✉ 9 жовтня – Всесвітній день пошти

9 жовтня святкується Всесвітній день пошти або World Post Day. Цю дату заснували в 1969 році на Конгресі Всесвітнього союзу поштовиків. Через 50 років після створення свята, голубів можна відправляти в листуванні у вигляді картинок, стікера або GIF, а не з конвертом в дзьобі.

Пошта змінилася, підлаштувалася і оцифрувалась, але вона все ще присутня в нашому житті — навіть більше, ніж пару десятків років назад, просто не так акцентовано.

gif

За останні 20 років поняття пошти змістилося: з події, навколо якої збиралася вся сім’я, щоб зачитати отримане послання або з особистих, таємних і дружніх листувань на тисячі кілометрів, практично не залишилося і сліду — клавіатура змінила папір і ручку, а інтернет витіснив поштові відділення . Але суть залишилася тією ж: нам важливо спілкуватися, ділитися думками, розповідати про себе і дізнаватися, як поживає наша троюрідна тітка з Полтавської області.


Месенджери і мережі замінили паперові листи, зблизивши людей і розмивши межі, а у кожного з нас по декілька поштових скриньок, куди щодня приходить безліч статей із цікавим матеріалом. Робота з текстом — будь то онлайн газета, ресурс з публіцистики або особистий блог — популярна і затребувана. В рамках Всесвітнього дня пошти ми підготували знижки на тематичні домени, щоб порадувати всіх, для кого лист, спілкування і написання тексту займають помітне місце в житті — доменні зони .EMAIL, .INFO, .MOBI, .TOP, .REVIEW.

✉ Домен .EMAIL – все, що асоціюється із сучасною поштою, стало .EMAIL — всілякі способи діалогу, спілкування та обговорення. Якщо ваш сайт безпосередньо чи опосередковано пов’язаний з поштовою тематикою, тоді домен .EMAIL стане відмінним вибором.

✉ Домен .INFO – пишите новини, створюєте статті, розповідаєте про події? Одним словом — ви створюєте .ІНФОРМАЦІЮ, а це означає, що домен .INFO буде як ніколи доречним.

✉ Домен .MOBI – смартфони замінили газети: під час поїздок по місту або на далекі відстані, на роботі чи вдома перед сном — кожен читає новини або веде переписку через екран свого мобільного телефону. Створіть своє місце, де за допомогою .MOBI будете розповідати про актуальні новини.

✉ Домен .TOP – домен, який не потребує представлення: все найсвіжіше, що потрапляє в тренди і активно обговорюється в інтернеті – це .TOP. Якщо ви створюєте ТОП контент, тоді тематичний домен .TOP буде ідеальним варіантом.

✉ Домен .REVIEW – пишите унікальні статті з аналізами спортивних подій, кінопрем’єр або про події в країні, висловлюючи власну точку зору? Помістіть свої думки в одному місці, об’єднавши їх під актуальним для цього доменом .REVIEW.

gif

Всесвітній день пошти — день, коли варто згадати, який шлях пройшло людство, щоб максимально згладити відстані — від наскельних написів шматочком вугілля до обміну фотографіями в месенджерах, від багатоденного процесу написання, відправлення та очікування листа до односекундного кліка по екрану. Так, можливо стан душевності і свята від важкого конверта, отриманого від подружки або дядька з тіткою, назавжди пропало, але натомість ми отримали щось більше, ніж просто можливість листуватися за тисячі кілометрів.


На честь цього свята до 29 жовтня ви можете зареєструвати тематичні домени .EMAIL, .INFO, .MOBI, .TOP і .REVIEW зі знижкою до 85%. Клацайте сюди і підбирайте домен для свого сайту вже зараз. При реєстрації домену у вас є можливість самостійно створити сайт, підключивши конструктор Site.pro абсолютно безкоштовно на рік.