Зареєструйте свій домен в зоні

.by

Створіть свій сайт з доменом .by

Привабливий домен Республіки Білорусь .BY. Оскільки домен не має обмежень до реєстрації ви можете використовувати його для своїх цілей. Адже закінчення .by дуже вигідно може обіграти слова англійською мовою. Крім того, так звучить англійською слово "купувати".

Доменна зона працює з 1994 року. Тільки у 2000 році вона стала відкрита до вільної реєстрації і раніше має безліч хороших вільних імен. Також, є географічним доменом, якщо ви хочете почати бізнес в Білорусі або в країнах СНД, то цей домен вам дуже підходить.

Максимальний термін реєстрації в даній доменній зоні - 2 роки.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен