високоякісних функцій, що дозволяють легко отримувати доступ, розміщувати і керувати обліковими записами на вебсервері. Крім того, всі функції панелі захищені антивірусом, який запобігає різним хакерські атаки.

  • Сумісність

Велика перевага cPanel – це сумісність з усіма веббраузерами. Панель відмінно працює з усіма провідними браузерними платформами, включаючи Chrome, Safari, Opera, Firefox і Internet Explorer. Також є можливість установки додаткових компонентів.

  • Надійність і підтримка

cPanel не потребує зі сторони клієнта самостійної підтримки: завжди є надійне обслуговування з боку розробників і оновлення на регулярній основі. Панель вміє автоматично виявляти помилки й самостійно перезавантажувати систему для оновлення сервісу.

Більше про технічну частину панелі cPanel ви можете дізнатися в цій статті.

Управління хостингом з панеллю cPanel – це просто

Якщо у вас немає досвіду з обслуговування хостингу і ви новачок в цій сфері – не біда: даний тип програмного забезпечення призначений для широкого спектра користувачів і дає можливість розібратися всім охочим. Зрозумілий інтерфейс об’єднує широкий спектр доступних функцій, завдяки яким стає можливо виконувати безліч завдань різної складності.

Якщо ви шукайте панель для управління хостингом – це cPanel, хостинг – це HostPro.

У яких тарифах ми надаємо cPanel?

Панель управління хостингом cPanel зустрічається у всіх тарифах, які базуються на операційній системі Linux – Linux Хостинг, PRO Linux Хостинг, WordPress Хостинг, СMS Хостинг, Cloud Site Хостинг, Реселінг Хостингу. Кожен з тарифів в базовому комплекті має встановлену панель cPanel, готову до роботи. За додаткову плату панель можна підключити до тарифів NVMe VPS і Storage VPS.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Робота з базою даних MySQL у cPanel

Робота з базою даних MySQL у cPanel

https://www.youtube.com/watch?v=wLyqtEg_YiM У цій статті ви дізнаєтеся, як почати роботу з MySQL, найпопулярнішою системою керування...

Diana Honcharenko | Оновлено: 20.09.2023

Як перевірити використання ресурсів у cPanel

Як перевірити використання ресурсів у cPanel

При переході в панель керування cPanel справа на екрані ви можете бачити розділ зі...

Diana Baranovska | Оновлено: 09.10.2020

Налаштування Node.js застосунку в cPanel

Налаштування Node.js застосунку в cPanel

Кілька років тому, в 2016 році, ми вже пропонували варіант використання Node.js на серверах загального...

Diana Honcharenko | Оновлено: 28.05.2019