🔆 Підводимо підсумки iForum 2019

iForum для HostPro – приємна традиція. Цей рік не став винятком: ми знову зустріли всіх гостей у столиці України, роздавали подарунки, жартували жарти і, найголовніше, спілкувалися з вами. Настав час підбивати підсумки?Що для нас iForum?

Наша участь на iForum – як день народження: ми багато місяців, довго готувалися до цієї події, а він пролетів практично миттєво. Зате ми розуміємо, що все було зовсім не дарма: спілкування вживу привносить багато нового і визначає вектор руху. Ми почули безліч слів подяки. Ви підказували нам нові ідеї, радили зміни і коректування – величезне спасибі вам за це! З новими силами та зарядом бадьорості ми продовжуємо розвивати послуги і ставати кращими.

Фото HostPro

Що залишається?

Перше – і найголовніше – емоції. Ми зустрічаємося з вами, обговорюємо нагальні проблеми, розповідаємо про події компанії, розповідаємо про  прийдешні акції, ну і звичайно ж роздаємо подарунки-подарунки-подарунки-ПОДАРУНКИ! 🎁

В цьому році ми розігрували і роздавали знижки на SSL сертифікати, промокоди на домени, допомогатори, футболки, фірмові чашки, iTag, портативні акумулятори та ще (найдорожче) наші усмішки і слова подяки.

Фото HostPro

Ну а друге – це досвід. «Людей подивитися і себе показати» тут актуально найбільше. Ми зустрілися з нашими колегами та партнерами, роздивилися різні прогресивні штуки з IT-сфери, вживу поспілкувалися з великою кількістю людей та просто кайфували.

На пам’ять про iForum 2019 у нас залишаться спогади, фотографії та відеозаписи – саме це буде зігрівати нас в спекотні літні дні мотивувати творити далі.Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Як і завжди, ваша компанія HostPro
🔆