Зареєструйте свій домен в зоні

.vip

Реєстрація домену.vip

Якщо ваш бізнес надає VIP обслуговування для клієнтів, і ви готові це підтвердити, тоді реєструйте домен в цій зоні. Таке ім'я виділить вас на тлі конкурентів і приверне увагу клієнтів.

Домен відкритий до реєстрації в 2016 році. Вас чекає багато вільних імен, незважаючи на велику популярність домену. І ви без зусиль підберете красиву назву сайту в зоні .VIP. Щоб підтвердіти важливість кожного клієнта і високий рівень надаваних вами послуг, висточить просто зареєструвати домен .VIP.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен