7 причин для зміни доменного імені

Советы от Hostpro: "Почему стоит поменять доменное имя?"

Звісно, змінювати доменне ім’я непросто. І вже точно, це не те рішення, яке слід приймати легковажно. Але бувають моменти, коли має сенс долати труднощі зі зміни адреси вашого сайту та передруком візитних карток. Ось сім причин, за якими вам слід задуматися про зміни:

1. Клієнтам важко його написати

Безсумнівно, був час коли ваша назва здавалося гарною і навіть блискучою ідеєю. Але тепер ви трохи втомилися від хитромудрого написання свого доменного імені, або диктування по буквах в мільйонний раз, коли розмовляєте по телефону. Якщо людям важко запам’ятати назву – краще її поміняти.

2. Люди не можуть вимовити його коректно

Погодьтеся, що буває така гра слів і змістів, що читаєш назву, а виходять дійсно смішна вимова з нею не звязана. Це одна з причин, по якій засновники комерційних проектів змінюють назву доменів. І не дарма. Адже репутація дуже важлива.

3. Складна адреса електронної пошти

Ваші клієнти говорять вам, що відправили електронного листа, але ви його не отримали? Можливо, існує технічна проблема, але це може бути пов’язано з тим, що вони відправили її іншому доменному імені помилково. Частина праворуч від символу @ – ваше доменне ім’я. Якщо його важко записати, люди можуть відправляти повідомлення в зовсім іншу компанію. У той час як помилка з їхнього боку, проблема все таки ваша, і вона варта втрачених продажів та іміджу.

4. Ви розширили першочергову місію

Люди знаходять той сайт, який відповідає на запит. Тому, якщо ви спочатку продавали тільки одяг для жінок, а потім почали продавати косметику. То по вузькому запиту “матова губна помада”, першими у видачі будуть сайти з тематичними назвами, а не ті, які продають одяг.

5. Домен схожий на назву іншої компанії

Це перша з причин змінити свій домен і не мати справу з судовими розглядами. Не потрібно витрачати свій час і сили, якщо можна просто переїхати на інший домен.

6. Ваш домен задовгий

Довжина вашого домену 25 символів? Можу посперечатися, що ваші клієнти втомилися друкувати його.

7. Домен не відображає ваш бізнес-статус

Або ж ви починали з дешевого доменного імені, яке не вимагає офіційної реєстрації, а зараз готові переїхати в доменну зону .ТМ або ж .UA.

Имеете проблемное доменное иЯкщо ви маєте проблемне доменне ім’я або хочете розширити свою справу, – Вам пощастило! Ви можете знайти свій наступний домен зі знижкою до 95% на сторінці акційних доменів прямо зараз.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

DNS-сервер не відповідає – що робити?

Що таке DNS-сервер і для чого він потрібен? Перш ніж розглянути можливі причини виникнення...

Diana Baranovska | Оновлено: 11.01.2022

post thumbnail

Що таке домен

Домен (Domain name) - унікальний буквено-цифровий набір символів, що визначає сайт в пошукових системах...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 21.12.2021

post thumbnail

Як змінити домен і не втратити весь трафік

Коли актуальний перехід на новий домен У разі, якщо у вас є напрацьований проєкт,...

Diana Baranovska | Оновлено: 14.12.2021

post thumbnail

Що таке DNS

Служба Доменних Імен, або DNS призначена для того, щоб комп’ютери, що працюють у всесвітній...

Diana Baranovska | Оновлено: 14.12.2021