@HostProbot – ваш миттєвий помічник в режимі 24/7

Автоматизація і блискавична доступність інформації – приклад прогресу сучасного Інтернету. Тепер вивчити рахунки, подивитися розклад або дізнатися про фінансові операції можна за кілька натискань на смартфоні.

Ми рухаємося в ногу з часом, тому готові представити нашого телеграм-бота @HostProbot, здатного надавати оперативну інформацію з вашого облікового запису HostPro в режимі 24/7.


Слідкуйте за своїми рахунками, доменами і тікетами завдяки смартфону, отримуючи потрібну інформацію всього за кілька натискань. Telegram-бот – це альтернативний спосіб взаємодії з вашою білінг-системою, який буде зручний як в дорозі і поза домом, так і в повсякденному житті.

Як підключитися до боту HostPro?

Підключення до телеграм-помічнику не складає труднощів. Скористайтеся спеціальним посиланням t.me/HostProbot, яке відправить вас прямо до помічника:

або введіть в рядку пошуку в Telegram (додаток має бути встановлено на вашому пристрої або персональному комп’ютері) назва бота «HostProbot»:

HostPro, Telegram, хостинг, лучший хостинг в Украине, купить домен, доменное имя

У відкритому каналі вам необхідно авторизуватись в систему. Вхід відбувається по мобільному номеру, який прив’язаний до вашого аккаунту в білінгу HostPro:

HostPro, Telegram, хостинг, лучший хостинг в Украине, купить домен, доменное имя

Зіставлення з профілем в білінгу відбувається за номером телефону, який числиться у нас в системі.

У панелі, що з’явилася ви можете скористатися потрібним пунктом і дізнатися інформацію, що цікавить вас.

  • Мої тікети – виводить список ваших тікетів;
  • Мої рахунки – виводить список ваших рахунків;
  • Мої послуги – виводить список ваших активних послуг;
  • Новий тікет – зтут ви можете створити новий тікет, звернувшись до служби підтримки або до відділу продажів;
  • Мої домени –  виводить список ваших активних доменів.


@HostProbot – не повноцінна заміна вашого особистого кабінету, а зручний інструмент, який зможе тримати вас в курсі всіх подій, що стосуються рахунків, тікетів, послуг і доменів, зареєстрованих в базі білінг-системи HostPro. У транспорті, в дорозі, поза домом, за кордоном або в ресторані – ви завжди зможете дізнатися цікаву для вас інформацію в кілька кліків, не вдаючись до дзвінків або безпосередньому входу в Billing HostPro.

Скористатися особистим онлайн-помічником в режимі 24/7 ви можете вже зараз, перейшовши за посиланням t.me/HostProbot . Якщо у вас залишилися будь-які питання або пропозиції, що стосуються нашого телеграм-помічника, звертайтеся до нашої служби підтримки.

Нещодавно ми запустили ще один зручний інструмент – телеграм-бота для моніторингу і контролю за вашими VPS в режимі реального часу. Більше подробиць про MonitorClientBot від Hostpro читайте в цій статті.