SSL сертифікати

Оберіть свій SSL серед найвідоміших центрів сертифікації

Icon

Отримайте подарунки за замовлення SSL сертифікатів

Детальніше

SSL сертифікати для всіх типів сайтів

Захист домену

Захист домену

Найбільш популярний і недорогий SSL сертифікат для одного домену. Перевіряє право володіння доменним ім'ям. Доступний для фізичних і юридичних осіб. Оптимальний клієнтський сертифікат SSL.

Схожі сертифікати

Захист домену

9.90

Щорічно
Замовити
Зелений рядок

Зелений рядок

Зелений рядок браузера стане наочним підтвердженням того, що ваш бізнес пройшов розширену перевірку і є максимально надійним. Якщо довіра клієнтів - ваша головна мета, вам варто придбати EV SSL сертифікат.

Схожі сертифікати

Зелений рядок

149.00

Щорічно
Замовити
Захист доменів і піддоменів

Захист доменів і піддоменів

Сертифікати видаються на всі піддомени кореневого домену. Наприклад, не тільки на domain.ua, але і на home.domain.ua, shop.domain.ua та інші. Перевіряє право володіння доменним ім'ям. Доступний для юридичних і фізичних осіб.

Схожі сертифікати

Захист доменів і піддоменів

99.00

Щорічно
Замовити
Захист декількох доменів

Захист декількох доменів

Сертифікат видається на кілька окремих доменів. Перевіряє право володіння доменним ім'ям. Доступний для фізичних і юридичних осіб.

Схожі сертифікати

Захист декількох доменів

39.00

Щорічно
Замовити

Що дає покупка SSL сертифікату

Захищати себе і своїх клієнтів

Головна мета SSL сертифікатів – шифрування інформації під час передачі її по інтернету від точки А в точку Б. Тобто, всі дані – будь-то особиста інформація, банківські координації, геолокація, зображення та інші важливі відомості –, які можуть використовувати зловмисники, буде шифруватися і доставлятися до одержувачу в безпеці, без втручання з боку. Якщо вам важлива ваша інформація і ви хочете зберегти дані, які вносять ваші клієнти, то купити SSL сертифікат – перша і найголовніша задача, яку вам варто вирішити.

Продемонструвати, що сайт захищений

Навіть прості користувачі, які не вникають в суть усіх технологій, візуально розуміють, який сайт безпечний, а який ні. У цьому розібратися допомагає зелений рядок браузера, маленький замочок близько домену і HTTPS з'єднання. Одна з цих ознак (а краще всього, відразу всі 3) – ідеальний показник, що все, що ви будете вводити на сторінках такого ресурсу, не потрапить в руки хакерам, а залишиться в цілковитій безпеці.

Просуватися в пошукових системах

Пошукові системи дуже цінують, коли сайти працюють по HTTPS з'єднання – а це можливо тільки при наявності SSL сертифікату на сайті. Ігнорування сертифіката безпеки може вдарити не тільки по репутації сайту, але і по SEO-позиціях в пошукових системах: алгоритми Google, наприклад, просувають у видачі, при інших рівних, саме захищені ресурси. В Україні все більше і більше сайтів з SSL сертифікатами – не відставати від них.

А ще не витрачати багато на безпеку, знаючи різницю між SSL сертифікатами

Різниця між SSL сертифікатами полягає в тому, хто буде його отримувати і з якою метою: сертифікат з перевіркою домену або DV SSL видається фізичній особі, власникові доменного імені; сертифікат з перевіркою організації або OV SSL видається компанії, яка пройшла перевірку, підтвердивши свою адресу в публічних базах даних; SSL з розширеною перевіркою або EV SSL видається організаціям, які підтвердять приналежність домена, існування самої компанії і своє місце розташування.

Захист для сайту – це не розкіш, і вас не повинна лякати вартість SSL сертифікату.

Ви можете замовити навіть найдешевший SSL сертифікат, він буде в повній мірі виконувати всі свої завдання. Основне, щоб він влаштовував вас за кількістю доменів, доступності для фізичних або юридичних осіб, наявністю піддоменів і зеленою стрічкою.

Не знайшли потрібний сертифікат? Підберіть відповідний вимогам вашого сайту!