Нам 20 років! Знижка 20% за промокодом HOSTPRO20

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.zaporizhzhe.ua

Реєстрація домену.zaporizhzhe.ua

Регіональний домен .zaporizhzhe.ua, створений спеціально для Запоріжжя і області міста. Люди зі всієї країни їдуть сюди побачити візитівку міста величиною в 16 поверхову споруду ДніпроГЕС та острів свободи - Хортицю. В місті безліч музеїв, що зберігають прадавню історію України як козацької держави.

Крім того, тут розвинене машинобудування, чорна та кольорова металургія, хімічна, будівельна та інші промисловості. Зареєструвавши домен .zaporizhzhe.ua ви наблизетеся до жителів міста, та матимете змогу вивести свій бізнес на державний рівень. Також, хочемо звернути вашу увагу на можливість реєстрації домену .zp.ua. Реєстрація імені сайту одразу в двох доменних зонах захистить ваш бренд.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен