Зареєструйте свій домен в зоні

.beer

Створіть свій сайт з доменом .beer

Справжнє та хмільне ім'я сайту з доменом .beer. Життя це не тільки важкі трудові будні, сповнені турбот, справ і біганини. Іноді це дуже приємні дні в душевній компанії з келихом пінного напою. Цінителі пива зрозуміють вже з назви сайту його суть і не обов'язково ваш бізнес повинен мати пряме відношення до пива. Напій третій в світі за популярністю після води і чаю, тому популярність вашого ресурсу гарантована.

Зона відкрита для вільної реєстрації всього кілька років тому в 2015. У зоні .beer як і раніше багато вільного місця. Тому сміливо підійміть кухоль з пивом і займайте своє гарне ім'я.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен