Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Вимога операційного існування

post thumbnail

Наступна вимога для випуску EV SSL-сертифіката – довести операційне існування компанії. Центр сертифікації повинен підтвердити, що ваша компанія працює протягом трьох або більше років. Якщо ж цього терміну роботи немає, все одно можна перевірити операційне існування, але це потребує додаткових зусиль.

1. Доказ операційного існування

Для компанії з гарною репутацією, яка існує вже більше трьох років, довести операційне існування буде легко. Насправді, як і при проходженні аутентифікації організації, є ймовірність, що вам не доведеться надавати документацію, а Центр сертифікації зможе перевірити операційне існування компанії онлайн.

В цьому випадку Центр сертифікації перевірить інтернет-базу даних уряду в вашому місцевому муніципалітеті, країні або штаті, де відображається дата реєстрації компанії. Якщо компанія знаходиться в місці, де зберігаються хороші записи досить довго, ця вимога буде простою.

2. Інші способи довести операційне існування

Якщо ваша компанія знаходиться в місці, де не зберігаються хороші онлайн-записи або якщо бренд молодше трьох років, то для підтвердження операційного існування потрібно трохи більше зусиль. Але не хвилюйтеся, це не дуже тяжкий процес.

Існує чотири альтернативні способи довести операційне існування:

  • Офіційні реєстраційні документи. Якщо ваша компанія функціонує більше трьох років, вам просто потрібно переслати документацію. Для цього підійде практично будь-який документ, виданий місцевим урядом і юридичним підприємством.  
  • Dun & Bradstreet. Dun & Bradstreet – компанія, яка надає кредитні звіти про бізнес. Незалежно від того, як довго ви функціонуєте, якщо у вас є кредитний звіт Dun & Bradstreet, Центр сертифікації може використовувати його для перевірки операційної присутності.
  • Підтвердження з банку. Незалежно від того, як довго ваша організація працює, якщо у вас є активний поточний рахунок в місцевому фінансовому закладі, все, що вам потрібно зробити – надати лист, що підтверджує цю інформацію.
  • POL. Якщо у вас є лист з професійною думкою – нотаріально завірений лист від адвоката або бухгалтера, який ручається за законність вашої компанії, ви можете використовувати його для доказу оперативного існування.

Будь-яка з цих опцій буде задовольняти вимогам підтвердження операційної присутності і допоможе вам на один крок наблизитися до випуску EV SSL-сертифіката.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Наступна вимога в процесі розширеної перевірки називається аутентифікація організації – підтвердження Центром сертифікації, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 25.10.2018

Вимоги до заключного перевірочного дзвінка і остаточної перевірки викликів для EV SSL / TLS сертифікатів

Вимоги до заключного перевірочного дзвінка і остаточної перевірки викликів для EV SSL / TLS сертифікатів

Заключною вимогою для випуску EV SSL-сертифікатів є дзвінок перевірки. Центр сертифікації (ЦС) повинен поговорити з...

Diana Honcharenko | Оновлено: 25.10.2018

Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимога перевірки домену для EV SSL-сертифіката є досить простою. Центр сертифікації (ЦС) підтверджує, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 24.10.2018

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Перша вимога для отримання Extended Validation SSL-сертифіката найпростіша. Ви просто заповнюєте форму реєстрації та...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 24.09.2018