📂 Відновлення файлів через білінг

Ми знаємо, що бекапи дуже важливі для вас, тому завжди намагаємося спростити роботу з ними по-максимуму. Раптом ви ще не встигли познайомитися з нашою новою послугою – відновлення файлів з резервної копії прямо з білінг-панелі –, тоді цей мануал для вас. До речі, тут все максимально просто:

Якщо ви власник Linux хостингу (функція поширюється тільки на віртуальний хостинг), зайдіть в білінг і перейдіть на вкладку Мої послуги, а після натисніть на стрілочку біля свого тарифу, щоб перейти до налаштувань.

Вкладка Мої послуги - скріншот

Наступне – натиснути Відновлення з резервної копії, вибрати потрібний бекап зі списку і натиснути Пошук резервних копій.

Старт Trial - скріншот

Після завантаження вам буде буде запропонований список доступних копій. Архівування файлів відбувається щодня, а створені бекапи зберігаються протягом одного місяця (30 днів). У списку вони розташовуються за датою (від старіших до нових). Ви зможете вибрати будь-який – для цього знайдіть архів з потрібною датою і натисніть на відповідну кнопку.

Список доступних копій - скріншот

Однак важливо розуміти, що коли ви відновлюєте об’єкти з резервної копії, вони перезаписують і замінюють існуючі об’єкти з такими ж іменами. Ви втратите всі зміни, застосовані до відновлюваних об’єктів, після відновлення з резервної копії.

Відкривши весь список, виберіть потрібний файл / файли / папки для відновлення, натиснувши відповідну кнопку. Варто враховувати, що вивід обмежений першими 100 файлами.

Підтвердження - скріншот

Після відновлення ви побачите сповіщення, що все пройшло успішно:

І на цьому все. Погодьтесь, це просто? Але, якщо у вас виникли будь-які питання, обов’язково звертайтеся до нашої служби підтримки.