📂 Відновлення бекапів для VPS через білінг

Бекапи – ваша гарантія, що будь-яку зміну можливо скасувати, а втрачені файли повернути. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб надати нашим клієнтам найзручніші інструменти для комфортної роботи.

Якщо ви проґавили наше нововведення, тоді ця інструкція по відновленню файлів VPS хостингу через білінг буде для вас актуальна. Функція відновлення доступна для всіх актуальних* тарифів VPS.

Раніше ми запустили роботу з резервними копіями для клієнтів Linux хостингу, почитати про це ви можете тут. За своїми можливостями відновлення для власників VPS практично не відрізняється.

Для початку зайдіть в білінг HostPro і перейдіть на вкладку Мої послуги, знайдіть свій тариф і натисніть Переглянути, щоб перейти до його налаштувань.

Вкладка Мої послуги

Після цього натисніть на вкладку Резервні копії та знайдіть всі доступні архіви, натиснувши на Пошук резервних копій.

Вкладка Резервні копії

Ці копії – повний образ сервера, на даний момент самостійно відновити можливо тільки весь сервер повністю. Якщо вам будуть потрібні конкретні файли, папки або база даних, тоді зверніться до нашої служби підтримки.

Щоб перейти до відновлення натисніть в розділі ДІЯ синю клавішу з білої стрілочкою, а після Так.

Щоб перейти до відновлення натисніть синю клавішу з білої стрілочкою в розділі ДІЯ

Перед запуском процесу відновлення резервної копії потрібно зупинити роботу сервера.

У клієнтів VPS з’явилася можливість самостійно створити резервну копію сервера. Для того, щоб створити резервну копію, натисніть на відповідну кнопку.

Резервна копія

Ми зберігаємо 3 останніх бекапи, створені вами самостійно – вони також зберігаються протягом 7 днів. Всього на сервері може бути до 10 бекапів (7 автоматичних + 3 створені вами вручну). Створений вами архів ви можете видалити в будь-який момент, інші архіви зберігаються протягом 7 днів і видаляються автоматично.

Як і у випадку з бекапами хостингу, потрібно розуміти, що, коли ви відновлюєте сервер з резервної копії, об’єкти перезаписуються і замінюють існуючі об’єкти з такими ж іменами. Ви втратите всі зміни, застосовані до відновлюваних об’єктів, після відновлення з резервної копії.

Після відновлення ви побачите відповідне повідомлення, що все пройшло успішно.

Повідомлення, що все пройшло успішно

Як і завжди, ми намагаємося максимально спростити навіть найскладніші процеси. Тепер працювати з резервними копіями стало просто і для клієнтів VPS. Якщо ж у вас залишилися якісь питання, тоді зверніться до нашої служби підтримки.

* – архівні тарифи не підтримують цю функцію.