Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.by

Реєстрація домену.by

Привабливий домен Республіки Білорусь .BY. Домен не має обмежень до реєстрації і ви можете використовувати його для своїх цілей. Закінчення .BY дуже вигідно, його можна обіграти на англійській мові. Крім того, саме так звучить з англійської слово «купувати».

Доменна зона працює з 1994 року. Тільки у 2000 році вона стала відкрита до вільної реєстрації і раніше має безліч хороших вільних імен. І один з ключових фактів – якщо ви хочете почати бізнес в Білорусії або в країнах СНД, то цей домен вам дуже підходить.

Максимальний строк реєстрації в даній доменній зоні - 2 роки.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен