Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Згода на обробку персональних даних

Я, клієнт, даю згоду на зберігання та обробку моїх персональних даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, місця проживання, контактні телефони, факси, адреси електронної пошти з боку Виконавця відповідно до наступної мети:

  • надання клієнту інтернет-послуг, включаючи хостинг, реєстрацію та супровід доменних імен, інших послуг у сфері телекомунікацій.

Виконавець зобов'язується здійснювати обробку персональних даних відповідно до вимог законодавства України з обробки персональних даних.

Я даю згоду з тим, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо цього вимагають умови надання заявлених мною послуг.

Я доручаю Виконавцю, в разі, якщо цього вимагають правила та / або Регламенти відповідних сервісів, служб, публічних доменів опублікувати мої персональні дані в базах даних відповідних сервісів, служб, реєстрах публічних доменів, за формою та розмірами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб, реєстрів.

Я згоден з тим, що відмова від надання згоди на обробку персональних даних або його відкликання може привести до наступного:

  • Відмова з боку Виконавця в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути надані без необхідності в обробці персональних даних клієнта;
  • Вилучення або припинення функціонування доменного імені, у разі неможливості його супроводу та працездатності без необхідності обробки персональних даних клієнта.

Права клієнта по відношенню до його персональних даних вказані в ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних". Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку його персональних даних з боку Виконавця, він робить такий відгук шляхом направлення на адресу Виконавця відповідного розпорядження в простій письмовій формі.

Кошик