Різдвяні термоси у подарунок до кожного Хостингу або VPS

Отримати подарунок

4 швидких способи щодо поліпшення безпеки сайту

post thumbnail

Підвищити безпеку вашого сайту – просто. Останнім часом, коли навколо спостерігаються посилені хакерські атаки, хитрі схеми фішингу, величезна кількість спаму і маркетингових прийомів, безпека і конфіденційність веб-сайту повинні бути на вищому рівні.

Чим безпечніший і перевірений ваш сайт, тим більше клієнтів будуть довіряти вам. Крім того, процес захисту не є таким важким і складним, як може здатися на перший погляд.

За статистикою, найслабшою ланкою в багатьох системах безпеки є людський фактор – навіть найсильніші захисні брандмауери не можуть захистити сайт від непродуманого натискання на дивне посилання в електронному ящику від стороннього незнайомця, який надіслав лист із заголовком а-ля «Вони знають твій пароль, натисни щоб захистити себе!».

Але є і хороша новина: завдяки дуже зручним і якісним інструментам та технологіями, які є у вас під рукою, можна убезпечити себе і свій сайт від різних хакерських атак, а також інших впливів. І зробити все це можна за ще менший час, ніж ви витратите на прочитання цієї статті.

1. Захист ID домену

При реєстрації домену вся ваша інформація, яку ви надаєте, стає доступною. Вона з’являється на ресурсі Whois та інших подібних сайтах. Дані включають в себе не тільки ваше ім’я та адресу, але і мобільний номер, електронну пошту і так далі. Хоча ця інформація є необхідною в момент реєстрації нового доменного імені, однак її можна приховати із загального доступу завдяки функції «Захист ID домену».

При використанні Захисту ID домену на сайтах типу Whois буде показуватися інформація не власника, а хостингової компанії, на яку можна посилатися для подальшого зв’язку. Без Захисту ID домену ваша інформація може бути взята представниками різних маркетингових компаній для спамерських атак, хакерами або конкурентами.

Підключити послугу “Захист ID” для нових доменів можна на етапі відкритої реєстрації. Ви також можете приховати дані доменних імен, зареєстрованих раніше. Для цього напишіть нам на [email protected].

2. Двоетапна аутентифікація

Двоетапна або двухфакторна аутентифікація (2FA) – одна зі зручних функцій по забезпеченню безпеки, вона все більше і більше набирає популярності. Аутентифікація в два кроки – це можливість входити в свій особистий кабінет не відразу після введення пароля, а після того, як система надішле вам разовий пароль, який підтверджує наміри увійти в систему.

Для чого потрібен цей додатковий крок? Подібно системі CAPTCHA 2FA дозволить переконатися в тому, що саме ви входите в свій кабінет, а не хакери, які намагаються отримати несанкціонований доступ до вашого облікового запису.

Наявність двоетапної аутентифікації ускладнить проникнення до вашого профілю, так як для цього знадобиться ваш мобільний телефон і комп’ютер, щоб перевірити логін. 2FA зустрічається на багатьох великих сайтах, в тому числі в Twitter, Gmail, Facebook і так далі.

3. Сертифікат SSL

Сертифікат Secure Sockets Layer (SSL) – це надбудова безпеки, що забезпечує перевірку і шифрування даних вашого сайту. Шифрування даних безпечно кодує конфіденційну інформацію, що надсилається через Інтернет. Крім того, використання SSL сертифікату на вашому сайті збільшить довіру з боку відвідувачів.

Якщо ваш сайт займається обробкою даних електронної комерції, або приватних записів, наявність SSL сертифікату є вкрай важливою. Підібрати потрібний сертифікат можна самостійно на нашому сайті, або звернутися за допомогою до нашої служби підтримки.

4. Управління паролями

Як уже говорилося раніше, людський фактор є найбільшою вразливістю в Інтернеті, однак сильні паролі є ефективним способом для запобігання хакерським зломам і несанкціонованому доступу. На жаль, багато хто не розуміє цього запобіжного заходу.

Щоб переконатися в складності свого пароля, дотримуйтесь цих трьох простих пунктів:

  1. Чим більше символів, великих літер і цифр в ньому – тим краще.
  2. Не можете запам’ятати паролі для декількох акаунтів? Скористайтеся спеціальними програмами для запам’ятовування паролів для кожного сайту окремо, щоб не сплутати і не забути все потрібне.
  3. Розробіть спеціальну схему для запам’ятовування паролів, щоб ви легше могли записати їх собі на згадку.

Ви витратили так багато часу, енергії та ідей для створення свого ідеального сайту, тоді чому вся ваша робота наражається на ризик? Прислухайтесь до цих рекомендацій і захистіть свій сайт від хакерських атак, втрати інформації і інших неприємних моментів.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Як підключити на сайт SSL-сертифікат (на прикладі Comodo Positive)

Як підключити на сайт SSL-сертифікат (на прикладі Comodo Positive)

Ми покажемо, як встановити SSL на WordPress-сайт через cPanel на прикладі одного з найпопулярніших...

Diana Honcharenko | Оновлено: 28.10.2024

Зміни щодо правил випуску Code Signing SSL-сертифікатів

Зміни щодо правил випуску Code Signing SSL-сертифікатів

З 1 червня 2023 року CA/Browser Forum оновив правила щодо випуску Code Signing сертифікатів...

Diana Honcharenko | Оновлено: 10.07.2023

Як підключити безкоштовний Let’s Encrypt SSL?  

Як підключити безкоштовний Let’s Encrypt SSL?  

У цій статті ми розкажемо і покажемо, як швидко підключити до сайту Let’s Encrypt,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 27.04.2023

Як замовити SSL-сертифікат

Як замовити SSL-сертифікат

https://www.youtube.com/watch?v=QE0nX6kDvVk Крок 1. Обираємо SSL-сертифікат Для початку переходимо на сторінку замовлення SSL-сертифікатів і обираємо...

Diana Honcharenko | Оновлено: 27.04.2023