Домен

Logo domain
знижка 85%

Ваш новий сайт .WEBSITE

Мінімальна кількість символів 3
Максимальна кількість символів 63
На скільки років можна купити домен в зоні .WEBSITE 1-10
Ціна продовження домена .WEBSITE на наступний рік? $27.00
Можливе перенесення домену від іншого реєстратора? Так
Доступна послуга захисту ID домену? Так
$3.99 рік      
Замовити

У вас є проривна ідея або маркетингові акції? Позиціонуйте їх правильно. Домен в зоні .WEBSITE стане прекрасним акцентом для революційного продукту, лендінгу або карколомної маркетингової кампанії. Домен універсальний, його легко запам'ятати і відтворити. Він став дуже популярним через свою лаконічність і змістовність, підходячи для сайтів будь-якого напрямку.

Варто поспішити, оскільки зона відкрита для реєстрації порівняно недавно, в 2014 році, і в ній є ще багато вільних цікавих імен.

Реєстрація
домену

Можливості для вдалого старту і розвитку

Конструктор сайтів на рік

При реєстрації домена ви можете безкоштовно підключити конструктор сайтів і зробити сайт самостійно. До Ваших послуг: красиві галереї, вбудована електронна комерція, SEO налаштування та багато іншого.

Hostpro

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Hostpro

Особиста пошта сайту

Ми даруємо вам можливість створити поштову скриньку на домені. Ваша нова пошта буде виглядати як sales@mycompany.website

Hostpro

Зареєструйте красиве ім'я в доменній зоні .website

Замовити