Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Виведення коштів з партнерської програми HostPro

У цьому гайді зʼясуємо, як ви можете вивести кошти, накопичені завдяки партнерській програмі на основний баланс у своєму Особистому кабінеті в HostPro або ж на будь-яку карту українського банку

Нагадаємо, що реєстрація в нашій affiliate програмі максимально спрощена і займає лічені секунди. Якщо ви поки не є нашим партнером, читайте детальніше про процес реєстрації.  

Коли зараховуються кошти на рахунок?

Кошти на ваш особистий рахунок в HostPro зараховуються через 37 днів після того, як ваш реферал (залучений клієнт) сплатить рахунок за замовлення. Такий термін повʼязаний із тим, що протягом 30 днів після замовлення послуги Хостингу або VPS у нас діє 30-денна гарантія повернення коштів. 

Зауважимо, що для виведення коштів на Особистий баланс на вашому рахунку має бути накопичено мінімум $10 комісійних, а для виведення на банківську картку – мінімум $25.

Залежно від того, який тариф замовляє ваш реферал, сума партнерської винагороди варіюється від $3 до $25. Наприклад, якщо залучений клієнт замовить тариф Перший Turbo NVMe ви отримаєте $3, якщо NVMe VPS-3 – $15.00, а за SSD VPS-7 вам нарахується вже $25.00

Уся тарифікація за приведених клієнтів потарифно 

Як подати запит для виведення коштів на основний баланс?

Основний баланс – це кошти, наявні у вашому особистому кабінеті, якими ви можете розраховуватися за замовлення чи продовження послуг HostPro.  

Крок 1.

Виведення коштів з партнерської програми | Блог Hostpro

Перейдіть на вкладку “Партнерство” в Особистому кабінеті. 

Крок 2.

Виведення коштів на основний баланс | Блог Hostpro

Введіть суму виплати відповідно до того, скільки коштів доступно на балансі, оберіть метод платежу “Основний баланс” і натисніть кнопку “Перевести”. Ваш запит буде автоматично надіслано на пошту [email protected]. Наші менеджери перевірять, чи все коректно та виведуть кошти на ваш Основний баланс, з якого ви потім зможете сплачувати рахунки за послуги.  

Виведення коштів відбувається в ручному режимі та може тривати до 72 годин.

Як подати запит для виведення коштів на банківську картку?

Крок 1.

Виведення коштів з партнерської програми | Блог Hostpro

Перейдіть на вкладку “Партнерство” в Особистому кабінеті.

Крок 2.

Виведення коштів на банківську карту | Блог Hostpro

У запиті на виведення винагороди вкажіть суму, згідно з тим, скільки коштів доступно на партнерському балансі (ви можете вивести все або лише частину). У чекбоксі “Метод платежу” слід обрати “Банківська картка”. І обовʼязково введіть ці дані для успішного зарахування коштів на вашу картку: 

  • ПІБ;
  • номер банківської картки, на яку ви хочете отримати винагороду;
  • український банк, у якому відкрито картку.

В кінці натисніть кнопку “Перевести”

Важливо! Сума, яку ви вказуєте при запиті в Особистому кабінеті подається в доларах і конвертується в гривню за актуальним на момент виведення коштів курсом, вказаним на сторінці “Способи оплати”. Незалежно від того, гривнева у вас картка чи доларова, винагорода буде виведена в гривневому еквіваленті.  

Зарахування на картку також відбувається в ручному режимі та може зайняти до 72 годин.

На завершення

Більше про способи залучення рефералів ви можете почитати в нашій статті “5 інструментів для заробітку на партнерській програмі від HostPro”. Нагадаємо, що обмежень щодо кількості приведених клієнтів немає, тож ви можете просто зараз почати заробляти big money з HostPro.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Вигідна партнерська програма

Вигідна партнерська програма

HostPro - це можливість не тільки отримати якісний і професійний хостинг, але також і...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 06.12.2023

Реселер-хостинг від HostPro

Реселер-хостинг від HostPro

Додавання керованого хостингу до клієнтських сайтів – один з найпростіших способів підвищити цінність сервісу....

Diana Honcharenko | Оновлено: 16.02.2018