Group 4 Copy 8Group 2 Copy 8

 

Домен .COM.UA – кращий вибір

для Вашого сайту в Україні

Домен .COM.UA привабливий та дуже поширений серед українських користувачів. Як правило, більшість українских сайтів має розширення .COM.UA. Тому, переважна більшість українських користувачів при пошуку певного бренду компанії буде намагатися знайти його в домені .COM.UA. Сьогодні в доменій зоні зареєстровано уже більш ніж 300 тис. сайтів різної направленості та тематики.

Зареєструвати домен .COM.UA – логічний крок, якщо Ви плануєте представляти себе або вести бізнес в Україні.

.com.ua

Унікальна 

пропозиція

       Реєструй
      домен

Підключи
конструктор

Отримай 
безкоштовно сайт


Усі можливості для вдалого початку бізнесу та розвитку   

Програмувати нічого не потрібно

Ви можете самостійно створити сайт будь-якої складності від блогу до повноцінного інтернет-магазину без допомоги програміста або дизайнера. Втілюйте власні ідеї просто наповнюючи готовий макет сайту інформацією!

Великі функціональні можливості

Без додаткової плати, Вам доступні потужні інструменти, які дозволять створити якісний сайт. До Ваших послуг: красиві галереї, блоки, вбудована електронна комерція, SEO налаштування та багато іншого.


Більш, ніж 190 готових дизайнів сайтів

Стильні шаблони для Вашого сайту, блогу чи магазину,

будуть однаково гарно відображатися як на комп'ютері, так і на мобільному пристрої. Готові дизайни сайтів допоможуть Вам швидко та без зайвих складнощів заявити про себе і свою справу в Інтернеті.


Немає меж досконалості

Додайте своєму сайту індивідуальності. Ви вільні легко самостійно налаштувати дизайн шаблону: змінювати, додавати, видаляти чи ускладнювати будь-який його елемент. Доповніть сайт такими функціями, як, наприклад, чат в реальному часі, соціальні кнопки і т.п.

Наші задоволені клієнти

http://taxiuber.in.ua/

http://sivash.me/