Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

post thumbnail

Наступна вимога в процесі розширеної перевірки називається аутентифікація організації – підтвердження Центром сертифікації, що ваша компанія є законною юридичною особою, яка має реєстрацію і діє в вашому місцевому муніципалітеті.

1. Що таке аутентифікація організації?

Вимога щодо аутентифікації організації досить проста: Центр сертифікації перевіряє, чи є компанія юридично зареєстрованим бізнесом. Якщо ваша компанія працює під торговими назвами, передбачуваними іменами або адміністратором бази даних, вам необхідно переконатися, що всі ці реєстрації є точними і актуальними.

У більшості випадків Центр сертифікації може перевірити всі за допомогою інтернет-баз даних уряду – ЦС перевірить офіційний сайт у вашій країні або штаті, який відображає статус реєстрації бізнес-суб’єкта. Надзвичайно важливо, щоб дані, зазначені в цій базі, відповідали деталям, які ви вказали в формі реєстрації, інакше ЦС буде змушений повернуться на крок назад, і виникне затримка у видачі вашого сертифіката.

Якщо ЦС не може аутентифікувати вашу організацію, використовуючи доступні онлайн-ресурси, вам не пощастило. Але існують інші способи виконання вимоги щодо аутентифікації організації.

2. Інші методи аутентифікації організації

Існують два інших методи для задоволення вимоги щодо аутентифікації організації.

  • Офіційні реєстраційні документи. Ви можете надати центру сертифікації офіційні реєстраційні документи, які були видані вашим місцевим урядом. Сюди відносяться установчі документи, зафрахтовані ліцензії або заяви DBA. Все це показує, що ваша організація дійсно є реальним бізнесом і що вона визнана такою Вашим місцевим урядом.
  • POL. Ви також можете отримати лист з правовою думкою, котрий називають лист з професійною думкою або POL. У деяких випадках, наприклад, якщо ваша компанія має юридичну практику, це найзручніший спосіб отримати SSL-сертифікат розширеної перевірки. POL може бути використаний для задоволення кожної окремої вимоги для випуску EV SSL, за винятком форми реєстрації. POL – це документ, в якому адвокат (той, який має ліцензію на юридичну практику в вашому регіоні) або професійний бухгалтер, ручається за законність вашої компанії. Даний документ має велику вагу для Центру сертифікації.

Кожен із зазначених методів задовольнить вимогу щодо аутентифікації організації.

3. Чи може що-небудь піти не так з аутентифікацією організації?

Поки ваша компанія є законною, а її реєстраційна інформація в інтернет-базах даних уряду є актуальною – все повинно пройти гладко. Але є кілька поширених помилок, які можуть затримати процес.

Наприклад, якщо ваші офіційні дані реєстрації застаріли або ваша компанія працює під кількома іменами, а ви точно не вказали імена в своєму сертифікаті або у формі реєстрації – вам, можливо, доведеться повернутися на крок назад і відновити дані про компанію, перш ніж Центр сертифікації зможе здійснити подальшу перевірку.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Вимога операційного існування

Вимога операційного існування

Наступна вимога для випуску EV SSL-сертифіката – довести операційне існування компанії. Центр сертифікації повинен підтвердити,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 25.10.2018

Вимоги до заключного перевірочного дзвінка і остаточної перевірки викликів для EV SSL / TLS сертифікатів

Вимоги до заключного перевірочного дзвінка і остаточної перевірки викликів для EV SSL / TLS сертифікатів

Заключною вимогою для випуску EV SSL-сертифікатів є дзвінок перевірки. Центр сертифікації (ЦС) повинен поговорити з...

Diana Honcharenko | Оновлено: 25.10.2018

Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимога перевірки домену для EV SSL-сертифіката є досить простою. Центр сертифікації (ЦС) підтверджує, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 24.10.2018

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Перша вимога для отримання Extended Validation SSL-сертифіката найпростіша. Ви просто заповнюєте форму реєстрації та...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 24.09.2018