Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Вимоги до заключного перевірочного дзвінка і остаточної перевірки викликів для EV SSL / TLS сертифікатів

post thumbnail

Заключною вимогою для випуску EV SSL-сертифікатів є дзвінок перевірки. Центр сертифікації (ЦС) повинен поговорити з вами або з контактною особою організації, використовуючи підтверджений номер робочого телефону, щоб підтвердити деталі замовлення.

1. Завершення дзвінка перевірки 

Цей крок досить простий: Центр сертифікації отримав вашу реєстраційну форму, пройшов через авторизацію організації і підтвердив операційне існування, фізичну адресу, номер телефону і власника домена.

Тепер все, що залишилося Центру сертифікації – зателефонувати по підтвердженому номеру компанії і поговорити з вами або з організаційним контактом. Центр сертифікації здійснює цей дзвінок для перевірки деталей замовлення, щоб потім видати сертифікат технічному контакту або адміністратору, який проведе установку.

P.S Ми також можемо допомогти вам встановити сертифікат замість адміністратора.

Якщо у вас немає серйозного соціального неспокою з приводу телефонного дзвінка, це вимога абсолютно безболісна.

2. Можливі проблеми з отриманням перевірочного дзвінка

Є кілька потенційних перешкод, які можуть виникнути, коли ви готуєтеся прийняти заключний дзвінок перевірки. Бувають випадки, коли підтверджений вами номер телефону компанії – той, який відображається в публічних списках – не вдалося підключитися безпосередньо до робочого столу.

Не хвилюйтеся, Центр сертифікації може ввести ваше розширення або зв’язатися з вами через Interactive Voice Response (IVR). В якості альтернативи, ЦС також може бути переведений на вашу лінію від оператора або оператора телефонного зв’язку компанії, або отримати ваш номер від колеги після ініціювання виклику з використанням підтвердженого номера телефону.

Центр сертифікації зробить все можливе, щоб зв’язатися з вами. Просто переконайтеся, що ви готові відповісти на дзвінок. Жарти в сторону. Не дозволяйте їм потрапити на голосову пошту. В іншому випадку, ви просто затримуєте випуск свого EV SSL сертифікат – це нікому не потрібно.

Після перевірочного дзвінка Центр сертифікації видасть ваш SSL-сертифікат. Потім потрібно встановити його. Для отримання додаткової інформації про встановлення сертифіката SSL зверніться до нашої служби підтримки.

Дзвінок перевірки здійснюється представником Центру сертифікації англійською мовою. За індивідуальною домовленістю з Центром сертифікації, дзвінок перевірки може здійснюватися російськомовним представником.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Вимога операційного існування

Вимога операційного існування

Наступна вимога для випуску EV SSL-сертифіката – довести операційне існування компанії. Центр сертифікації повинен підтвердити,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 25.10.2018

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Наступна вимога в процесі розширеної перевірки називається аутентифікація організації – підтвердження Центром сертифікації, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 25.10.2018

Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимога перевірки домену для EV SSL-сертифіката є досить простою. Центр сертифікації (ЦС) підтверджує, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 24.10.2018

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Перша вимога для отримання Extended Validation SSL-сертифіката найпростіша. Ви просто заповнюєте форму реєстрації та...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 24.09.2018