Все починається з хорошої ідеї

Створіть свій сайт всього за кілька хвилин

Простий конструктор сайтів

Створіть сайт з нуля в Site.pro

Безкоштовно
 • 1 сайт
 • 2 GB SSD-диск
 • 200 готових шаблонів
 • Зручний редактор
 • 10 поштових скриньок
 • Техпідтримка безкоштовно 24/7
 • Let's Encrypt SSL сертифікат
 • Необхідна реєстрація нового домену

Імпортуйте свій сайт на Site.pro

12 / рік
 • 1 сайт
 • 2 GB SSD-диск
 • 200 готових шаблонів
 • Зручний редактор
 • 10 поштових скриньок
 • Техпідтримка безкоштовно 24/7
 • Let's Encrypt SSL сертифікат
 • Можливість підключення свого домену
 • Міграція з будь-якої платформи

Знайдіть свій домен

Все необхідне для створення вашого сайту

Простий редактор

Простий редактор

Створіть приголомшливий сайт використовуючи вже готові шаблони. Обирайте один з 200 шаблонів та змінюйте дизайн під свої потреби. За допомогою слайдерів, тематичних блоків, like box, кнопок, вкладок і інших елементів, які досить вибрати і перетягнути на будь-яке місце, ви можете створити сайт мрії за лічені хвилини.

Адаптивний дизайн

Адаптивний дизайн

Дизайн вже оптимізовано, як для робочого столу комп'ютера, так і для планшету або смартфону - сайт буде виглядати ідеально на будь-якому пристрої!

Професійне рішення

Професійне рішення

Досить прописати мета теги і заголовки сторінок, щоб бути першими в пошукових системах. Використовуйте готові віджети та інструменти, за допомогою яких легко і просто зв'язати сайт зі сторінками Facebook, Google+, Twitter та іншими соцмережами. Створюйте багатомовні сайти, 45 мов на вибір.

Електронна комерція

Електронна комерція

З конструктором сайтів ви маєте можливість створювати привабливі інтернет-магазини, вітрини, галереї зображень. Ви можете встановлювати гнучкі в управлінні і легкі в налаштуванні платіжні системи, способи доставки, підключити «живий» чат та багато іншого.

Надійний хостинг

Надійний хостинг

Для вашого проекту надаємо рік безкоштовного хостингу. У вашому розпорядженні необхідна кількість ресурсів для відмінної роботи сайту. Всі дані розміщуються на високошвидкісних SSD дисках.

Безкоштовний SSL сертифікат

Безкоштовний SSL сертифікат

Захистіть свій сайт і налаштуйте роботу по протоколу HTTPS. Замовте безкоштовно сертифікат Let's Encrypt SSL з конструктором Site.pro та отримайте довіру до свого сайту у пошукових систем і відвідувачів. Для сайтів електронної комерції маємо великий вибір сертифікатів з зеленою стрічкою.

Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Фахівці з нашої команди техпідтримки цілодобово онлайн і завжди раді допомогти вам. Безкоштовно проконсультують, підкажуть і допоможуть в будь-якому питанню. Для зв'язку використовуйте зручні вам засоби: чат, email або телефон.

Як безкоштовно самостійно створити сайт?

Крок 1

Реєструйте домен зі знижкою до 95%

Крок 3

Підключайте безкоштовно конструктор

Крок 5

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Як за 5 хвилин створити сайт (відео-урок)

Безкоштовне тестування на 24 години

FAQ

Відповіді на популярні питання

Як отримати безкоштовний конструктор?

При реєстрації домену на сайті hostpro.ua, потрібно встановити чекбокс в полі «Конструктор сайтів», таким чином активуючи його для вашого домену. По завершенню реєстрації на ваш контактний email прийде повідомлення з інструкціями для початку роботи. З конструктором надається 1 рік безкоштовного хостингу. По закінченню цього періоду вартість продовження складатиме $ 12,00 / рік.

Як працювати з шаблонами?

Ми підготували статтю, яка допоможе вам у створенні сайту. Читайте тут

Як створювати поштові скриньки для свого домену?

Створюйте поштові скриньки безпосередньо в особистому кабінеті. Ви можете створити до 10 ящиків. Також можете користуватися готовими формами зворотнього зв'язку, які досить просто розмістити на сайті.

Як замовити домен для мого сайту?

Підібрати гарне ім'я і перевірити чи вільне воно ви можете в формі замовлення. Переглянути всі ціни на реєстрацію і ознайомитись з переліком доменних імен ви можете на сторінці прайсу. Зверніть увагу, що на сторінці акційних доменів ви можете обрати ім'я своєму сайту зі знижкою до 95%

Як імпортувати готовий сайт на конструктор?

Замовте послугу "Імпортуйте свій сайт на SITE.PRO", введіть його адресу, дочекайтеся завершення імпорту та натисніть кнопку "Опублікувати". Ваш сайт готовий до роботи на сервері конструктору. Міграція можлива для сайтів створених на Wix, Duda, Weebly, BaseKit, WordPress, CM4all, Yola, Web Presence Builder та інших.

Що таке "Демо версія сайту"?

Ви можете подивитися який вигляд матиме сайт після імпорту на конструктор SITE.PRO. Для цього необхідно просто перейти за посиланням "Демо версія сайту" і в рядку "Імпорт будь-якого сайту" прописати адресу сайту, який збираєтеся імпортувати. Демо версія доступна тільки 24 години.

Чи можна перенести сайт на інший хостинг?

Через обмеження платформи перенесення сайту можливе лише на хостинг, який також використовує конструктор SITE.PRO

Чи можливо відмовитися від конструктора?

Ви можете відмовитися від послуги в будь-який момент, скасувавши її в панелі управління і використовувати зареєстрований домен для будь-якої іншої послуги.