Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Реселер-хостинг від HostPro

post thumbnail

Додавання керованого хостингу до клієнтських сайтів – один з найпростіших способів підвищити цінність сервісу. Вам не потрібно нервувати через величезні фінансові витрати, управління серверами або нічні телефонні дзвінки. Ми доведемо вам, що бути реселером – це зовсім не дорогий або виснажливий процес.

Перепродаючи хостинг, ви виступаєте від власного обличчя. Вигода полягає в тому, що ви купуєте послуги за зменшену ціну, перепродаючи дорожче. Це дозволяє створювати актуальні тарифи, збільшуючи власний прибуток.

Наприклад, ви працюєте з користувачем над створенням нового майданчика і допомагаєте його налаштувати. Тарифний план хостингу може коштувати $1,5 в місяць, а вартість перепродажу з вашою допомогою – $3 місяць.

Якщо вашим клієнтам потрібен сервіс для сайтів – це прекрасний шанс стати реселером! Перед початком рекомендуємо уточнити кілька пунктів.

Кому потрібно бути реселером?

Хостинг для реселерів має очевидний пріоритет, якщо ви плануєте вести велику кількість сайтів через єдиний акаунт. Після старту перепродажу ви побачите значне збільшення прибутку. Вирішивши зайнятися реселінгом, краще працювати з компанією, з якою ви знайомі – для зручного контролю ви отримаєте звичну панель управління і знайому статистику.

Хостинг-реселер стане відмінним доповненням інших послуг, які ви можете пропонувати – веб-дизайн, веб-розробка, реєстрація доменних імен, SEO-оптимізація або ведення блогів. Багато розробників відзначали, що реселінг дозволяє їм підтримувати повний контроль над управлінням ресурсами, забезпечуючи користувачів якісним сервісом.

Більшість IT-фахівців, включаючи веб-програмістів, копірайтерів, графічних дизайнерів, консультантів по інтернет-маркетингу та веб-дизайнерів, часто самостійно надають хостинг для своїх клієнтів, отримуючи більше прибутку. Якщо ви готові розвивати свій бізнес дизайну / розробки, реселінг – ваш крок вперед. Ми зібрали найбільш корисні поради, які здатні допомогти.

Скільки коштує перепродати хостинг?

Слово реселінг може здатися дорогим і страшним, наштовхуючи на думку, що привабливіше постійно купувати звичайний хостинг для додавання нового користувача. Мовляв, такий спосіб є економним і допомагає уникнути початкових витрат – неправда. Саме реселінг є більш вигідним.

Припустимо, у вас 10 клієнтів, які потребують хостингу на період одного року. Для прикладу використовуємо ціни Hostpro.

ВАРІАНТ № 1

Ви можете купити звичайний хостинг за $23,40 на рік, на одному тарифі розмістити 2 сайти ($11.70 за кожен) і додати націнку 25% для кожного покупця ($14,62). Підсумкова сума розміщення 10 ресурсів складе $117, а ваша різниця – $29. Але в цьому випадку вам знадобиться 5 тарифних планів.

ВАРІАНТ № 2

Ми створили для вас реселера. Для 10 сайтів ви можете вибрати пакет R1, з можливістю розміщення до 20 майданчиків, що обійдеться вам в $84 / рік. Навіть якщо ви озвучите своїм 10 клієнтам вартість окремого плану в $14,62 / рік, ви отримаєте $146. Це дасть вам бонус у розмірі $62. Вам треба лише скласти прайс та шукати нових бажаючих. Потенціал для прибутку нічим не обмежується, орієнтуючись на ваші можливості.

Як перепродати хостинг?

Хоча перепродаж хостингу може виступати доповненням до ваших послуг, є кілька рекомендацій.

1. Вибирайте партнера з досвідом

Перепродаючи хостинг, вкрай рекомендується працювати з перевіреним брендом. Пропонуючи послуги SEO, швидкість стає вирішальною. Якщо ви пропонуєте готові рішення або розробку – вкрай важлива працездатність. Ну а сайти з високим трафіком потребують майданчика, де можна ефективно їх масштабувати. Вибір правильної компанії-партнера допоможе вам оптимізувати роботу і надавати якісне обслуговування.

HostPro – перевірена компанія, що працює на ринку вже більше 20 років. Це партнер, якому ви можете довіряти.

Панель управління реселер хостингу дозволяє отримувати доступ до всіх користувачів одночасно, спрощуючи управління клієнтською базою. Крім того, тарифи оснащуються системою по боротьбі зі зломами Patchman, високошвидкісними безпечними серверами LiteSpeed ​​Web Server, бібліотекою Softaculous, щоденним резервним копіюванням і цілодобовим обслуговуванням з боку нашої технічної підтримки.

2. Встановіть хорошу маржу

Наступний крок в економічній вигоді реселера – правильна націнка. Для цього ціна повинна конкурувати серед аналогічних пропозицій. Головне – знайти баланс між вартістю тарифів, економічно вигідною для вас і привабливою для відвідувачів. Висока маржа загрожує тим, що користувачі звернуться до інших реселерів. Чиста ціна без прихованих платежів – запорука успіху і попиту.

3. Показуйте додаткові можливості

Найчастіше вартість тарифів викликає питання у покупців – якщо конкуренти пропонують реселер по меншій вартості, чому вони повинні користуватися вашим майданчиком? Відповідь проста: в тарифні плани включені додаткові можливості, які впливають на підсумкову суму. Позиціонуйте ці послуги як безкоштовний бонус – це дозволить уникнути питань.

Залежно від компаній-партнерів, ви можете отримати ряд функцій, включених в тарифи. Скориставшись реселером від HostPro вам надаються послуги, які можна рекламувати, виступаючи від свого обличчя. Говоріть, що «ви» надаєте:

  • технічну підтримку 24/7;
  • першокласний захист від шкідливих програм з системою Patchman;
  • відновлення пошкоджених і зламаних сайтів;
  • безкоштовний SSL-сертифікат;
  • швидке завантаження сайтів;
  • резервне копіювання даних щоночі;
  • налаштування серверів для CMS систем WordPress, PrestaShop, Drupal, Joomla та інших.

Всі ці обов’язки ми беремо на себе.

4. Створіть план підтримки

Не варто забувати, що вас вважають фактичним власником, тому в разі будь-яких технічних несправностей або питань, спочатку звернення підуть до вас. Тому, рекомендується мати певний план підтримки, за яким ви відповісте на найпопулярніші запити, а також зможете вирішити початкові проблеми.

Чим якісніше й інформативніше буде початкова допомога, тим краще відношення ви отримаєте від користувача.

Отже, повернемося до першого запитання: обов’язково знайти партнера, який розуміє модель вашого бізнесу і зможе надати кращу технічну підтримку. Вам потрібно бути впевненим в тому, що команда фахівців вирішить усі питання 24/7 за вас. Наші кваліфіковані фахівці завжди допоможуть вирішити будь-які проблеми.

5. Бонусні послуги

Крім іншого, є ряд безкоштовних функцій, добре поєднуваних з хостингом. Ви можете перепродати їх клієнтам.

Доменні імена

Найбільш ймовірна додаткова послуга – доменні імена. Цінова категорія на домени варіюється, при цьому ви можете проявити творчий підхід і надавати різні бонуси покупцям. Наприклад, актуальною стане знижка на покупку доменів, безкоштовний домен з хостингом на рік і так далі. Всі імена ви зможете купувати у HostPro: завдяки оптовій програмі, починаючи від 20 доменних імен, вам буде надаватися ексклюзивна знижка.

Сертифікати SSL

SSL-сертифікати входять в обов’язкову послугу і в перспективі стануть єдиним стандартом безпеки в Інтернеті. Крім того, Google ранжує сайти, орієнтуючись на наявність SSL, піднімаючи ресурс вище в системі пошуку. Таким чином, сертифікат безпеки – ще одна важлива пропозиція для потенційних клієнтів.

Якщо ви плануєте отримати додатковий прибуток і надати своєму клієнтові довгострокові пропозиції, реселінг – ідеальне рішення. Це дозволить продавати наші послуги хостингу за вашою ціною без великих інвестицій.

Все, що вам потрібно – це почати.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Виведення коштів з партнерської програми HostPro

Виведення коштів з партнерської програми HostPro

У цьому гайді зʼясуємо, як ви можете вивести кошти, накопичені завдяки партнерській програмі на...

Diana Honcharenko | Оновлено: 07.12.2023

Вигідна партнерська програма

Вигідна партнерська програма

HostPro - це можливість не тільки отримати якісний і професійний хостинг, але також і...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 06.12.2023