Зареєструйте свій домен в зоні

.kiev.ua

Реєстрація домену.kiev.ua

Домен для столичного бізнесу .kiev.ua. Зона є транслітерацією назви Київ і працює одночасно із зоною .kyiv.ua. Домени дзеркальні, при реєстрації імені свого сайту в першій зоні ви резервуєте аналогічне вільне ім'я в другій. Радимо не упускати можливість і зайняти відразу дві зони.

Для багатьох плюсом є те, що домен в зоні .kiev.ua можна зареєструвати на кирилиці. Крім того, для реєстрації .kiev.ua не потрібно реєструвати торгівельну марку, як за умови реєстрації домену .ua.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен