Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.auction

Реєстрація домену.auction

Доменне ім'я .AUCTION – ідеальний вибір для створення віртуального аукціону. Тематичний домен .AUCTION відразу відображає ціль сайту, він відкритий для загальної реєстрації, інтернаціональний і зрозумілий у будь-якій точці планети. Разом з доменом .AUCTION ви можете створювати сайти для онлайн-продажу, описувати роботу аукціонів, продавати колекційні і старовинні товари або писати про зроблені покупки.

Домен відкритий до реєстрації в 2015 році. У цій зоні багато красивих і вільних імен, ви без зусиль підберете ім'я, яке виділить вас серед конкурентів, а також приверне нових клієнтів.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен