Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Даруємо -20% на всі українські домени до 30.06.2023

Замовити

🔨 Site.pro, як почати роботу?

post thumbnail

Хочете зробити свій сайт самі? Тоді ми можемо запропонувати для Вас просте рішення – конструктор Site.pro. Його функціонал настільки легкий, що Ви впораєтеся з ним, навіть якщо вперше пробуєте зробити сайт.

Коротко про конструктор:

190 шаблонів

У базі шаблонів Ви обов’язково підберете дизайн, який Вам сподобається. Чим ближче він буде до Вашої тематики, тим легше буде з ним працювати. У нас є шаблони для різних бізнес напрямків, для кулінарів і лікарів, салонів і агентств, Лендінгем Пейдж.

Ви можете вибрати потрібний і налаштувати його по своєму натхненню. У будь-якому випадку створення сайту не займе у Вас багато часу.

Візуальний редактор

Вам не доведеться працювати з адмін панеллю. Результат внесених змін видно відразу. Це дуже зручно при підборі шрифтів, кольорів і зображень. Просто перетягніть потрібний Вам елемент з панелі на сторінку і внесіть необхідні зміни.

Мобільна версія

Для кожного власника сайту важливо затримати користувача, як можна довше, щоб він встиг зробити покупку, заповнити форму або подивитися контакти.

З конструктором Site.pro можна не переживати, як буде виглядати сайт на мобільних пристроях. Про адаптивності вже подбали розробники.

Готові галереї

Дуже часто зовнішній вигляд сайту залежить від його наповненості. Чим більше і красивіше фото, тим він привабливіший для користувача. У базі обраного Вами шаблону є готовий набір зображень під кожну тематику. Ви можете скористатися ними, якщо у Вас недостатньо свого медіаконтенту.

Багатомовність

З цією функцією Ваш сайт може відображатися на декількох мовах. Просто перетягніть віджет і виберіть потрібні мови.

SEO налаштування

Для всіх інтернет ресурсів важливо просування в пошуковій видачі. Починається SEO з внутрішньої оптимізації: хорошого контенту і прописування мета тегів. Чим краще і уникальніша будуть тексти, тим вище Google буде ранжувати Ваш сайт. З нашим конструктором є можливість додати текст, прописати title, description і keywords для кожної сторінки окремо.

Що ще?

Карти, кнопки, форми зворотного зв’язку, відео з ютуба, соціальні віджети, календар, таблиці, способи оплати, HTML код. І ще 20 додаткових елементів, з якими Ви зможете зробити свій сайт таким, яким побажаєте.

Конструктор Site.pro має повний набір інструментів для того, щоб Ви швидко і легко створили сайт. Вартість користування становить всього 12 доларів на рік. Спробуйте і ви – hostpro.ua/sitepro-builder.

Можливо, вас зацікавить

Перенесення сайту на український домен без втрати трафіку
Перенесення сайту на український домен без втрати трафіку

Так уже склалось історично, що регіональних доменів у русифікованій транслітерації в українському Інтернеті значно...

Email-розсилки з новостворених доменів: що потрібно знати, перш ніж надіслати перший лист?
Email-розсилки з новостворених доменів: що потрібно знати, перш ніж надіслати перший лист?

В емейл-маркетингу неможливо обійтися без свого поштового домену. Адже кожен інтернет-юзер чекає на отримання...

Реєстрація українського домену без ТМ – міф чи реальність?
Реєстрація українського домену без ТМ – міф чи реальність?

Без зайвої інтриги – все залежить від доменної зони, яку ви обрали. Зареєструвати домен...