Зареєструвати домен .COM

Регистрация доменов по лучшей цене

1. Які документи потрібні?

Про те, як зареєструвати домен COM, задаються питанням багато користувачів. Ми вирішили розглянути, як відбувається реєстрація, хто має право на реєстрацію домену, які для цього потрібні документи і так далі.

Доменна зона .COM від самого початку створювалася для організацій комерційного типу, але з часом стала доступна для відкритої реєстрації. На сьогоднішній момент це – найпопулярніший домен в світі.

Перший домен в зоні .COM зареєстрований в 1985 і за перші 2 роки існування ним скористалося всього 100 сайтів, але період «бульбашок доткомів», що прийшов на відкриту реєстрацію, підняв популярність домену до 27 тисяч. Сьогодні функціонуючих сайтів з доменною зоною .COM налічується понад 86 мільйонів, роблячи цю зону найчисленнішою в світі.

Реєстрація домену .COM не викликає труднощів і займає небагато часу. У даній інструкції ми розпишемо, як правильно зареєструвати доменне ім’я в зоні .COM на сайті HostPro.

2. Як проходить реєстрація?

Для початку вам потрібно перейти на головну сторінку https://hostpro.ua і вибрати розділ «Домени» – перед вами відкриється сторінка, де ви зможете перевірити, чи вільно бажане ім’я або розглянути всі запропоновані доменні зони – популярні, регіональні, міжнародні, основні або нові.  

Введіть бажане ім’я в сукупності з потрібним .TLD. У нашому випадку – .COM.

Купити домен в Україні - Hostpro

Якщо доменне ім’я виявиться вільним і його можна реєструвати, ви побачите відповідне сповіщення:

Купити домен в Україні - Hostpro

Натисніть на кнопку «Заказати» і відбудеться переадресація на сторінку https://billing.hostpro.ua.

На сторінці оформлення заказа здійснюється налаштування придбаного доменного імені – тут можна скористатися послугою Захист ID домену (що таке захист Домену, читайте в нашій статті).

Купити домен в Україні - Hostpro

Крім перерахованого вище, тут настроюються Name-сервера. Якщо ви є клієнтом нашого хостингу, їх можна не міняти; якщо ви користуєтеся нашим VPS, тоді у полі Name-сервер 1 введіть ns1.hostpro.ua, а в Name-сервер 1 – ns2.hostpro.ua. Якщо ви є клієнтом іншого хостера, тоді в зазначені поля варто вказати неймсервер свого реєстратора.

Купити домен в Україні - Hostpro

Потім ви потрапляєте на сторінку «Контакти і оплата», де відбувається безпосереднє оформлення покупки. У разі, якщо ви є зареєстрованим користувачем зі збереженою інформацією про себе в нашій білінг-системі, поля заповняться автоматично.  

Купити домен в Україні - Hostpro

Останній крок перед оформленням замовлення – ознайомитися і погодитися на обробку персональних даних зазначених при реєстрації і ознайомитися і прийняти Загальні положення та умови.

3. Як перевірити історію домену?

Знайшовши вільне ім’я, яке влаштовує вас, варто вивчати його історію – вклавшись в заплямований домен, є побоювання, що збільшення відвідувань на сайті так і не відбудеться, і в цьому буде не ваша провина. Є ймовірність, що доменне ім’я вже було у використанні раніше. Перед покупкою важливо дізнатися, чи є історія домену COM, а вже після приступати до оформлення.

Зручним ресурсом для перевірки історії доменного імені є ресурс http://web.archive.org. Web.archive – це дзеркало всіх доменних імен, що існують у всесвітній павутині. Суть веб-архіву досить проста: він автоматично робить скріншоти сайтів, які мають хоч невеликий попит. До літа 2018 року в базі системи міститься більше 320 мільйонів скріншотів зображень сайту.

Web.archive простий у використанні, не вимагає реєстрації і не має платних функцій.

База знань приступила до роботи на початку нульових років. Сайти на нових доменних іменах і ресурси без популярності не потрапляють в список.

Можливо, вас зацікавить

post thumbnail

DNS-сервер не відповідає – що робити?

Що таке DNS-сервер і для чого він потрібен? Перш ніж розглянути можливі причини виникнення...

Diana Baranovska | Оновлено: 11.01.2022

post thumbnail

Що таке домен

Домен (Domain name) - унікальний буквено-цифровий набір символів, що визначає сайт в пошукових системах...

Viktoriya Mazur | Оновлено: 21.12.2021

post thumbnail

Як змінити домен і не втратити весь трафік

Коли актуальний перехід на новий домен У разі, якщо у вас є напрацьований проєкт,...

Diana Baranovska | Оновлено: 14.12.2021

post thumbnail

Що таке DNS

Служба Доменних Імен, або DNS призначена для того, щоб комп’ютери, що працюють у всесвітній...

Diana Baranovska | Оновлено: 14.12.2021