Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Нам 22 роки! Даруємо частинку світла за Хостинг або VPS до 28.02.2023

Забрати подарунок

Топ — 5 найбільш популярних доменів серед нових gTLD

Раніше передбачалося, що більшу частину нових доменів будуть використовувати для редиректів на ресурси розташовані в традиційних старих доменах ccTLG і gTLG, а для розміщення головних сайтів набагато менше. Однак у наш час попит на gTLG нового типу з кожним днем ​​збільшується.

Поява нових доменних зон

Ідея для реалізації проєкту про реєстрацію нових gTLD з’являлася ще дуже давно, але всякий раз переносилася і відкладалася на невизначений час. Однак все-таки в 2011 році на щорічній конференції ICANN в Сінгапурі стало відомо про затвердження нової програми New gTLD, яка має на увазі під собою відкриту реєстрацію для всіх охочих, хто збирається стати адміністратором свого домену. Деякі встигли назвати конференцію того року революційною, оскільки рішення про відкриту реєстрацію всіляких gTLD в якійсь мірі змінило інтернет, направивши в більш просторе русло.

Як розповіли пізніше представники ICANN, вони самі не очікували такого сплеску популярності і орієнтувалися отримати близько 500 заявок, проте реальна кількість охочих виявилося в 4 рази більше – майже дві тисячі. І не дивлячись на жорсткі умови подачі, мається на увазі збір великої кількості інформації, а також цінник в 185 тисяч доларів, потенційних клієнтів це не зупинило.

У чому перевага нових gTLD?

Так як завдяки доменним зонам стає можливим позначати, на кого буде орієнтуватися Ваш сайт, а також чому він присвячений – такий підхід дозволяє скористатися новими маркетинговими можливостями. На зорі зародження Інтернету передбачалося, що певні доменні зони будуть виконувати лише своє початкове призначення – домен .COM буде лише для компаній комерційного типу, .ORG – для неприбуткових організацій і так далі, проте ці рамки з часом стерлися.

Нові домени повернули цю ідею в життя: завдяки оригінальному gTLD Ви можете чітко показати свою тематику, інтереси або сферу діяльності. Наприклад, мережа кав’ярень зареєструвавши свій сайт в домені .coffee, миттєво зв’яжеться з потенційними клієнтами, а потрапивши на сайт з доменом .blog користувачі будуть розуміти, що перед ними текстовий блог.

Зручність розбивки сайтів по галузях

За допомогою gTLG можна підбирати певну тематику з великої кількості категорій, роблячи акцент, на чому саме фокусується Ваш ресурс. Кожна індустрія має свою власну зону. Порівняйте два домени mydomain-fashion.com і mydomain.fashion. Погодьтеся, що друге написання виглядає набагато елегантніше. Тому саме завдяки такому підходу і розумінню сучасного інтернету нові gTLD стають дуже актуальні для реєстрації.

Рекламна кампанія за допомогою gTLD

Красиве поєднання домену з ім’ям Вашого сайту є правильним і хорошим початком для послідовної і прибуткової рекламної кампанії. Причому, вибравши правильно доменний індекс, можна не тільки сегментувати свій бізнес, але завдяки цьому і відбудувати його від бізнесу інших брендів.

Найсвіжіші і популярні домени на сьогодні

Ще не всі бачать перспективу в нових доменах, але багато клієнтів все ж займають вільні і оригінальні імена для своїх сайтів. Лідерами продажів за останній час серед нових gTLD є .club, .website, .link, .rocks, .blog, .xyz, .pw, .shop, .men, .one, .top.

Пам’ятайте, що добре підібране доменне ім’я зробить адресу Вашого сайту унікальним, тематичним і незабутнім. Правильно вибудувана маркетингова компанія здатна стати успішною запорукою подальшого бізнесу. На сьогодні доменне ім’я – це обличчя Вашої фірми, Вашої компанії. Тому, підійдіть до цього з правильного боку і не пропустіть власну свіжу назву. На сторінці акційних доменів нашого сайту Вас завжди чекає величезний вибір міжнародних доменів зі знижками до 95%.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

Що таке «Захист ID»?

Згідно з правилами реєстрації міжнародних доменів, після реєстрації інформація про власника домену буде доступна...

Hostpro Company | Оновлено: 25.11.2022

post thumbnail

DNS-сервер не відповідає – що робити?

Що таке DNS-сервер і для чого він потрібен? Перш ніж розглянути можливі причини виникнення...

Diana Baranovska | Оновлено: 11.01.2022

post thumbnail

Що таке домен

Домен (Domain name) - унікальний буквено-цифровий набір символів, що визначає сайт в пошукових системах...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 21.12.2021

post thumbnail

Як змінити домен і не втратити весь трафік

Коли актуальний перехід на новий домен У разі, якщо у вас є напрацьований проєкт,...

Diana Baranovska | Оновлено: 14.12.2021