HostPro 23 роки! Подарунки всім нашим клієнтам!

Забрати дарунок

Зареєструвати домен .COM

post thumbnail

Які документи потрібні?

Про те, як зареєструвати домен .COM, задаються питанням багато користувачів. Ми вирішили розглянути, як відбувається реєстрація, хто має право на реєстрацію домену, які для цього потрібні документи і так далі.

Доменна зона .COM від самого початку створювалася для організацій комерційного типу, але з часом стала доступна для відкритої реєстрації. На сьогоднішній день – це найпопулярніший домен в світі.

Перший домен в зоні .COM зареєстрований в 1985 і за перші 2 роки існування ним скористалося всього 100 сайтів. Але період «бульбашок доткомів», що прийшов на відкриту реєстрацію, підняв популярність домену до 27 тисяч. Сьогодні функціонуючих сайтів з доменною зоною .COM налічується понад 86 мільйонів, роблячи цю зону найчисленнішою в світі.

Реєстрація домену .COM не викликає труднощів і займає небагато часу. У даній інструкції ми розкажемо, як правильно зареєструвати доменне ім’я в зоні .COM на сайті HostPro.

Як проходить реєстрація?

Для початку вам потрібно перейти на головну сторінку і вибрати розділ «Домени». Перед вами відкриється сторінка, де ви зможете перевірити чи вільне бажане ім’я або розглянути всі запропоновані доменні зони – популярні, регіональні, міжнародні і нові.  

Введіть бажане ім’я в сукупності з потрібним .TLD. У нашому випадку – .COM.

Реєстрація домену .com | Блог Hostpro

Якщо доменне ім’я буде вільним і його можна зареєструвати, ви побачите відповідне сповіщення:

Купити домен в Україні | Блог Hostpro

Натисніть на кнопку «Замовити» і відбудеться переадресація на сторінку оформлення замовлення. На ній здійснюється налаштування придбаного доменного імені. Також тут можна скористатися послугою Захист ID домену. Детальніше про послугу і її цінність ви можете прочитати тут.

Реєстрація домену .com | Блог Hostpro

Крім перерахованого вище, тут налаштовуються Name-сервера. Якщо ви є клієнтом нашого хостингу їх можна не міняти. Якщо ви користуєтеся нашим VPS, тоді у полі Name-сервер 1 введіть ns1.hostpro.ua, а в Name-сервер 2 – ns2.hostpro.ua. Якщо ви є клієнтом іншого хостера, тоді в зазначені поля варто вказати неймсервер свого реєстратора.

Купити домен в Україні | Блог Hostpro

Потім ви потрапляєте на сторінку «Контакти і оплата», де відбувається безпосереднє оформлення покупки. У разі, якщо ви є зареєстрованим користувачем зі збереженою інформацією про себе в нашій білінг-системі, поля заповняться автоматично.  

Реєстрація домену .com | Блог Hostpro

Останній крок перед оформленням замовлення – ознайомитися і погодитися на обробку персональних даних зазначених при реєстрації, ознайомитися і прийняти “Загальні положення та умови”.

Як перевірити історію домену?

Знайшовши вільне ім’я, яке влаштовує вас, варто переглянути його історію. Придбавши заплямований домен є побоювання, що збільшення кількості відвідувань на сайт так і не відбудеться і в цьому буде не ваша провина. Є ймовірність, що доменне ім’я вже було у використанні раніше. Перед покупкою важливо дізнатися, чи є історія у домену, а вже після приступати до оформлення.

Як перевірити всю історію домену та впевнитись, що з ним все впорядку, ми писали в нашій статті. Не нехтуйте цим важливим пунктом при виборі доменного імені.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Що таке дзеркальні домени?

Що таке дзеркальні домени?

Дзеркальні домени – пари (групи) українських доменних зон на кшталт .KYIV.UA та .KIEV.UA. Під...

Diana Honcharenko | Оновлено: 29.09.2023

Як користуватися послугою backorder доменів?

Як користуватися послугою backorder доменів?

Відтепер клієнти HostPro мають можливість перехоплювати бажані домени, щойно вони будуть звільнені. Бекордер доменів...

Diana Honcharenko | Оновлено: 05.09.2023

Що таке імʼя хоста? 

Що таке імʼя хоста? 

Багато хто плутає доменне ім'я з ім'ям хоста, і навпаки. У цій статті зʼясуємо,...

Diana Honcharenko | Оновлено: 21.06.2023

Перенесення сайту на WordPress на інший домен

Перенесення сайту на WordPress на інший домен

У даній статті розглянемо декілька варіантів зміни домену на сайті з CMS WordPress. Перший...

Hostpro Company | Оновлено: 01.05.2023