Список вимог для отримання Comodo Code Signing SSL сертифікату

SSL-сертифікати в Hostpro

Ідентифікація фізичних осіб

Крок 1

Зберіть наступні три документи:

 1. Чинний документ з фотографією, виданий державою (водійські права, паспорт, особисте посвідчення особи, дозвіл на зброю, військовий ідентифікатор або будь-який інший документ державного зразка з фотографією).
 2. Один з таких документів фінансових установ:
  • Основна кредитна карта, якщо вона містить дату закінчення терміну дії та не закінчилася;
  • Дебетова карта з регульованого фінансової установи, якщо вона має термін дії і не закінчилася;
  • Заява про іпотеку від впізнаваного кредитора, якому менше шести місяців;
  • Виписка з регульованого фінансової установи, якій не більше шести місяців;
 3. Один з нефінансових документів:
  • Недавні оригінальні рахунки за комунальні послуги або сертифікат від комунальної компанії, що підтверджує домовленість оплачувати послуги по фіксованому адресою (рахунок мобільного телефону не підходить). Якщо ви подасте в даному пункті рахунок на оплату міського номера телефону, то Comodo може встановити вашим номером телефону для перевірочного дзвінка даний телефонний номер;
  • Копія заяви про сплату орендної плати, якщо заява датована протягом останніх шести місяців;
  • Завірена копія свідоцтва про народження;
  • Засвідчена копія судового постанови, такого як свідоцтво про розірвання шлюбу, документи анулювання або документи про усиновлення.

Крок 2

Візьміть всі необхідні документи і роздрукований документ, доступний за посиланням до ліцензованого нотаріуса або адвоката. При заповненні форми Face-to-Face Verification вам буде потрібен номер вашого замовлення сертифікату. Знайти його можна в білінг-панелі в управлінні послугою:

Hostpro: Список вимог для отримання Comodo Code Signing SSL-сертифікату

Крок 3

Попросіть ліцензованого/уповноваженого нотаріуса або адвоката дотримуватися наведених на 2 сторінці даної форми інструкцій. Копії зібраних документів потрібно перекласти англійською мовою і завірити у нотаріуса за встановленою процедурою.

Крок 4

Надішліть все завірені скан-копії в одному PDF-документі в формі за посиланням. Номер телефону, на який буде виконуватися перевірковий дзвінок, додатково виділіть кольором. Reason for the ticket – виберіть Validation.

Ідентифікація юридичних осіб

Для отримання Comodo Code Signing SSL сертифікату організації потрібно надати наступні дані:

 1. Посилання на вашу компанію на сайті Міністерства юстиції України або подібну базу даних у вашій країні, якщо компанія не українська;
 2. Посилання на запис з актуальних телефонним номером компанії в авторитетному довіднику (наприклад, внесення номера телефону в виписку з ЄДРПОУ, лист з печаткою нотаріуса, реєстрація в базі D&B – DUNS-номер);
 3. Назва фірми і її адресу в Whois-даних домену, email-адреса на якому була вказана при оформленні замовлення;
 4. Підтвердити контактний e-mail (буде відправлено лист з посиланням, по якій потрібно перейти);
 5. Посилання на інформацію про компанію потрібно відправити через форму за посиланням. Reason for the ticket – виберіть Validation.
 6. Підтвердити назва фірми і номер замовлення по телефону;

Додатково

Якщо ви є фізичною особою-підприємцем (ФОП) або юридичною особою, то для прискорення перевірки ваших даних можна отримати номер DUNS – дев’ятизначний унікальний номер компанії в міжнародній базі даних Data Universal Numbering System, являє собою своєрідний електронний паспорт юридичної особи. Зареєструватися безкоштовно можна за посиланням. Після заповнення форми через деякий час за вказаним номером телефону вам може передзвонити співробітник регіонального представництва для отримання додаткової інформації. Або ж просто через 3-7 днів вам прийде повідомлення на email, що реєстрація в базі завершена. Зверніть увагу, що в контактній інформації для DUNS потрібно обов’язково вказувати той номер телефону, на який ви б хотіли прийняти перевірки дзвінок. Після отримання номера ви можете перевірити ваші дані в базі через сайт https://www.upik.de/en/start.html.

Увага! Для ФОП наявність номера DUNS не є гарантією того, що вам не потрібно проходити Face-to-Face Verification. Співробітники Comodo приймають рішення з даного питання індивідуально. Тобто після надання DUNS-номера вас можуть додатково попросити надіслати документи, зазначені в списку для фізичних осіб.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

Чому виникають помилки SSL-з’єднання і як їх виправити?

SSL – протокол захищеного з’єднання, що являє собою шифрування інформації, яка передається між веб-сайтом і...

Angela Beklemysheva | Оновлено: 14.12.2021

post thumbnail

Що таке змішаний контент (mixed content) і як його виправити

Ви вже вибрали і встановили SSL-сертифікат на ваш сайт, щоб захистити персональні дані ваших...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимога операційного існування

Наступна вимога для випуску EV SSL-сертифіката – довести операційне існування компанії. Центр сертифікації повинен підтвердити,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021

post thumbnail

Вимога щодо аутентифікації організації для EV SSL сертифікату

Наступна вимога в процесі розширеної перевірки називається аутентифікація організації – підтвердження Центром сертифікації, що...

Diana Honcharenko | Оновлено: 17.12.2021