4 швидких способи щодо поліпшення безпеки сайту

Купити SSL-сертифікат для сайту в Україні

Підвищити безпеку вашого сайту – це просто. Останнім часом, коли навколо спостерігається посилені хакерські атаки, хитрі схеми фішингу, величезна кількість спаму і маркетингових прийомів, безпека і конфіденційність веб-сайту повинна бути на вищому рівні.

Чим безпечніший і перевірений ваш сайт, тим більше клієнтів будуть довіряти вам. Крім того, процес захисту не є таким важким і складним, як може здатися на перший погляд.

За статистикою, найслабшою ланкою в багатьох системах безпеки є людський фактор – навіть найсильніші захисні брандмауери не можуть захистити сайт від непродуманого натискання на дивне посилання в електронному ящику від стороннього незнайомця, який надіслав лист із заголовком а-ля «Вони знають твій пароль, натисни щоб захистити себе!».

Але є і хороша новина: завдяки дуже зручним і якісним інструментам та технологіями, які є у вас під рукою, можна убезпечити себе і свій сайт від різних хакерських атак, а також інших впливів. І зробити все це можна за ще менший час, ніж ви витратите на прочитання цієї статті.

1. Захист ID домену

При реєстрації домену вся ваша інформація, яку ви надаєте, стає доступною. Вона з’являється на ресурсі Whois і іншим подібним сайтам. Дані включають в себе не тільки ваше ім’я та адресу, але навіть мобільний номер, електронну пошту і так далі. Хоча ця інформація є необхідною в момент реєстрації нового доменного імені, однак її можна приховати із загального доступу завдяки функції «Захист ID домену».

При використанні Захисту ID домену на сайтах типу Whois буде показуватися інформація не власника, а хостингової компанії, на яку можна посилатися для подальшого зв’язку.

Без Захисту ID домену ваша інформація може бути взята представниками різних маркетингових компаній для спамерських атак, хакерами або конкурентами.

Активувати Захист ID домену ви можете легко на нашому сайті, перейшовши в налаштування облікового запису.

2. Двоетапна аутентифікація

Двоетапна або двухфакторна аутентифікація (2FA) – одна з зручних функцій по забезпеченню безпеки, вона все більше і більше набирає популярності. Аутентифікація в два кроки – це можливість входити в свій особистий кабінет не відразу після введення пароля, але також і після того, як система надішле вам разовий пароль, який підтверджує наміри увійти в систему.

Для чого потрібен цей додатковий крок? Подібно системі CAPTCHA 2FA дозволить переконатися в тому, що саме ви входите в свій кабінет, а не хакери, які намагаються отримати несанкціонований доступ до вашого облікового запису.

Наявність двоетапної аутентифікації ускладнить проникнення до вашого профілю, так як для цього знадобиться ваш мобільний телефон і комп’ютер, щоб перевірити логін. 2FA зустрічається на багатьох великих сайтах, в тому числі в Twitter, Gmail, Facebook, Webmoney і так далі.

3. Сертифікат SSL

Сертифікат Secure Sockets Layer (SSL) – це надбудова безпеки, що забезпечує перевірку і шифрування даних вашого сайту. Шифрування даних безпечно кодує конфіденційну інформацію, що надсилається через Інтернет, в той час як перевірка гарантує, що діалог не буде піддаватися атакою посередника, так звана атака «людина посередині».

Крім того, використання SSL сертифікату на вашому сайті збільшить довіру з боку відвідувачів. Щоб переконати клієнтів у повній безпеці з’єднання, ви можете вибрати сертифікати з зеленою стрічкою, із позначкою замку біля «https: //», або скористатися всією комбінацією в адресному рядку при введенні вашого доменного імені.

Якщо ваш сайт займається обробкою даних електронної комерції, або приватних записів, наявність SSL сертифікату є вкрай важливою. Підібрати потрібний сертифікат можна самостійно на нашому сайті, або звернутися за допомогою до нашої служби підтримки.

4. Управління паролями

Як вже говорилося раніше, людський фактор є найбільшою вразливістю в Інтернеті, однак сильні паролі є ефективним способом для запобігання хакерських зломів і несанкціонованого доступу. На жаль, багато хто не розуміє цього запобіжного заходу.

Щоб переконатися в складності свого пароля, дотримуйтесь цих трьох простих пунктів:

  1. Переконайтеся в складності вашого пароля. Чим більше символів, великих літер і цифр в ньому – тим краще.
  2. Якщо не можете запам’ятати паролі для декількох акаунтів? Скористайтеся спеціальними програмами для запам’ятовування паролів для кожного сайту окремо, щоб не сплутати і не забути все потрібне.
  3. Розробіть спеціальну схему для запам’ятовування паролів, щоб ви легше могли записати їх собі на згадку.

Ви витратили так багато часу, енергії та ідей для створення свого ідеального сайту, тоді чому вся ваша робота наражається на ризик? Прислухайтесь до цих рекомендацій і захистіть свій сайт від хакерських атак, втрати інформації і інших неприємних моментів.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

Чому виникають помилки SSL-з’єднання і як їх виправити?

SSL – протокол захищеного з’єднання, що являє собою шифрування інформації, яка передається між веб-сайтом і...

Angela Beklemysheva | Оновлено: 14.12.2021

post thumbnail

Що таке змішаний контент (mixed content) і як його виправити

Ви вже вибрали і встановили SSL-сертифікат на ваш сайт, щоб захистити персональні дані ваших...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимога операційного існування

Наступна вимога для випуску EV SSL-сертифіката – довести операційне існування компанії. Центр сертифікації повинен підтвердити,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Наступна вимога в процесі розширеної перевірки називається аутентифікація організації – підтвердження Центром сертифікації, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021