Зареєструйте свій домен в зоні

.one

Реєстрація домену.one

Домен .ONE - відмінний шанс показати, що ваша справа, бізнес або проект - номер один. Чи ведете ви торгівлю або спортивний блог, рекламуєте нерухомість або позиціонуєте будь-яку область, що розвивається - покажіть всім, що ваш ресурс перший на ринку.

Існує безліч способів використовувати .ONE, однак для всіх цілей домен однаково допоможе виділити вас серед маси конкурентів. Реєстрація відкрита з 2015 року, тому ви легко знайдете ім'я, здатне підкреслити вашу унікальність.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен