Огляд преміум теми Divi

post thumbnail

Divi – один з кращих преміум шаблонів WordPress, в такій думці зійшлися безліч розробників. Преміум тема поєднує в собі гнучкість і зручність внутрішнього візуального конструктора, що працює за принципом Drag & Drop. Завдяки темі можна створювати сайти різного спрямування – від Лендінг-пейдж або портфоліо і до новітнього ресурсу, і навіть інтернет-магазин.

Розробкою займається група Elegant Themes, яка створила для цього 86 шаблонів CMS WordPress, зупинившись на Divi. Зараз вони працюють тільки з нею, удосконалюючись з кожним оновленням.

Головні переваги Divi

  • Наявність російськомовної локалізації;
  • Адаптивність – програма самостійно робить дизайн створюваного сайту адаптивним і дозволяє вносити додаткові налаштування під мобільні пристрої вручну;
  • Page Builder – будівник, що працює як в записах, так і в проектах. А ось цікавим в цій темі є вбудована можливість спліт тестування;
  • Divi – багатофункціональна і багатозадачная тема. Вона підходить як професіоналам, так і новачкам;

У даній статті ми розглянемо шаблон і розповімо, як працювати з його функціоналом.

У статті ми розглянемо:

  • Розділи.
  • Модулі: контактна форма, кнопки, лічильники, короткий опис, форму підписки.

1. Розділи

Після інсталяції можливо «Використовувати Divi Builder» в тілі сторінок.

1. Стандартний розділ присутній за замовчуванням. Натиснувши + Стандартний розділ, ви додаєте це поле в будь-якому місці. Колонки дозволяють розділити контент по секціях. Стандартні розділи виділені синім.

WordPress Хостинг від Hostpro

2. Редакція розділ – секція. Тут присутні спеціальні модулі. Все що додається, буде відображатися на повний екран будь-якого пристрою. Він також має свій колір – фіолетовий.

WordPress Хостинг від Hostpro

3. Спеціальна секція – це готові блоки, збудовані в колонки в 9 варіаціях. Це спрощує роботу, якщо збігається з вашим баченням. Визначившись, ви просто додаєте модулі в колонки, а вони шикуються в певному порядку.

WordPress Хостинг від Hostpro

2. Макети і бібліотеки

Якщо у вас немає готового дизайнерського рішення або бачення, як візуально буде виглядати сайт, рекомендується використовувати макети Divi. Вам доступно 32 зразка, вони знаходяться в Бібліотеці. Щоб вибрати і встановити, натисніть Завантажити.

WordPress Хостинг від Hostpro

Кожен макет – це готова сторінка, ви можете орієнтуватися в них за назвами, які коротко говорять про їх зміст і побудову. Плюс їх у тому, що ви міняєте закладені дані на свої, тексти, зображення. Щоб подивитися як це виглядає, натисніть Завантажити, а потім Подивитися сторінку. Заздалегідь можна подивитися макети в демо-версії самої теми, на сайті Elegant Themes. Також в їх блозі є додаткові екземпляри, доступні для скачування.

Бібліотеки допомагають при створенні власного макета. При необхідності дубляжу контенту, можна використовувати цю функцію: додайте елементи і натисніть Зберегти, а після Опублікувати сторінку. Щоб продублювати натисніть Завантажити з бібліотеці -> Додати з бібліотеки.

WordPress Хостинг від Hostpro

Збереження сторінок в Бібліотеку – це зручна функція, яку можна застосовувати навіть в Лендінгу, коли змінюється дата, ціна або інші незначні елементи. Як приклад: сторінка з реєстрацією на проведення майстер-класу на різні дати. Сторінка була створена і продубльована, а потім змінений колір і підкладки. Збереження значно економить час.

WordPress Хостинг від Hostpro

3. Модулі

У Divi є 37 модулів. У кожному з них є налаштування Дизайну та можливість додавання власних стилів. Розберемо деякі з них, з якими найчастіше стикаються при створенні сайту.

WordPress Хостинг від Hostpro

1. Контактна форма

WordPress Хостинг від Hostpro

На що варто звернути увагу:

Прописуйте заголовок. Коли на вашу пошту буде приходити лист з реєстрацією, там буде вказано заголовок – цей момент особливо важливий, коли на сайті присутні кілька реєстрацій.

Ви можете змінити текст на кнопках. Наприклад, замість Надіслати – Замовити.

Обов’язково вкажіть ел.адресу, на який будуть приходити повідомлення.

Необхідно заповнити Шаблон повідомлення, поля додаються в спеціальній формі. Наприклад, якщо у вас поля в формі: ім’я, телефон, електронна пошта, то шаблон необхідно заповнити таким чином:

Ім’я %% name %% Телефон %% phone %% Пошта %% Email %%.

Якщо у вас є сторінка, на яку будуть відправлятися користувачі після реєстрації, то варто вказати Активувати URL-переадресацію і додати в поле одне з посилань.

2. Кнопки

WordPress Хостинг від Hostpro

Налаштування кнопок досить прості: додати посилання, вказати як вона відкривається, що написано на кнопці. Але є і нестандартні налаштування, завдяки яким навіть не використовуючи CSS можна налаштувати зовнішній вигляд кнопки: колір – тепер можна робити навіть градієнтом, з тінню, чи рамкою. Все це доступно у вкладці Дизайн.

3. Лічильники

Лічильник можна вмикати для статистичних даних і відображення знижок. У Divi присутні лічильники з колами, смужками і з числами.

WordPress Хостинг від Hostpro

Вкажіть необхідну кількість або відсоток: можна відображати знак “%”, налаштувати колір і розмір.

4. Короткий опис

У Divi є іконки короткого опису. Їм можна задавати підкладки, градієнти або ж додати невеликий текст

WordPress Хостинг від Hostpro
WordPress Хостинг від Hostpro

5. Підписка на новини

WordPress Хостинг від Hostpro

Блок можна розташувати в будь-якому місці, змінивши колір і підкладку. В Заголовок можна помістити інформацію для користувачів. В налаштуваннях обов’язково потрібно вказати постачальника послуг. Для цього у вас повинен бути акаунт, наприклад, в системі MailChimp. В цьому випадку, в настройках додайте ключ активації. У модулі, вкажіть назву списку, який створите в MailChimp. Через неї у вас буде збиратися база в акаунті MailChimp, яку можна групувати.

Для відмінної роботи вашого сайту використовуйте лише безпечний та надійний хостинг WordPress. До будь-якого тарифу на нашому сайті ви отримуєте розширену техпідтримку 24/7, максимальну швидкість, щоденні бекапи, набір необхідних для роботи інструментів та безкоштовний SSL-сертифікат. Перенесіть свій сайт на обслуговування до Hostpro максимально зручно і швидко та отримайте місяць користування вашим тарифом у подарунок. Просто заповніть заявку на безкоштовне перенесення сайту, а про все інше, в тому числі про вирішення технічних питань, ми потурбуємось.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Як виправити код мови в URL з uk на ua у WPML? 

Як виправити код мови в URL з uk на ua у WPML? 

Загальноприйнято, що для URL української версії сайту використовується код “ua”. Однак у налаштуваннях WPML...

Diana Honcharenko | Оновлено: 05.05.2023

Як зробити українську версію сайту за замовчуванням без зміни URL?

Як зробити українську версію сайту за замовчуванням без зміни URL?

Українську версію сайту за замовчуванням можна зробити кількома способами. У цій статті ми розповімо...

Diana Honcharenko | Оновлено: 04.05.2023

Як створити дочірню тему WordPress? 

Як створити дочірню тему WordPress? 

Дочірня тема WordPress, або підтема – додаткова тема, яка створюється на основі батьківської готової...

Diana Honcharenko | Оновлено: 14.04.2023

Реєстрація і завантаження WPML

Реєстрація і завантаження WPML

WPML – платний плагін для створення мультимовних сайтів на WordPress. У цій статті зʼясуємо,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 30.01.2023