Домен COM.UA
99 / 1-й рік

*за умови реєстрації на два роки, подальша ціна 310 грн

Найпопулярніший домен в Україні: COM.UA

.com.ua

Під час пошуку сайту бренду вашої компанії в Україні, користувачі будуть намагатися знайти його в зоні .COM.UA. Домен .COM.UA - найбільш привабливий та дуже поширений серед українських користувачів. Саме тому ми пропонуємо найнижчу ціну на домен .COM.UA за перший рік, щоб допомогти вам досягти успіху в мережі Інтернет.

Створений в 1995 році для комерції в Україні, він має блискучу репутацію в мережі. Більше половини сайтів в Україні має розширення .COM.UA, і на сьогодні в доменній зоні зареєстровано 300 тис сайтів різної направленості та тематики.

Домени в зоні .COM.UA можна придбати на термін до 10 років резидентам і нерезидентам країни, фізичним та юридичним особам. Реєструючи домен, варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам’ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Лідируючі позиції в укрнеті домен .COM.UA займає і через те, що реєстрація відбувається миттєво, а для її здійснення не потрібно мати торгову марку, як у випадку з доменом .UA. Знижка на домен актуальна тільки для нових реєстрацій на термін від двох років. Акційна ціна 99 грн не діє для реєстрації преміум доменів та не діє на продовження зареєстрованих раніше доменів.

Безкоштовний SSL сертифікат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Особиста пошта сайту

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany.com.ua

Безкоштовна техпідтримка

Фахівці техпідтримки допоможуть в будь-якому питанні за лічені хвилини, в режимі 24/7. Зв'яжіться зручним для вас способом: по телефону, в on-line чаті або тікет-системі.

Отримати консультацію
Hostpro

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні