Зареєструйте свій домен в зоні

.com.ua

Найпопулярніший домен в Україні: .COM.UA

Під час пошуку сайту бренду вашої компанії в Україні, користувачі будуть намагатися знайти його в зоні .COM.UA. Домен .COM.UA - найбільш привабливий та дуже поширений серед українських користувачів. Саме тому ми пропонуємо найнижчу ціну на домен .COM.UA за перший рік, щоб допомогти вам досягти успіху в мережі Інтернет.

Створений в 1995 році для комерції в Україні, він має блискучу репутацію в мережі. Більше половини сайтів в Україні має розширення .COM.UA, і на сьогодні в доменній зоні зареєстровано 300 тис сайтів різної направленості та тематики.

Домени в зоні .COM.UA можна придбати на термін до 10 років резидентам і нерезидентам країни, фізичним та юридичним особам. Реєструючи домен, варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам’ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Лідируючі позиції в укрнеті домен .COM.UA займає і через те, що реєстрація відбувається миттєво, а для її здійснення не потрібно мати торгову марку, як у випадку з доменом .UA. Акційна ціна за 1-й рік діє лише для нових реєстрацій доменів на термін від 2-х років. Акція не розповсюджується на продовження доменів і на реєстрацію преміум доменів.

Безкоштовний SSL сертифікат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Особиста пошта сайту

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany.com.ua

Безкоштовна техпідтримка

Фахівці техпідтримки допоможуть в будь-якому питанні за лічені хвилини, в режимі 24/7. Зв'яжіться зручним для вас способом: по телефону, в on-line чаті або тікет-системі.

Отримати консультацію
Hostpro

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні