Зареєструйте свій домен в зоні

.best

Реєстрація домену.best

Виключно найкращі сайти з доменом .BEST. Ми постійно знаходимося в постійному пошуку кращих пропозицій, порівнюємо, вивчаємо і аналізуємо. Шукаємо золоте співвідношення ціни і якості, сервісу і послуг, що надаються. І якщо ви кращий в своїй справі – домен в зоні .BEST буде вашою візитною карткою. Сміливо заявіть про себе світу!

Доменна зона відкрита до вільної реєстрації в 2015 році. Вона не вимагає надання додаткових відомостей про організацію.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен