Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Купить SSL-сертификат для сайта в Украине

Вимога перевірки домену для EV SSL-сертифіката є досить простою. Центр сертифікації (ЦС) підтверджує, що ваша компанія дійсно юридично володіє доменом, зазначеним при розміщенні замовлення.

1. Завершення перевірки домену

Перший спосіб, за допомогою якого Центр сертифікації перевірятиме приналежність домена – перевірка Who.is. Детальніше про те, що таке база Who.is читайте за цим посиланням.

Щоб ЦС міг перевірити право власності на сайт, запис повинна бути загальнодоступною і відображати правильну інформацію. Наприклад, перевірене ім’я і фізична адреса повинні відповідати інформації, зазначеній в сертифікаті і формі реєстрації.

Якщо інформація не відповідає або недоступна для перегляду, може знадобитися оновити запис Who.is, а потім попросити, щоб Центр сертифікації повторно провів процедуру перевірки.

2. Альтернативні методи для задоволення вимог перевірки домену

Якщо перевірка Who.is не підтверджує право власності на домен, є інші способи задовольнити цю вимогу.

  • Підтвердження електронної пошти для домену. Якщо ви не можете оновити реєстр Who.is, задовольнити вимогу перевірки володіння домену можливо шляхом відправки електронної пошти на вказану адресу в запису Who.is для вашого домену. Крім того, також можна відправити електронний лист на один з п’яти попередньо схвалених псевдонімів електронної пошти:

Admin@YourDomainName.com
Administrator@YourDomainName.com
Webmaster@YourDomainName.com
Hostmaster@YourDomainName.com
Postmaster@YourDomainName.com
 

  • Файлова аутентифікація. Для цього методу Центр сертифікації (тільки Comodo) відправить вам текстовий файл, який ви або ваш Веб-адміністратор повинні завантажити до кореневої директорії веб-сайту компанії. Потім ЦС перевірить наявність файлу і вимога аутентифікації домену буде офіційно виконано.
  • POL. Як і у випадку з більшістю інших вимог, цю вимогу задовольнить лист щодо юридичного висновка (також відомого як лист з професійною думкою або POL). Адвоката або бухгалтер повинен підписати цей лист і Центр сертифікації прийме його як доказ володіння доменом.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

Вимога операційного існування

Наступна вимога для випуску EV SSL-сертифіката – довести операційне існування компанії. Центр сертифікації повинен підтвердити,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Наступна вимога в процесі розширеної перевірки називається аутентифікація організації – підтвердження Центром сертифікації, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимоги до заключного перевірочного дзвінка і остаточної перевірки викликів для EV SSL / TLS сертифікатів

Заключною вимогою для випуску EV SSL-сертифікатів є дзвінок перевірки. Центр сертифікації (ЦС) повинен поговорити з...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Перша вимога для отримання Extended Validation SSL-сертифіката найпростіща. Ви просто заповнюєте форму реєстрації та...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 20.12.2021