Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.beer

Реєстрація домену.beer

Сьогодення та хмільне ім'я сайту з доменом .BEER. Життя – це не тільки важкі трудові будні, сповнені турбот, справ і біганини, а іноді дуже приємні дні в душевній компанії з келихом холодного пінного. Цінителі пива зрозуміють вже з назви сайту його важливість і не обов'язково ваш бізнес повинен мати пряме відношення до хмільного. Третій в світі напій за популярністю після води і чаю гарантує вашому сайту великий наплив відвідувачів.

Зона відкрита для вільної реєстрації в 2015 році, в .BEER як і раніше багато вільного місця. Тому сміливо підійміть кубок з пивом і будуйте сайт разом з доменом .BEER.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен