Даруємо 10 шоперів

в нашому Telegram

Приєднатись

Чи буде WordPress актуальним в 2019 році?

post thumbnail

Літо залишилось позаду, а це означає, що настають робочі осінні будні – часто в саме цей період народжується найбільша кількість цікавих ідей, пропозицій та ініціатив. І щоб матеріалізувати свою ідею, потрібен сайт – місце, що представляє вас в Інтернеті. При створенні нових майданчиків, багато користувачів дивляться наперед, плануючи подальшу тенденцію ринку та розвиток технологій. Так як у функціонуванні сайту ключового значення має система управління контентом, ми спробуємо відповісти, чи буде CMS WordPress гарним вибором в 2019 році?

WordPress – найпопулярніша в світі CMS, на якій працюють мільйони веб-сайтів. WordPress – це універсальна маштабована система, структура якої підходить для створення різного роду ресурсів, починаючи з невеликих особистих блогів і закінчуючи багатофункціональними сайтами великих корпорацій.

На сьогодні ВордПресс використовується для багатьох цілей і має відкритий пакет програмного забезпечення, проте головний його плюс – безкоштовне використання та простота в управлінні.

По-перше, движок розроблений, щоб зробити онлайн-публікацію доступною і простою для всіх, виключивши необхідність кодувати.

Плюси WP занадто очевидні і при багатьох аспектах на питання «Чи правильно використовувати WordPress для керування контентом?» Відповідь буде одна: так. Втім, давайте по порядку.

1. WordPress: Універсал для сайтів

WordPress представляє набір файлового коду, написаного на мові програмування PHP та містить у собі всі елементи для створення повнофункціонального веб-сайту. WP можна завантажити безкоштовно з WordPress.org або ж вчинити ще простіше, і замовити тариф WordPress-хостинг з розширеною підтримкою від HostPro.

Завдяки своїй демократичній позиції, WP може завантажувати, використовувати та модифікувати будь-який користувач в Інтернеті. За рахунок величезної популярності, CMS містить безлічпараметрів, що дозволяють не тільки візуалізувати кінцевий контент для користувачів, але і створити робочий сайт, що володіє унікальними функціями, запропонувавши безліч рішень для досягнення однієї цілі. Але, не дивлячись на сотні додаткових плагінів, налаштувань і величезного функціоналу, WordPress розроблений, щоб керування контентом було легким та інтуїтивно зрозумілим.

2. WordPress: Створений для контенту

Зміст сайтів може мати різні групи: бути представленим у вигляді записів у блозі, лендінг-пейдж, цільових та інформаційні сторінок, галереї та відеоплеєрі. Весь цей контент доступний для управління WordPress. WP являє собою широкий набір інструментів для створення та публікації контенту в багатьох формах, що є зручними в розумінні й знаходяться під рукою. Далі ми коротко розглянемо основні елементи будь-якого сайту на WP.

  • Теми

Теми в WordPress визначають стиль «front end» сайту, створеного за допомогою WordPress, – набір шаблонів над вихідним кодом, які впливають на відображення підсумкової сторінки відвідувача. Користувачі можуть вибирати з сотень безкоштовних тем у внутрішньому каталозі або купувати і встановлювати нові зі стороніх джерел.

У бібліотеці знайдуться теми під будь-який смак і мету – починаючи від візуальних змін і закінчуючи спеціальними плитками під журнальні сторінки, блоги та сторінки-продажу.

  • Публікації, сторінки і редактор вмісту

При установці WP встановлюється також багатогранний редактор вмісту, який спрощує створення публікацій – як текстового контенту, також і аудіо з мультимедійними постами. Всі записи можуть створюватися з панелі управління CMS. Крім безпосередніх публікацій, авторам доступна можливість додавання майбутнього запису в чернетку або відкладати на потрібну дату.

Крім того, редактор дозволяє додавати на сторінку або у повідомлення мультимедійні дані, з можливістю масштабування і додавання елементів таких як метадані, ключові слова і заголовки для кращого пошуку.

  • Внутрішня бібліотека медіаконтенту

Часто візуалізація і оформлення контенту на веб-сайті привертає більше уваги, ніж вміст сторінок. Стандартні бібліотеки дозволяють завантажувати і зберігати мультимедійні файли всіх видів, додаючи їх до певних сторінок, постам і публікацій при необхідності.

Зображення, які знаходяться в медіа-бібліотеці, можна розподіляти по папках і використовувати їх в будь-якому місці і будь-яку кількість разів, підвищуючи інтерес до інформації, що публікується.

  • Каталог плагінів

Модулі – це невеликі елементи коду, призначені для підтримки і забезпечення певної функції, яка не вбудована в стандартну тему, або працює не так, як потрібно адміністратору. Як і каталог тем, каталог плагінів в магазині WordPress постійно розширюється. Адміністратор не обмежений кількістю і може встановлювати надбудови для редагування, візуальних ефектів, статистики, додаткових функцій, галерей, соціальних вікон та інше.

  • Віджети

Віджети – це розширений функціонал в WordPress, що використовується для позначення інструментів або налаштувань, які можна додати, змінити і видалити. При активації і розміщенні на бокової панелі, в заголовку або нижньому колонтитулі, компактні блоки коду виконують такі завдання, як, наприклад, управління календарями і меню. Текстові віджети можуть використовуватися для вставки тексту, вбудовування зовнішніх посилань або додавання зображень.

Головна особливість CMS ВордПресс – це простота; адмініструвати сайти на цьому движку може будь-хто, навіть новачок, тому популярність цієї системи невтомно зростає. Роблячи підсумок та відповідаючи на запитання, чи буде чи WordPress актуальною в 2019 році, відповідь вкрай проста – так. Тому не замислюйтесь над тим, чи замовляти якісний WordPress хостинг з професійною підтримкою – просто зробіть це.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Як виправити код мови в URL з uk на ua у WPML? 

Як виправити код мови в URL з uk на ua у WPML? 

Загальноприйнято, що для URL української версії сайту використовується код “ua”. Однак у налаштуваннях WPML...

Diana Honcharenko | Оновлено: 05.05.2023

Як зробити українську версію сайту за замовчуванням без зміни URL?

Як зробити українську версію сайту за замовчуванням без зміни URL?

Українську версію сайту за замовчуванням можна зробити кількома способами. У цій статті ми розповімо...

Diana Honcharenko | Оновлено: 04.05.2023

Як створити дочірню тему WordPress? 

Як створити дочірню тему WordPress? 

Дочірня тема WordPress, або підтема – додаткова тема, яка створюється на основі батьківської готової...

Diana Honcharenko | Оновлено: 14.04.2023

Реєстрація і завантаження WPML

Реєстрація і завантаження WPML

WPML – платний плагін для створення мультимовних сайтів на WordPress. У цій статті зʼясуємо,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 30.01.2023