Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Вигідна партнерська програма

Hostpro – це можливість не тільки отримати якісний і професійний хостинг, але також і суттєво заробити.

Якщо ви ніколи раніше не стикалися з тим, що ж таке надійна партнерська програма, то дана стаття розповість вам всі плюси цього підходу.

Головною перевагою партнерської програми від Hostpro є те, що ви зможете заробляти гроші практично моментально, при цьому почати можна швидко, пропустивши довгі реєстрації. Щоб стати партнером нашої компанії, вам не обов’язково бути активним клієнтом. Пройдіть реєстрацію і почніть легко заробляти на своїх рефералах!

Як пройти реєстрацію?

Якщо ви не є клієнтом нашої компанії, то перш за все вам потрібно пройти реєстрацію. Для цього можете перейти на сторінку Партнерство та натиснути кнопку Зареєструватися. Або в правому верхньому куті є кнопка Увійти через яку ви також можете зареєструватися в нашій білінг-системі.

Affiliate program from hostpro

Після цього перед вами відкриється сторінка з реєстраційними даними. Від вас буде потрібно лише заповнити потрібні пункти, ознайомитися і погодитися з умовами, і натиснути Реєстрація.

Як залучити клієнтів?

Чим більшу клієнтську базу ви зможете набрати за своїм реферальним посиланням, тим вагомішим буде ваш бонус. Залежно від ваших можливостей і підходу, ви можете розміщувати і поширювати наші банери де завгодно – на своєму сайті, в поштовій розсилці, по знайомству з друзями, знайомими або вашими клієнтами.

Ми передбачили той факт, що не завжди виходить простими словами залучити нових клієнтів, тому для цього ми розробили власну унікальну програму – в вашому особистому кабінеті на вкладці Партнерство є можливість створити персональні коди знижок для ваших потенційних рефералів. Так, за вибором вам доступна Знижка 10% на хостинг.

Якщо ви регулярно відвідуєте різні заходи і тематичні форуми, то це також хороший майданчик для пошуку потенційних рефералів: поділіться з потенційними клієнтами своїм реферальним посиланням і персональним купоном на знижку.

Як стежити за прогресом?

Для того, щоб відстежувати прогрес ваших рефералів, досить просто увійти в свій особистий кабінет на нашому сайті.

У графі Залучені клієнти ви завжди зможете відстежити суму заробітку на тому чи іншому залученому клієнтові, а також ряд іншої інформації.

Involved customers to Hostpro

Як отримати гроші?

Після першої оплати залученого вами клієнта, через 37 днів на ваш особистий рахунок будуть зараховані кошти. Кількість днів пов’язано з тим, що при першому місяці користування послугою у клієнта є можливість повернути свої гроші. Тому, після закінчення першого тижня другого місяця користування, ви зможете вивести зароблену суму.

Вивести кошти з рахунку на основний баланс можна після накопичення мінімальної суми комісійних $10, на особисту картку — від $25.

Відзначимо, що кошти формуються не тільки від кількості рефералів, але також і від їх замовлення – чим вище буде придбаний тариф, тим більше буде ваша зароблена сума. Так, з одного приведеного користувача ви можете отримати від $ 3 до $ 25 доларів одноразово.

Таким чином, скориставшись партнерською програмою від HostPro, ви зможете не тільки отримати невеликий бонус на свій рахунок, але ще і серйозно заробити. Якщо у вас залишилися будь-які питання або пропозиції, пов’язані з партнеркою, то звертайтеся на поштову скриньку [email protected].

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

Реселер-хостинг від HostPro

Додавання керованого хостингу до клієнтських сайтів – один з найпростіших способів підвищити цінність сервісу....

Diana Honcharenko | Оновлено: 20.09.2021