Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.academy

Реєстрація домену.academy

Допитливий розум завжди знайде відповіді в .ACADEMY – доменна зона відкрита до реєстрації в 2014 році, тут все ще безліч доступних доменів для сайтів, які хочуть створити цікаве і незвичайне ім'я. Тематика домену .ACADEMY підкреслить освітній напрямок обраного вами роду діяльності, за допомогою домену ви можете створити академію смаку або стилю, онлайн-школу, освітній блог і багато іншого. Продавайте онлайн курси та відео-уроки, давайте консультації, огляди та лайфхаки. Зареєструвати домен .ACADEMY – це зробити вибір на користь освітньої сторони.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен