Обираємо версію PHP для сайту

Друзі, у нас є чудова новина. Тепер наш хостинг підтримує більше двох встановлених версій PHP одночасно. Ви самостійно можете вибирати версію для вашого сайту, а також активувати потрібні модулі або акселератори.

Найближчим часом на всіх наших серверах вам буде доступна така можливість. Для вибору будуть доступні версії PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6. Із встановлених акселераторів ви можете вибирати: apc, xcache, memcache, zend_optimizer, eaccelerator.

Ми записали невеликий відеоматеріал, який показує процес вибору і активації потрібної вам версії PHP.

[UPDATE]

З новою можливістю вибору версії PHP для вашого сайту у вас також залишилася можливість редагувати налаштування файлу php.ini, додаючи в нього потрібні вам параметри. Тепер файл php.ini не потрібно копіювати в домашній каталог. Для кожної версії php використовується свій власний файл, який знаходиться в каталозі /etc/cl.php.d/

Альтернативний файл налаштувань php ви можете відредагувати, використовуючи утиліти Putty або WinSCP (для користувачів Windows), а для користувачів Linux і Mac це можна зробити через командний рядок (Terminal) або файловий менеджер з підтримкою SSH.