Даруємо 10 шоперів

в нашому Telegram

Приєднатись

Кроки для підвищення безпеки з’єднання

post thumbnail

У зв’язку з посиленою активністю компанії Google, спрямованої на Безпеку в Інтернеті, а також переходу до захищеного HTTPS з’єднання, в блозі Chromium опублікована нова стаття з подальшими кроками підвищення захисту з’єднання.

У січні Google покращив взаємодію браузера Chrome з перевіркою HTTP-сторінок. Тепер браузер самостійно маркує сторінки, на яких є поля для введення пароля або кредитної карти, як «Небезпечні». Однак ці дії стали лише першими суттєвими кроками до забезпечення конфіденційності інтернет-з’єднань. Так, починаючи з жовтня 2017 року, статус «Небезпечно» буде відображатися ще в двох випадках: на всіх сторінках з протоколом HTTP, відвідуваних в режимі інкогніто, а також коли користувач вводить будь-які дані на сторінці HTTP.

План компанії по маркуванню HTTP сайтів як незахищених відбувається поступово, базуючись на все більш широких умовах. За статистикою, 23% сторінок мають поля з паролями і формами кредитних карт і для того, щоб забезпечити повну безпеку для інтернет ком’юніті, Google готується до виконання наступних кроків.

Коли користувач відкриває сторінку в режимі Інкогніто, він, найімовірніше, прагне збільшити свою конфіденційність. Проте, відвідування сторінок з HTTP протоколом на залишається непоміченим від інших в Мережі, тому з версії Chrome 62 браузер для перегляду сторінок в режимі інкогніто буде попереджати про небезпечне з’єднання.

В кінцевому підсумку Google прагне до того, щоб всі сторінки, що працюють по протоколу HTTP позначалися як «Небезпечні», незалежно від обраного режиму перегляду сторінок.

Тому, якщо Ви все ще не перевели свій сайт з протоколу HTTP на HTTPS, або не бачите користі від цих дій, то рекомендуємо прочитати нашу попередню статтю про HTTPS протокол і SSL сертифікати. Якщо у вас залишилися питання, наша служба підтримки завжди може допомогти Вам.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Як підключити до сайту Cloudflare

Як підключити до сайту Cloudflare

З цього гайду ви дізнаєтесь, як підключити до сайту Cloudflare усього за кілька кліків....

Diana Honcharenko | Оновлено: 16.08.2023

Шифрування: типи і алгоритми. Що це, чим відрізняються і де використовуються?

Шифрування: типи і алгоритми. Що це, чим відрізняються і де використовуються?

Багато хто до цих пір недооцінює важливість SSL сертифікатів, але ж їх технологія лежить...

Diana Honcharenko | Оновлено: 16.07.2020

Файл robots.txt і як його правильно налаштувати

Файл robots.txt і як його правильно налаштувати

Robots.txt – це файл, який розміщується в папці сайту на хостингу і містить правила...

Diana Honcharenko | Оновлено: 02.11.2018